Главная » Аксесуари » Фіш Хангрі зимовий активатор клювання - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців

Фіш Хангрі зимовий активатор клювання - ошуканство чи ні? Відгуки лікарів і покупців

Фіш Хангрі зимовий активатор клювання - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Втомилися сидіти на морозі по 5-6 годин заради однієї дрібної рибки? Від дружини і рідних чуєте закиди на кшталт: «Ну що ж ти робиш! Краще чимось корисним зайнявся б, а то від твоєї риболовлі тільки одні збитки! ». Справжній чоловік - це годувальник, якому потрібно багато риби! Якщо ви приймете рішення зимовий активатор клювання Fish Hungry купити, то будете викликати заздрість рідних і близьких: ні у кого ще не було такого улову!

А ваші історії на кшталт: «Карася брав, він там був кілограмів п'ять!» Стануть правдою. Зимовий Фіш Хангрі необхідний тим, хто:

  Мріє принести додому шикарний улов.

  Хоче викликати повагу як один з кращих рибалок.

  Втомився від докорів рідних і близьких.

  Хоче насолоджуватися не тільки процесом, а й результатом.

Засіб з'явилося в 2011 році стараннями фахівців з Італії. У Росії його можна купити тільки з 2016 року (але не скрізь). В ході розробки складу багато тестували і вивчали. Експерти з Центру вивчення проблем навколишнього середовища Італії під керівництвом Енді Мура працювали більше 7 років. І тільки після цього їм вдалося синтезувати хімічну речовину, склад і вплив якого були ідентичними природному феромону риб.

КУПИТИ Fish Hungry
Фіш Хангрі зимовий активатор клювання - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Так в чому ж складу? Які речовини присутні в ньому?

Секрет ефективності Фіш Хангрі полягає в унікальному складі.

  Синтезовані феромони . Привертають особин навіть з далеких відстаней, «змушують» їх збиватися в зграї і йти на наживку.

  Концентровані ефірні масла . Пробуджують почуття голоду (навіть якщо риба сита); вона мчить на вашу приманку. Вам же залишилося тільки взяти її і зазначити шикарний улов.

  Універсальні кормові моделі . Завдяки їм склад можна використовувати для всіх видів риб: карася, окуня, ляща, щуки та інших. Дехто каже, що склад допомагає залучити навіть раків! Правда, навряд чи ви будете ловити їх в холодну зимову пору.

Зимовий АКТИВАТОР кльова FISHHUNGRY - це 5 зручних металізованих пакетів об'ємом 7 х 5 см. Кожен пакетик заповнений активатором по 5 мл. Вам більше не потрібно самому щось заважати, додавати, копати, витримувати в певній температурі... Просто використовуйте інноваційний склад.

Як діє зимовий АКТИВАТОР кльова FISHHUNGRY?

Ви використовуєте склад за інструкцією.

Він впливає на інстинкти риб на фізіологічному рівні і привертає особин з далеких відстаней, змушує їх збиватися в зграї.

Потім особини (або цілі зграї) прибувають до місця, де ви використовували приманку.

Склад активізує почуття голоду і бажання поглинати їжу (навіть для тієї риби, яка сита).

Вам залишається тільки діставати здобич і радіти улову.

Як використовувати склад?

Якщо ви йдете на мирну рибу, то:

  Візьміть вміст пакетика.

  Додайте в підгодовування (саморобну, покупну або будь-яку іншу).

  Перемішайте до отримання однорідної маси.

Попередньо можна розчинити Фіш Хангрі зимовий в невеликій кількості води: так перемішування буде більш зручним. Для вдалої лову вам необхідно використовувати 1 пакет (обсяг - 5 мл) на 2-2,5 кг прикормки.

Якщо ви йдете на хижу рибу, то складом необхідно обробити всі природні або штучні приманки: блешню, воблер, підгодівлю і інші.

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
Фіш Хангрі зимовий активатор клювання - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Для приготування розчину просто розведіть 1 пакетик в 0,5 л води. Ви можете застосовувати склад для зимової риболовлі FishHungry і з живою наживкою! Для цього просто візьміть наживку (тісто, черв'яка, опариша або будь-яку іншу), умочіть в склад, а потім насадити на гачок. Сьогодні ви не підете додому без улову!

Що робить зимовий активатор клювання?

  Дарує відмінний клювання, від якого піднімається азарт.

  Впливає на фізіологічні інстинкти риби.

  Пробуджує у особин (особливо у великих) почуття голоду.

  Привертає кращу рибу з далеких відстаней, змушує збиватися в зграї і йти мало не до вас в руки.

  Створює вам репутацію відмінного рибалки, а не чергового невдахи.

  Дозволяє насолоджуватися не тільки процесів лову, але і результатом.

  Доводить вашим рідним і близьким, що ви займаєтеся не дурницями.

Де купити?

Поки що тільки у виробника. Для цього працює офіційний сайт, на якому можна залишити свої контактні дані та заявку. Далі фахівець зв'яжеться вам, розповість про продукт, уточнить ще раз необхідну кількість і адреса доставки. Продукцію доставляють по всій Росії, терміни залежать від відстані, кількості упаковок, завантаженості транспортних компаній (про це вам також розповість фахівець). На зимовий активатор клювання Fish Hungry ціна встановлена ​​вигідна. Дешевше купити один раз відмінну приманку, ніж кожен раз повертатися додому з порожніми руками, терпіти відверту злість близьких і виправдовуватися перед рідними. Досить складати красиві казки про улов. Прийшов час втілювати їх в реальність.


Фіш Хангрі зимовий активатор клювання - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Думка фахівця

Більше 7 років ми вивчали особливості поведінки риб, стан і можливість впливу на інстинкти. Нарешті, нам вдалося створити той спосіб, який змушує рибу збиватися в зграї (навіть якщо особини знаходяться на відстані 1 км один від одного) і йти туди, де знаходиться засіб. Нам здається, що спосіб призведе до повної реконструкції рибницького господарства.

Енді Мур, фахівець з Італії і автор винаходу.

Зимовий активатор клювання Фіш Хангрі відгуки

Валерій, 33 роки, підприємець

З мужиками купили засіб перед новорічними святами (і вже випробували). Реально все прямо пре. Риба йде як ошаліла.

Іван, 44 роки, спеціаліст із закупівель

Люблю рибалити на самоті, щоб ніхто не заважав. Результати не завжди радують. Вирішив 1 раз використовувати трохи розчину, так мені на звичайного хробака попався карась майже в 3 кг.

Максим, 51 рік, інженер

Коли на коропа ходили, результат був шокуючим. Реально ледве витягли все! Мужики зараз ще збираються накупити, потім на щуку йти.

Анастасія, 32 роки, мама в декреті

Чоловік набрид зі своєю риболовлею! Вічно додому приходить з порожніми руками. Подарувала йому на ДР це засіб. Ви тільки уявіть, що приніс 2 рибки. Нарешті!

Сергій, 61 рік, пенсіонер

Рибалю я вже років 50, напевно. Але такого не зустрічав. Коли використовував розчин, не встигав «тягати» рибу з озера. Думаю, більше не буду возитися з приманками на манки, на хлібі або борошні.