Главная » Аксесуари » Valgosocks (вальгосокс) реальні відгуки лікарів ортопедів і людей, де купити шкарпетки, розлучення або правда

Відгук про Valgosocks (Вальгосокс) - шкарпетки для кісточки: відгуки лікарів, розлучення або правда, де купити

Цю історію нам прислала Ірина Кирилова з Одеси. Жінка страждала від вальгусной кісточки великих пальців і розповіла про те, як Valgosocks допоміг їй впоратися з цією проблемою. У статті, Ірина поділитися своїми результатами і розповість розлучення це або правда. Також ви прочитаєте: відгуки лікарів ортопедів та інших людей спробували це засіб, де купити оригінал ортопедичних шкарпеток Вальгосокс, ціна на офіційному сайті і як відрізнити оригінал від підробки.

Valgosocks (вальгосокс) реальні відгуки лікарів ортопедів і людей, де купити шкарпетки, розлучення або правда

Здравствуйте, меня зовут Ірина Олегівна Кирилова. Мені 47 років, я з Одеси, працюю в продуктовому магазині. Хочу поділитися з вами історією, як я змогла позбутися від кісточки на нозі - популярної проблеми всіх жінок за допомогою valgosocks.

Практично кожен день я проводжу на ногах, оскільки цього вимагає моя робота. Перш за все, я займаюся викладкою товарів, тому доводиться постійно бігати по магазину. Спочатку я була така молода і бадьора сил, що втоми зовсім не відчувала. Навіть після важкого робочого дня я не так сильно втомлювалася, як зараз.

Все почалося з того, що у мене почали боліти ноги, я відчувала певний дискомфорт, який потім привів до появи шишок на ногах. Я не сильно звертала увагу на це, вважала, що незабаром пройде. Однак краще б я тоді не пускала все на самоплив. Через деякий час я просто не могла ходити. На великих пальцях у мене виступила кісточка, яка доставляла мені жахливий дискомфорт.

До того, як я дізналася про valgosocks, перепробувала різні засоби народної медицини, ходила по лікарях. До речі саме так я дізналася про Суставітін для суглобів, але це вже інша історія. Вони радили мені масаж, який самі і робили. Але подібна процедура викликала такий сильний біль, що я просто кричала. Після першого сеансу я вирішила більше не приходити. Один лікар сказав, що єдиний спосіб - операційне втручання. Але щодо операції - я була категорично проти!

Valgosocks (Вальгосокс)

Якось раз до моєї дочки прийшла в гості подруга, вона мені і порадила інноваційні носочки від кісточки valgosocks. Вона розповіла мені, що її мама також страждає від вальгусной кісточки великих пальців. Крім цього подруга Таня показала мені офіційний сайт, на якому я могла знайти не тільки відгуки ортопедів, але і вартість товару, а також як замовити носочки.

Мене вразило, що при оформленні заявки на коректор можна вказати необхідні розміри. Крім цього, цікаво і те, що виробник випускає лікувальні носочки не тільки для жінок, але і для чоловіків.

Розлучення або правда про шкарпетки

Як і будь-яка жінка, я довго думала, що це черговий розлучення і обман, навряд чи якийсь засіб типу valgosocks здатне позбавити від кісточки всього за кілька тижнів. Як відомо, з цією проблемою борються роками, але навіть за цей час нічого не домагаються, ніяких результатів немає. Доказом для мене стали думки і відгуки лікарів, які я знайшла на просторах інтернету.

Крім цього, я натрапила на форум, на якому люди активно обговорювали фіксують трикотажні шкарпетки для жінок. Всі вони твердили, що ні краплі не пошкодували, що замовили цей коректор. Всі користувачі форуму запевняли, що через деякий час просто не могли натішитися увазі своїх ніг. Безумовно, я б теж раділа такому результату. Крім усього цього я не змогла знайти погані, негативні відгуки про носочках Вальгосокс.

Повагавшись, я розуміла, що іншого виходу у мене немає, тому вирішила замовити valgosocks для себе.

Де купити оригінал (ціна на офіційному сайті)

Перебуваючи в пошуку цього кошти, я дізналася, що шкарпетки valgosocks не можна купити в аптеці. Щоб замовити їх, потрібно заходити на офіційний сайт і оформляти заявку, залишаючи свої дані. Коштують ортопедичні шкарпетки недорого - ціна становить 199 гривень! Це набагато краще, ніж все життя справлятися з кісточкою.

В даний час почастішали випадки покупки підроблених шкарпеток. Це пов'язано з тим, що зараз більшість сайтів пропонують людям підробку замість оригінального продукту. Варто бути дуже уважним і замовляти коректор на офіційному сайті. У зв'язку з цим багато людей цікавляться: як відрізнити оригінал від підробки? Для перевірки необхідно ввести код, розташований на упаковці засобу.

Замовити valgosocks на офіційному сайті за ціною виробника

Мої результати і рекомендації

В упаковці є інструкція із застосування і сертифікат, що підтверджує, що товар є оригіналом. Я вирішила відразу надіти шкарпетки, щоб скоріше побачити результат. Вже через тиждень біль стала йти, а кісточка - зменшуватися. Я не могла натішитися такого результату. А ще через 2 тижні я могла знову повернутися до своєї улюбленої роботи.

Тепер після того, як сама випробувала дію цих шкарпеток, я можу і сама радити їх іншим людям. Я дуже рада, що в даний час існує такий коректор, який рятує ніжки більшості людей.

Відгуки лікарів ортопедів

ортопедОлег Миколайович Бориславський, лікар-ортопед

Пацієнти з вальгусной деформацією стопи нерідко скаржаться на біль у великому пальці ноги. Нерідко це ниючий і різкий біль. Єдине по-справжньому ефективне пристосування, яке я можу порекомендувати для лікування - Valgosocks. Це унікальна розробка у вигляді шкарпеток, які легко фіксуються на ступнях. Суглоби і великі пальці випрямляються за 30 днів. У своїй практиці я ще не зустрічав подібного препарату, який би зміг за все за місяць прибрати кісточку на нозі. З цього, як лікар, роблю висновок - Вальгосокс не має собі рівних коштів в даний час. лікар - ортопедІгор Олексійович Малинов, лікар-ортопед

За свою професійну діяльність я зустрічав чимало пацієнтів з вальгусной деформацією стопи. Найчастіше я радив різні ортопедичні пристрої, які допомагали тільки тимчасово. Деяких я відправляв і на операцію. Тепер німецькими вченими розроблені носочки, які закріплюються на стопі і фіксують великий палець ноги. В результаті їх використання палець і суглоб випрямляються вже за місяць. У зв'язку з 100% - им результатом, я рекомендую використовувати Valgosocks всім своїм пацієнтам.