Главная » Аксесуари » Імперський амулет і його дії (правда чи розлучення, відгуки, де купити, ціна)

Мій відгук про Імперський амулет і його дії (правда чи розлучення про удачу і багатство)

Читайте історію про те, як можна залучити в своє життя багатство і успіх. Дізнайтеся всю правду про імперський амулет і його дії: правда це чи розлучення, що імперський амулет допомагає залучити в життя везіння? Дивіться також, де його можна купити, як він діє і які відгуки пишуть про нього люди.

Імперський амулет і його дії (правда чи розлучення, відгуки, де купити, ціна)

Так вже склалося життя, що раніше ми всі жили в одній величезній країні, яка називалася СРСР. Цілих п'ятнадцять республік з'єднувалися в одній державі, і ніхто нікого не дорікав, що чиясь національність гірше. Але відразу все рухнуло. Розвалили велику країну, розірвали її на шматочки. І виявилися окремі народи в заручниках у інших, які назвали себе елітної нацією.

Оточення з цієї елітної нації себе так не позиціонував. Але уряд всіма правдами і неправдами намагався викорінити російську мову, який досі пов'язував все населення СРСР в єдину спільність - радянський народ. Мені скоротили обсяг годин в інституті, спочатку на півставки, потім довели до чверті ставки. Але жити якось треба, ростити дітей, дати їм освіту. Довелося вечорами сідати за кермо і розвозити вечірню публіку по домівках, а кого-то і по розважальним закладам. Перший час трохи ніяковів, але після звик до цього не мудрому заробітку. Два-три години катань по мегаполісу приносили більше, ніж вранці заробляв, читаючи лекції в вузі.

Підійшов час, за інерцією захистив докторську дисертацію, хоча в ній не було вже ніякої необхідності. Так у віці 36 років досяг високого наукового визнання, але виявився незатребуваним як фахівець. Потім займався з друзями створенням малих підприємств з випуску найрізноманітнішої продукції. Щось не вийшло, інші товари виявлялися незатребуваними на ринку в той період (сьогодні, виявляється, що випереджали попит на двадцять-двадцять п'ять років). Найвигіднішими виявилося виробляти ректифікаційні колони для виробництва спирту з сировини, якого в республіці було вдосталь. Але наїхав місцевий рекет. Ледве від них зуміли відбитися, але довелося віддати весь бізнес разом з кресленнями і розробками.

Починали і змінювали напрямок, потім починали заново. Загалом, баланс завжди був на нашу користь. Але давалося все з дуже великим перевантаженням. Про стабільність навіть не думали. Це був період появи персональних комп'ютерів, перші комп'ютери коштували багато. Напружився і зумів купити собі потужний для того часу комп'ютер. Тоді ж і освоїв основні інженерні програми. Вони дозволили думати набагато швидше, проектувати і винаходити таке, про що не мріялося ще кілька років тому. З'явився і доступ в інтернет.

Амулет на удачу і багатство

З появою інтернету став дізнаватися більше нових ідей, бачити те, що роблять подібні до мене люди в інших державах СНД і далекого зарубіжжя. Долучив і дружину до користування глобальною мережею. Ось вона і прочитала один раз, що є несподіваний помічник для кожного - Імперський амулет на удачу і багатство. Дізналися також, що крім цього амулета є ще багато найрізноманітнішої нісенітниці, що заповнює всесвітню мережу. Тому перше повідомлення не принесло практично нічого. Тільки підходив час надходити старшій доньці в інститут, вона закінчувала навчання в школі. Виникали питання, якою ж мовою їй належить вчитися надалі.

Дія амулета дізналися зовсім випадково. Одна з подружок дружини поділилася інформацією, що замовила собі і своєму чоловікові їх. Ми тоді посміхнулися: правда чи розлучення, - далеко не ясно. Але справи в цьому сімействі несподівано пішли в гору. Ми дружили сім'ями, і приятель розповів, що вже отримав кілька цікавих пропозицій по роботі в Туреччині. Це було досить несподівано. Він навчався ледве-ледве на трійки, з великими труднощами закінчив інститут, я сам не раз допомагав йому написати і накреслити курсові, а по завершенні навчання і диплом. Він мене ошелешив.

Справді, настав день, коли ми всі однокурсники зібралися в ресторані, де мій приятель влаштував собі проводи, їдучи на постійне місце проживання, де його чекала перспективна робота.

Правда чи розлучення

Мені дружина потім не раз говорила, що у друзів стало виходити все після того, як вони стали володарями невеликого чуда для залучення грошей і удачі. Я не міг повірити, що талісман на гроші може в будь-чим серйозно допомогти. Гадав, що кілька шарлатанів розводять людей, щоб з повітря збагачуватися самим.

Дружина ж потай від мене замовила виготовлення імперського амулета для всіх членів сімейства: мене, себе, дочки і сина. Амулет цей роблять на замовлення, зі справжньої царської монети, тому зробити самому своїми руками не вийде. Загалом, дружина зважилася замовити цей амулет, хоча потім ще довго сумнівалася, так як думала: шахрайство. Гроші взяла із запасів. Дуже боялася, що нічого не вийде, і гроші просто пропадуть.

Де купити (ціна)

Вона шукала, де можна придбати цей загадковий імперський амулет. У ті роки ще інтернет був новинкою. Деякі знайомі вже мали доступ до всесвітньої мережі. Тому поцікавившись у приятеля з інтернетом, ми вийшли на офіційний сайт виробника.

Знову через цього приятеля вона зуміла зробити своє замовлення, оплатити і отримати його. Виробник не підвів, надіслав поштою, як годиться.

Сьогодні замовити імперський амулет ще простіше. Нижче за посиланням можна потрапити на офіційний сайт того ж виробника амулетів на багатство і успіх.

Імперський амулет і його дії

Але повернемося до амулет-монеті. Його я виявив в своїх документах, які завжди брав із собою: права і паспорт автомобіля. Спочатку я не надав ніякого значення цієї «дрібнички», що з'явилася у мене. Але здивувало інше: нашу дочку стала переслідувати удача на роботі і в навчанні. Вона раптом заявила, що можливо у неї будуть одні п'ятірки в атестаті, а можливо і медаль. Я не повірив, але дружина тільки посміхалася.

Те, що талісман реально допомагає зрозумів ще й так: у сина виявилися здібності з програмування, він став переможцем конкурсу школярів спочатку в нашому районі, а потім і в місті. На республіканський конкурс його не допустили, мотивувавши, що не «елітна ми нація», - вчителька зі школи сумно повідала цю новину.

Я розумів, що потрібно перебиратися в Росію, ближче до свого коріння. Але до кого? У той же час регулярно писав статті наукового, а частіше - науково-популярного характеру в інтернеті. Списався з різними людьми, які зуміли оцінити знання і спосіб викладу матеріалу. В одному з листів-відповідей мені дали інформацію, що порівняно недорого можу купити будинок з ділянкою в передмісті Тули - до центру п'ять хвилин на автобусі, а на автомобілі - не більше трьох. Будинки цю новину обговорювали недовго. Вирішили, що я їду на розвідку, а всі інші їдуть уже на підготовлене місце. Були друзі, які дали в борг.

Після прибуття на місце протягом двох днів став землевласником і домовласником. Сім'я приїхала за мною протягом місяця, встигли до подачі документів до університету. Дочка тоді легко надійшла в нього.

Навіть не помітили, як йдуть борги. Про це не говорять, але почалася смуга везіння. Але краще помовчати: тьху-тьху-тьху, щоб не наврочити.

Що ще розповісти? Дочка заміжня, ростуть дві чудові онуки, канікули вони обожнюють проводити в моєму будинку і на ділянці. Дочка з зятем та онуками живуть в Москві, вже виплатили більшу частину іпотеки. Син теж недавно одружився. Він також влаштувався в столиці Росії. У нього своя, нехай невелика, але своя квартира.

Про себе? Вже пенсіонер, але працюю. У вільний від роботи час в довгі зимові вечори сідаю за комп'ютер і висловлюю свої думки. Комусь вони подобаються, комусь - не дуже.
Дружина? Вона більше возиться по господарству. Кури, кролики, кішки і собаки допомагають їй не розслаблятися і підтримувати досить пристойну форму. А ще й сусідки, з якими можна поговорити, поділитися своїми радощами, а може і ще чимось.
Ну, а що ще потрібно, щоб зустріти осінь життя?

Відгуки

Мені теж стало легше з появою амулета на багатство і успіх. Років до тридцяти хлопці не звертали на мене увагу. Ну, звичайно, кому потрібна лаборантка, хоч і з вищою освітою. Зарплата була така, що важко було її донести до будинку - вся розчинялася по шляху. Ось тоді мама і замовлення для мене імперський амулет. Тільки носити не дозволила. Сказала, щоб я перед сном гладила його і розмовляла. Виносила на місяць показать. Всё далі звалилося, немов з неба. Колишній однокурсник Валера очолив платну поліклініку, йому знадобилася лаборантка, ось і покликав мене до себе. Пообіцяв, "не ображу». Чи не образив. Я в тиждень стала отримувати більше, ніж раніше за місяць. А потім Валера покликав мене заміж. Я трохи викаблучуватися, але погодилася. Начебто не любила, а зараз дорожче його немає нікого. Точніше є, скоріше - буде, вже ніжкою б'є. ЕкатерінаБ.


Коли я закінчив технічний університет і зайнявся пошуками роботи, то довго не міг знайти нічого підходящого. Сидіти на шиї у батьків соромно, тому мій шлях лежав на невеликий завод. У нас не такий великий вибір, як у великих містах, всього кілька підприємств. На заводі були тільки робочі спеціальності, став працювати на верстаті, пробиває в потрібному порядку отвори для готових виробів.

Через три місяці у мене був день народження. Батьки вирішили зробити оригінальний подарунок і подарували мені імперський амулет на багатство і успіх. Я з друзями трохи навіть пожартував з приводу подарунка, але мама ставилася до нього серйозно. Розповіла, як з ним поводитися.

Минуло не більше тижня, мене несподівано викликав директор заводу. Після нетривалої бесіди, в якій він уточнив напрям мого навчання в вузі, він запропонував мені стати інженером ВТК. Я погодився, хоча робота ВТК не зовсім відповідала моїй спеціальності. Взявся за цю роботу, став вивчати. Відчуваю, що виходить.

Ще через три місяці мені запропонували стати начальником ВТК, так як попередник попросився на пенсію, представивши мене своїм наступником. Зарплата зросла помітно, визначилося і положення на заводі. Що допомогло? Звичайно, моє старанність позначилося. Але крім мене і зараз на робочих посадах працюють кілька людей з вищою освітою. Чи допоміг мені амулет, думаю, так. У мене з його допомогою з'явився шанс, яким я скористався. Тобто реально удача прийшла до мене разом з імперським амулетом. Валентин


Мені ніколи особливо не щастило. Якщо ламався стілець, то - це піді мною. Якщо кому-то хотіли набити фізіономію, то моя виявлялася завжди готової до процедури. Будь-яке пригода, я майже завжди головний учасник. Синці та шишки були моїми супутниками з дитинства. Протягом п'яти останніх років змінив вісім місць. То я їх не влаштовував, але частіше смішна зарплата змушувала шукати інше місце. Тим більше криза ще більше знизив шанси знайти нормальну роботу.

Прочитав в інтернеті про імперський амулеті на удачу і багатство. Думаю, треба ризикнути. Ризикнув, відправив заявку, отримав цей амулет. Погладив його, поговорив з ним. Розповів, що немає ні роботи нормальної, дівчата зі мною готові, але за гроші, а так, щоб полюбити - не дуже.

Через днів десять прочитав оголошення в газеті, що потрібен столяр в ТОВ «Лівша». Прийшов. Господар запропонував мені пройти стажування протягом трьох місяців. Перший час було важкувато, але втягнувся. Не чекаючи закінчення стажування, мені запропонували перейти на постійну роботу, оформили все по закону.

Виявляється і на простій роботі можна добре заробляти. Звичайно, хочеться завжди трохи більше, але і тепер я можу собі багато чого дозволити. А ще мене щоранку підвозить дівчина, вона працює в офісі на другому поверсі нашого ТОВ. Подобається мені вона. Та й я їй, напевно, подобаюся. Час покаже. Але імперський амулет на удачу і багатство чітко працює. Рекомендую. Андрій