Главная » Аксесуари » Вудка Fishergoman - ошуканство чи ні де купити відгуки про Fisher go man

Вудка Fishergoman - ошуканство чи ні, де купити, відгуки про Fisher go man

Вудка Fishergoman - ошуканство чи ні де купити відгуки про Fisher go man :: 1

FisherGoMan - самопідсікається портативна вудка, з якої рибалка перетвориться на справжнє задоволення! Завдяки їй ви не пропустите жодної клювання, а розповіді в стилі: «У мене такий окунь був! Кілограм на 10, напевно! Але зірвався, зараза! »Перестануть вас хвилювати. Тепер-то ви на 100% будете впевнені, що ні щука, ні окунь, ні карась не зірвуться!

КУПИТИ Fishergoman
Вудка Fishergoman - ошуканство чи ні де купити відгуки про Fisher go man :: 1

Все ще думаєте, чи купити самопідсікається вудки FisherGoMan? Компактний «аксесуар» можна покласти в кишеню, закинути в багажник машини або взяти з собою в човен. Вам більше не доведеться сидіти і дивитися на вудилище, постійно перевіряти наживку і підгодовувати. Спінінг не упустить жодної рибки!

Вам знайомі ці проблеми?

    Чи збираєтеся на риболовлю, але снасті не лізуть ні в багажник, ні в причіп. Ловіть рибу, але нічого не виходить. «Не мій день...», «Не клює чогось...», «На спеці / дощі не хоче братися...» - скільки ще відмовок ви придумали? Вислухуєте від рідних і близьких: «Набрид зі своєю риболовлею! Немає толку ніякого! Тільки цілий день стирчиш казна! ». Ви намагаєтеся витягнути здорову рибу, але все зривається. У самий відповідальний і складний момент!

Вудка FisherGoMan - пристосування, з яким всі ці проблеми позаду! Довжина - 1 метр. Довжина в складеному стані - 20 см. 2-3 секунди - і спінінг готовий до рибної ловлі.

Чому не працюють інші способи?

Стандартні вудки - це не ваш варіант. Займають занадто багато місця, але з них все зривається. Електрошокери заборонені законодавством. За їх використання можуть звинуватити в браконьєрстві і викотити серйозний штраф. Користуватися мережами заборонено під час нересту.

Чому вам варто вибрати компактну вудку FisherGoMan?

Спінінг підходить для літнього і зимового промислу. Котушка дозволяє миттєво «змотувати» і діставати рибу. Вудилище гнучке і зручне у використанні. Риболовля може залишати і з човна, і з пірсу. Вудку можна закинути в автомобіль або просто покласти в кишеню. Матеріал якісний, що забезпечує довгий термін служби продукції.

Розробка самопідсікається вудок FisherGoMan стала інноваційним досягненням ринку. Пристрій можна взяти з собою на відпочинок, на пікнік, в похід, в дорогу або на риболовлю. Конструкція штекерна, що дуже вигідно і зручно.

З яких елементів складається спінінг?

    Вудилище. Відрізняється гнучкістю і зручністю у використанні. Самопідсікається механізм. Завдяки йому ви відпочиваєте, а рибка сам йде на гачок! Котушка з високоякісного матеріалу. Дозволяє швидко зреагувати і почати витягувати видобуток.

Матеріал продукції - пластик, алюміній, склопластик. Тип - спінінгом принада. Тип рукоятки - одноручна. Довжина складеної вудки - 20 см, а розкладеною - 100 см. Важить аксесуар всього 500 грамів. Купіть вудку FisherGoMan - і ви будете насолоджуватися результатами!

ЗАМОВИТИ ПО АКЦІЇ
Вудка Fishergoman - ошуканство чи ні де купити відгуки про Fisher go man :: 1

Як працює FisherGoMan?

Вам знайома ситуація, коли неможливо зловити момент клювання? Клювання відбувається рівно в той момент, коли ви відволіклися або відлучилися, або відійшли. Аксесуар не пропустить жодної клювання! Він виконає за вас всю роботу по підсікання. Тепер щука, окунь, карась будуть ловитися навіть тоді, коли вас немає поруч.

Підсікати механізм миттєво реагує на натяг волосіні. Коли щука / окунь заковтнула блешню, механізм миттєво зреагує. Ви можете втрутитися, а можете нічого не робити (і тоді подсекатель спрацює без втручання з вашого боку). Вам залишається тільки дістати здобич з води. Купіть FisherGoMan - і вам більше не доведеться виправдовуватися: «Зірвалася, зараза!», «Не вийшло витягнути!», «Майже-майже до берега дотягнув, а вона втекла!».

Мініатюрний спінінг, в розкладеному вигляді досягає довжини 1 метр. Цього цілком достатньо, щоб зловити велику рибу. Відгуки про вудку FisherGoMan позитивні. Одні кажуть, що змогли виловити велику рибу вагою 5 кг. Інші - що змогли виловити особин вагою 1-2 кг.

Наукові випробування

У 2016 році проводилися спеціальні наукові дослідження. Їх результати довели, що компактна вудка FisherGoMan збільшує ймовірність улову великих особин на 40-50%. Ви будете отримувати ще більше!

Що ви отримаєте від використання?

Ловити рибку стане ще зручніше і ще простіше. Ви завжди будете повертатися з уловом. У вас не буде проблем з: «Знову зірвалося!». Можна постійно носити пристрій з собою в кишені. Чи не доведеться шукати транспорт, який допоміг би вам легко перевезти вудки. Можна підвищити «врожайність» в 2-3 рази без сторонніх проблем і ризиків. Перетворіть риболовлю в справжнє задоволення. Усуньте проблеми з клюванням. Подаруйте нові враження і відчуття.

Як використовувати?

Потягніть пристосування за кінчик і розправляйте вудилища. Одягніть котушку і перевірте її справність. Почніть ловити рибу так, як робите це зазвичай. Отримуйте шикарний улов і насолоджуйтеся клюванням!

Де купити?

Поки що продукція продається тільки на офіційному сайті FisherGoMan ru. Проходьте на нього і залишайте заявку. Виробник має унікальні правами на маркетингове просування, поширення і продаж. Остерігайтеся підробок, яких так розплодилося в інтернеті!


Вудка Fishergoman - ошуканство чи ні де купити відгуки про Fisher go man :: 1

Думка фахівця

Використовували самопідсікається компактну вудку FisherGoMan в якості альтернативи звичайним снастей. Можу сказати, що аксесуар дійсно допомагає в лові. Пристрій підходить і для літньої, і для зимової риболовлі. Зручно, що з ним можна ловити рибу як з човна, так і з пірсу. В інтернеті з'являються підробки, тому будьте обережними при замовленні та купівлі. Кожен аксесуар ретельно перевіряється, тому при покупці у виробника ви нічим не ризикуєте.

Пузіков Олександр Олександрович,

Спеціаліст з ловлі, м Тамбов.

Хто користуватися пристроєм? Відгуки про використання аксесуаром

Сергій, 43 роки, майстер по ремонту
Використовую пристосування вже 2 місяці. Влітку ходили на човнах, ефект був супер. Виловив в 2 рази більше, ніж всі інші!

Максим, 38 років, водій
Читав відгуки про FisherGoMan, дивився ролики і дослідження. Зараз замовив і чекаю, коли мені привезуть.

Валентин, 52 роки, інженер
Хороша штука. Мені подобається, що дуже зручна. Взяв, поклав в кишеню і пішов собі! Не потрібно нічого складати або тягнути.