Главная » Аксесуари » Купити Амулет монета. Відгуки. Ціна

Імперський амулет, який обіцяє принести гроші і багатство.

Ціна: 499 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

Як правильно користуватися амулетомРеальний відгук! Амулет і хрістіанствоІтог

Я давно чув історії про дієвість амулетів, що приносять багатство. Наприклад, один мужик раніше торгував всякої дрібницями на ринку. Але за допомогою амулета зміг обзавестися солідним станом і виїхати до Франції.

Правда, для помітного ефекту йому знадобився не один амулет, а ціла партія: купив за копійки у китайців, склепав продає сторінку, найняв дівчинку для Call-центру і перепродав всю партію з накруткою в 500%. І як після цього можна Хейта і говорити, що амулети не допомагають?

Як правильно користуватися амулетом

Вирішивши дізнатися побільше про їх магічну силу (хто ж до Франції не хоче?), Вирішив дослідити це питання в інтернеті.

Перше, і головне: ніхто не міг говорити про своє амулеті. Інакше можна злякати удачу, а заодно і розсудливих скептиків, якщо такі є в списку друзів. Не можна недооцінювати силу чорної заздрості, яка таїться в душах цих людей - ця сила здатна зруйнувати будь-яку удачу...

А заодно наврочити продавця, створивши непотрібні проблеми з прокуратурою. Хоча, в принципі, проблем бути не повинно - адже він не рак лікувати обіцяє, а принести удачу і багатство. А це поняття суб'єктивне, шахрайство НЕ пріплетешь.

Реальний відгук!

Цікаво, що самі «маги» стверджують, що амулети можна робити і самому: а то по пошті можуть незаряджений амулет надіслати, який взагалі нічого не притягує. Або теж був випадок: замовив амулет, прийшов забрати на пошту. Але я не дурень, а людина бувала - перш ніж оплатити, товар перевіряю.

Дістав - начебто дрібниця заряджена. Походив туди-сюди, прислухався - відчуваю, багатство потихеньку підтягується. Задоволений, забрав покупку і відправився додому.

А через тиждень схаменувся: виявляється, амулет був уже на половину розряджений! Довелося повертати - добре, що 14 днів ще не пройшло, так що вдалося повернути. Правда, гроші не віддали, ну так це зрозуміло - я б теж не став віддавати гроші людині, яка їх не притягає: проти природи не попреш. Тому зробив висновок: треба брати якісний товар з зарядкою в комплекті.

Амулет і християнство

Взагалі знаючі люди дають багато слушних порад в цій області: як отримати амулет на халяву, як правильно зарядити, перезарядити і т. Д. Особливо захоплюють поради на кшталт дочекатися повного місяця, покласти талісман на червону ганчірку на підвіконні і просити у Бога за все, що забажаєш ... Це досить цинічно, враховуючи, що жодна християнська церква не підтримує магію, талісмани та інше веселощі такого типу.

Тому якщо ви себе позиціонуєте як християнин, то пам'ятайте, що подібні талісмани, швидше за все, суперечать вашим релігійним переконанням (яка несподіванка!). З іншого боку, атеїстам талісман теж даром не потрібний.

Може, він для буддистів чи язичників? Можливо. Тому, шановні громадяни язичники, уважно ознайомтеся з відгуками про талісман-монеті, імперському талісман, царському талісман і інших подібних предметах першої необхідності:

Таке собі розчарування - не допомогло... Лотерея не виграв, синку в інститут не надійшов, спадщину не обвалилося. Значить, одне з двох: або амулет попався не заряджений, або куплений не в правильному місці. Доведеться купувати новий. А оформляючи замовлення, задумайтеся над тим, скільки становить собівартість цього дивовижного пристрою і куди йдуть інші гроші? Спойлер: "Parle veau France" ...

Підсумок

«Халява, прийди!» - це дієва мантра, яка може замінити покупку амулета. Саме природна жага халяви змушує шукати рішення всіх проблем в покупці подібних дрібничок. Хочеш багато грошей? Купи замість амулета скарбничку, сунувши залишилася суму в неї ж. По-іншому не вийде. Звичайно, деколи відчай штовхає на відчайдушні заходи. Але даний амулет абсолютно даремний.

Є ще кілька відгуків, про які варто згадати: «Зі ставка не витягнути і рибку зі ставка». І інший: «Під лежачий камінь вода не тече».

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 499 Гривень