Главная » Аксесуари » Illumibowl підсвічування для унітазу c антибактеріальним ефектом - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців

Illumibowl підсвічування для унітазу c антибактеріальним ефектом - ошуканство чи ні? Відгуки лікарів і покупців

Illumibowl підсвічування для унітазу c антибактеріальним ефектом - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Ось ви заходите в санвузол, але розумієте, що знову забули включити світло! Скільки разів так було? Кожен стикався з подібною ситуацією. Тому прилад Illumibowl , підсвічування для унітазу, обов'язково зацікавить вас! Це красиве і привабливе пристосування, яке полегшить ваше життя.

Скільки ви витрачаєте час на прибирання приміщення? А такі специфічні місця, як ванні і туалетні кімнати мити треба частіше за все. Обробляти унітази і ванни бажано мінімум 2 рази на тиждень, а якщо у вас є діти, то кожні 2 дні! Але illumibowl має антибактеріальний ефект. З ним можна заощадити час, який ви витратите на особисті потреби.

При цьому засіб чудово висвітлює приміщення. Воно автоматичне, тому включати і вимикати його не потрібно. Освітлення виглядає привабливо, доступні кілька кольорів. Виберіть той режим, який прикрасить кімнату!

КУПИТИ Illumibowl
Illumibowl підсвічування для унітазу c антибактеріальним ефектом - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Технічні характеристики

Прилад дуже невеликий. Іллюмібоул виготовляється у вигляді білої коробочки, вага якої всього лише 42 гр. Ручка металева, а тому міцна. Але вона легко гнеться, так що підходить для будь-якого унітазу!

Кількість можливих кольорів: 8; Джерело світла: LED; Колір білий; Матеріал: пластик; Розмір: 7х6.7х2 см; Напруга: 4,5 В; Джерело живлення: 3 * ААА батареї; Потужність: 0,1 Вт.

Білий колір універсальний. Він підходить для будь-якого інтер'єру. Автоматичний пристрій розпізнає людини на відстані 2-3 метрів. Так що освітлення буде не постійним, а значить, енергія витрачається економно!

Як діє?

Наближаючись до кімнати, чоловік потрапляє під вплив датчика. Пристрій одразу ж включається і включається. Світло буде горіти приблизно 2 хвилини. Потім підсвічування Ілюмібоул відразу ж вимикається.

Можна вибрати будь-який колір, який вам припаде до смаку. Є мінливий режим. Кожні 4 секунди відтінок плавно змінюється в інший. Так дизайн буде завжди різним, і він не набридне вас.

Не варто забувати і про антибактеріальний ефект IllumiBowl. Він поширює сильно сфокусовані світлові хвилі 470 нм. Вони знищують більшу частину небезпечних шкідників, які скупчуються в унітазі під час його експлуатації. Це новітня розробка особливих УФ хвиль блакитного спектру. Бактерії і мікроби більше вам не небезпечні.

Illumibowl підсвічування для унітазу c антибактеріальним ефектом - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1
ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ

Як використовувати?

У застосуванні IllumiBowl простий і зручний. Прилад встановіть на краю сидіння за допомогою гнучкої ручки. Увімкніть пристрій і налаштуйте потрібний режим. під час збирання, знімайте засіб, а потім встановлюйте назад. Все, більше не потрібно ніяких дій!

Працює IllumiBowl самостійно. Включаючись всього 2 рази в день, він випускає достатню кількість хвиль, яке вистачає для підтримки порядку. Є спеціальні присоски, які знаходяться на задній стінці. Вони надійно кріплять Іллюмібоул до поверхні унітазу.

Чи безпечний прилад і чи є у нього якісь гарантії? Безумовно. Він вивчався під час розробки, є спеціальні сертифікати та ліцензії, з яким може ознайомитися кожен бажаючий.

Що робить Іллюмібоул?

    Прикрашає дизайн туалетної кімнати; Надійно захищає від бактерій і мікробів; Дозволяє не включати освітлення кожного разу під час користування санвузлом; Досить висвітлює унітаз і простір навколо нього.

Все це пишуть люди у відгуках про IllumiBowl. Вже досить людей змогли скористатися цим приладом. Вони оцінили його дію по достоїнству. Стати таким щасливим володарем IllumiBowl!

Люди похилого віку і діти часто ходять вночі в туалет. Вони часто забувають включити світло, тому роблять все справи в темряві. По-перше, це незручно, по-друге, псується чистота кімнати. Та й незручно включати їм світло кожен раз. З IllumiBowl таких проблем більше не буде!

Як купити IllumiBowl підсвічування?

Захотіли цей пристрій? Купити IllumiBowl простіше простого! Пам'ятайте, що засіб продається тільки в одному місці - на офіційному сайті виробника. Там же вказана актуальна ціна IllumiBowl, яку ви можете дізнатися в будь-який момент

    Замовте зворотній дзвінок; Дочекайтеся з'єднання з консультантом; Оформіть доставку; Чекайте 1 тиждень (в середньому); Сплатіть товар при отриманні.

Цей продукт дозволяє відмінно заощадити! Недолік ванної кімнати полягає в тому, що приміщення не має вікон, тому позбавлена ​​природного освітлення. Доводиться завжди включати світло. Багато часто забувають його вимкнути. З IllumiBowl таких проблем більше не виникне! Електрика витрачатиметься в менших кількостях.

Думка фахівця

Illumibowl - невелика і, як здається, непомітна деталь, яка кардинальним чином змінює весь інтер'єр, та й несе практичну функцію. Якщо говорити про останній конкретно, то цей освітлювальний прилад має антибактеріальний ефект. Приємний деталь, яка сподобається всім господиням, адже унітаз можна буде дезінфікувати вже не через кожні два-три дні, а 1 раз в тиждень. До того ж, підсвічування дозволить не включати верхнє освітлення кожен раз, коли ви заходите в кімнату. А різнокольорові лампи дають справжній простір для фантазії! Виберіть відповідний колір для своєї ванної кімнати.

Денис Семенов, дизайнер

Illumibowl підсвічування для унітазу c антибактеріальним ефектом - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Відгуки про Illumibowl

Микита, 32 роки

За покликом боргу, а точніше професії (я архітектор-дизайнер), звертаю увагу на різні новинки для інтер'єру. Іллюмібоул мене зацікавив відразу, аж надто штука гарна, та й ще висвітлює чудово. Із задоволенням користуюся.

Марія, 64 роки

У мене проблеми з нирками, тому сходити в туалет 5 разів за ніч - це справа звичайна. Але ось тягнутися за вимикачем дуже незручно, та й часто спросоння я забуваю, а зрозумівши, що світла немає, доводиться виходити із санвузла... Одна морока! Дочка недавно принесла illumibowl. Я спочатку посміялася, але потім гідно оцінила цю річ. Про світло можна забути, та й красиво як виглядає.

Ангеліна, 36 років

Мене в Іллюмібоул підкупили дві речі - антибактеріальні властивості і гарний зовнішній вигляд. Я більше не турбуюся за гігієнічність ванної кімнати.

Дмитро, 24 роки

Я б раніше не повірив, але з такою маленькою штукою можна так добре заощадити! За електрику тепер платимо набагато менше. І зручно як, заходити - все відразу видно.

Віталіна, 29 років

Подумувала, щоб лампи поставити внизу (таке освітлення більш м'яке), тільки хотіла ремонт почати, але побачила в продажу illumibowl. і дуже добре, так як вид санвузла мене ще влаштовував. А з цією лампою він став ще краще!