Главная » Аксесуари » AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква бронь

AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква бронь

Для багатьох людей проблеми з плямами на одязі і взутті є суттєвими. Як часто нове взуття втрачала свої візуальні якості після першого ж застосування. Також для багатьох неприємним моментом є намоклі і забруднені штани в погану погоду. У будь-якому випадку можна знайти вихід і використовувати новий засіб для взуття і одягу. AQUA Бронь водовідштовхувальний спрей легко позбавить від перерахованих вище незручностей і безлічі інших.

Статистичні дослідження говорять, що третя частина одягу викидається через утворення виводяться плям. Отже, цю цифру можна виправити, якщо знайти ефективний засіб для захисту речей.

Властивості AQUA Бронь

Прозоре і нетоксичний засіб підходить для будь-яких типів тканини. Також до складу Аквабронь для одягу не входять органічні компоненти. Оброблена спреєм одяг або взуття, виготовлене з будь-якого матеріалу, перестає взаємодіяти з водою, відштовхуючи будь-які рідини і бруд, з'являються властивості самоочищення.

Перевагами препарату в порівнянні з іншими засобами є:

AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква броньАквабронь для взуття має більш сильне водовідштовхувальне вплив. Ефект зберігається на 3 місяці. До складу препарату не входять парафін, силікон, масла, віск, токсичні компоненти і акрил. Прозора текстура не змінює візуальних якостей взуття чи одягу. Ефект Аква бронь не заважає одязі дихати, її повітропроникність і паропроникність залишаються незмінними. За рахунок відсутності розчинників у складі препарату нешкідливий для взуття і одягу з нубуку та замші. Відсутня запах. Спрей придатний для будь-яких матеріалів.

Як працює Аква бронь

Якщо не вдаватися в подробиці гідрофільних і гідрофобних поверхонь, а також властивості капілярів, можна сказати, що ефект Аквабронь на одязі полягає в нанесенні особливого шару на поверхню матеріалу, який не пропускає воду в структуру тканин.

Для прикладу, якщо помістити краплю рідини на тканину, вона вбереться в структуру, залишивши пляма певного розміру. Використання водовідштовхувального кошти призведе до того, що вода вбереться, але не повністю змочивши лише поверхню оброблюваної площі. Аква броня перешкоджає контакту води з тканиною, отже, поверхня залишається сухою і чистою.

Які проблеми може вирішити препарат

Проблем, з якими стикається людина через погану погоду або рідин в цілому досить багато, але можна виділити найпоширеніші:

    Під час урочистих заходів перекинутий на скатертину келих з вином або іншим напоєм може доставити масу клопоту, яких можна було уникнути за допомогою AQUA Бронь ефект. Взимку дороги обробляють реагентами, які залишають плями на брюках або взуття. В сльоту і дощову погоду взуття із замші або інших легких матеріалів може промокнути за пару хвилин, що негативно позначається на здоров'ї. Застосування AQUA Бронь допоможе надовго зберегти візуальні якості нового взуття.

На які матеріали і поверхні наноситься спрей

Практично кожна поверхня з нерівною структурою може оброблятися засобом для досягнення влагоустойчивого впливу. Аква Бронь технологія виготовлення, якого пов'язана з новітніми технологіями і розробками може використовуватися для обробки:

    AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква броньБудівельних матеріалів. Взуття. Оббивки м'яких меблів. Одягу. Парасольок. Головних уборів. Скатертин. Килимів. Автомобільних салонів. Сумок. Туристичного спорядження. Одягу для тварин. Чохлів для техніки. Спецодягу.

Технологія виготовлення

AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква броньAQUA Бронь, купити який можна за доступною кожному ціною, проводиться за новітніми технологіями. Сучасне обладнання та наукові дослідження привели до появи абсолютно нової ефективної формули, яка не містить шкідливих для організму або оброблюваних поверхонь речовин. Аква Бронь водоотталківающ спрей ідеальний для збереження візуальних особливостей оброблюваної поверхні.

Наскільки вистачить одного флакона спрея

Обсяг одного флакона становить 100 мілілітрів. Якщо обробляти взуття, тоді кошти AQUA Бронь ціна, якого відрізняється доступністю, вистачить приблизно на п'ять процедур. В даному випадку враховується той факт, що перша обробка повинна проводитися в два шари. Відносно тканинних поверхонь все залежить від оброблюваної площі і властивостей матеріалу, рівня його водопоглинання. Наприклад, одного флакона акваброня, відгуки на який виділяються позитивною динамікою, вистачить на обробку 0,5 квадратних метрів бавовни.

Як довго триває дія засобу Аква Бронь

Структура матеріалу залежить на термін дії спрею. Також велике значення має інтенсивність застосування тієї чи іншої обробленої засобом речі. AQUA Бронь супергідрофобное засіб, тому його вплив триває досить довго. Наприклад, замшеве взуття, використовувана кілька разів на тиждень, буде захищена від вологи як мінімум два місяці. Крім того, по пришестя даного терміну ефект не зникає повністю, а слабшає, що дозволяє носити взуття ще кілька місяців без повторної обробки.

Думка фахівця

Аква броня для взуття є відмінним рішенням всіх проблем з вологою і брудом. Унікальні властивості спрею у багато разів перевершують інші більш ранні розробки. Важливим аспектом є безпека препарату і відсутність в його складі руйнують поверхні компонентів. AQUA Бронь замовити неважко, в той час як його користь незамінна для збереження меблів, килимів, оббивки в машині, одягу і взуття.

Багато хто називає засіб сенсацією, інноваційним рішенням і навіть мрією. Можливо, це не зовсім так, адже рано чи пізно вплив кошти закінчиться і доведеться повторити процес обробки, але все ж маючи ці 2-3 місяці людина може не замислюватися про проблеми з погодою і збереження своїх речей. Напевно тому засіб акваброня, відгуки на який регулярно оновлюються і залишаються позитивними набуло такої популярності.

Як використовувати AQUA Бронь

AQUA Бронь, відгуки на який викликають велику довіру, простий в застосуванні. Для ефективного і стійкого результату досить повторити наступні кроки:

AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква броньОчистити оброблювану поверхню від забруднень і ретельно просушити. Рівномірно нанести Аква бронь відео якого можна знайти в інтернеті на поверхню. Оброблена поверхня повинна просохнути. Для кращого результату потрібно сушити 24 години. Можна використовувати фен.

AQUA Бронь, де купити нескладно знайти, в той час як простота застосування і ефективність дії говорять про вигідне придбання.

Відгуки споживачів

Христина Корнійчук, 28 років

Люди, які живуть у приватному секторі, знають, як важко по шляху на роботу зберегти своє взуття і одяг в чистоті. Особисто мені, доводилося щодня долати різні перешкоди, але все одно не вдавалося дістатися до чистого ділянки дороги без наслідків. Знайшовши в інтернеті інформацію про такий засіб, як аква броня, відгуки на нього я вирішила, що саме цей спрей мені вкрай необхідний. Тепер я не переживаю за свій одяг і взуття тому, що знаю: вони надійно захищені. У той же час на роботі все щиро дивуються з того, як охайно я виглядаю, запитують, у чому мій секрет. Я, в свою чергу, всім раджу цей спрей, адже вже встигла переконатися в його ефективності, простоті використання і інших позитивних якостях.

Де купити гідрофобний спрей Аква Бронь

AQUA Бронь - водовідштовхувальний спрей: відгуки, ціна, купити Аква броньДоставка здійснюється по Росії, Казахстану, України.
Ціна водовідштовхувального спрею Aqua Бронь для одягу і взуття 617,01 гривен.Купити Alfa Man можна в Офіційному магазині

Зробити замовлення спрею Aqua Бронь можна на офіційному сайті постачальника. Після замовлення з вами зв'яжеться конмультант для підтвердження замовлення і відповість на всі супутні питання.
Будьте уважні, оплата оригінального продукту виробляється Тільки після отримання на пошті або у кур'єра.