Главная » Авто/Мото » Автобаффери power guard відгуки ціна де купити зі знижкою

Автобаффери power guard: відгуки, ціна, де купити зі знижкою

Автобаффери power guard відгуки ціна де купити зі знижкою :: 1

Автобаффери Power Guard - оригінальні німецькі запчастини, що захищають ходову від пошкоджень. Використання продукції дозволить заощадити 40 000 рублів (і більше!) На ремонті, технічному обслуговуванні і заміні деталей. Збільште термін служби ходової в 2-3 рази і насолоджуйтеся безпекою їзди! Продукція підходить і для іномарок 2017 року випуску і для вітчизняних автомобілів «родом з 90-х».

Варто купити німецькі автобаффери Power Guard, щоб знизити ризики і усунути непотрібні витрати сімейного бюджету.

КУПИТИ Power Guard
Автобаффери power guard відгуки ціна де купити зі знижкою :: 1

Чому підвіска швидко виходить з ладу?

Виробник автомобілів гарантує один термін служби, але по факту виявляється в 2-3 рази менше. Причина проблеми - дороги і стиль їзди.

    Ями. Не завжди позначаються відповідними знаками. В результаті ви думаєте, що проїдете дрібну калюжку, а її глибина виявляється ледь не півметра! Вибоїни. Через них їзда стає небезпечною, пасажири відчувають дискомфорт. Відсутність асфальту. Лісові і польові дороги з камінням, ямами, піском і глиною - справжнє випробування для автомобіля! В результаті постійних поїздок термін служби авто скорочується на 40-60%. ДТП. Після аварії ходова підлягає заміні. Якщо залишити її з дрібними пошкодженнями, є ризик втрати управління. Відсутність нормального ремонту. На СТО вам кажуть, що полагодили і замінили запчастини. Але як ви перевірите якість? Як дізнаєтеся, що стоять нові деталі, а не взяті зі старої розборки?

Оригінальні німецькі автобаффери Power Guard - якість, перевірена покупцями! Виробник гарантує європейське кількість. Якщо продукція прослужить менше 5 років (100 000 км пробігу), покупцеві повернуть гроші.

Чому заміна ходової на СТО - це не ваш варіант?

Процедура коштує дорого. З вас візьмуть і за деталі, і за роботу. В результаті розмір «чека» складе 100 000 рублів і більше (в залежності від регіону). У вас є такі гроші? Гарантій немає. Як дізнатися, що вам поставили нові і робочі деталі, а не «перебирання»? Терміни довгі. НА СТО візьмуть час «із запасом», тому вам доведеться чекати мало не 2 місяці. Половину цього терміну автомобіль просто буде простоювати. Вам доведеться пересісти на громадський транспорт.

Чому вигідно скористатися інноваційною розробкою?

Продукція створена Марком Шлезінгером, який більше 30 років пропрацював в компанії «Mercedes-Benz». Спеціаліст ще 10 років тому вигадав унікальний механізм, здатний захистити від пошкоджень і порушень в роботі. Зараз продукція «Power Guard Gmbh» популярна в 49 країнах (в тому числі в Південній Америці, Африці). Виробник продовжує технічні та маркетингові розробки.

Стандартні витрати на ремонт автомобіля - 30 000 - 40 000 рублів на 100 000 км пробігу. З цим пристроєм ви скорочуєте їх до 0 - 2 000 рублів на 100 км пробігу. Вигідна очевидна, і відгуки про оригінальні німецькі автобаффери PowerGuard підтверджують це!

Як вдалося досягти такого ефекту? Склад і особливості

    Поліуретан. Має властивості «пам'яті форми», служить десятки років без втрати функціональних характеристик. Унікальність матеріалу в тому, що він завжди відновлюється після деформацій і пошкоджень. Хімічні наночастинки. Підсилюють властивості матеріалу, захищають від передчасного старіння і від руйнування. Завдяки їм поліпшується зчеплення з поверхнею. Їзда по небезпечним дорогам з ямами, вибоїнами і ушкодженнями стає простіше.

Деталь підвищує керованість автомобіля. Знижується ризик «заметів», «з'їздів в кювет» і дрібних аварій. Автомобіль на 100% захищений від купин, ям, пошкоджень і вибоїн. Нарешті ви насолоджуєтеся процесом їзди.

Як працює?

Механізм піднімає кліренс і робить його «невразливим» перед рекламними стендами, купинами, пнями і іншими неприємностями на дорозі. Продукція додатково захищає амортизатори і підвіску, що покращує керування автомобілем і робить процес їзди більш комфортним.

ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ
Автобаффери power guard відгуки ціна де купити зі знижкою :: 1

Результати тест-драйвів

У 2016 році проводилися спеціальні дослідження. Для участі взяли автомобілі 1990 - 2017 років випуску від іноземних та вітчизняних виробників. На одні встановили деталь, а на інші - ні. Далі авто повинні були проїхати 100 000 км шляху по дорогах з різним покриттям. В результаті у 98% машин, на яких була встановлена ​​деталь, ходова збереглася. На інших автомобілях фахівці діагностували пошкодження елементів (а в деяких випадках довелося говорити і про вихід з ладу). Ціна на автобаффери Power Guard на 100% виправдовує якість.

Ефективність

Збільшення кліренсу на 2-3 см. Захист від пошкоджень при русі по дорозі. Зниження (або повне усунення) крену. Безпека їзди.

Як встановити автобаффери Power Guard

Установка автобафферов Power Guard досить проста. З нею впорається навіть дитина! Виробник доклав детальну інструкцію з покроковим описом і картинками.

Де купити оригінальні німецькі автобаффери Power Guard?

Тільки у виробника або офіційного дилера! Термін служби 1 деталі - 5 років. Замовити деталі можна на офіційному сайті, зазначеному нижче. Доставка займає кілька днів в залежності від віддаленості адресата.


Автобаффери power guard відгуки ціна де купити зі знижкою :: 1

Думка фахівця

Унікальність кошти в тому, що воно піднімає кліренс і усуває проблеми з підвіскою. Поліуретан, який знаходиться в складі, «гасить» вібрації і наслідки наїздів на купини, яси, вибоїни. Інструкція по тому, як встановити автобаффери Power Guard, додається. У нас на СТО робота робиться за 2-3 хвилини. У гаражі доведеться провести трохи більше часу. Автомобілісти залишали позитивні відгуки.

Гаврилов Володимир Володимирович,

Слюсар-механік на СТО, м. Санкт-Петербург.

Відгуки покупців

Максим, 53 роки, водій зі стажем

Хороша річ. Машинка йде більш плавно, покращилася керованість. Навіть на моїй «шістці» працює! Крену майже немає, автомобіль не заносить на поворотах.

Анастасія, 32 роки, майстер з манікюру

Хотіли чоловікові замовити на свято. Читала відгуки про автобаффери Power Guard, а потім зважилася і купила. Ось зараз вже прийшов, все правильно. Чекаю, коли зможу подарувати.

Сергій, 28 років, фахівець з кадрів

Амортизатори реально стали довше служити. На СТО був в останній раз 2 роки тому, напевно. З машинкою все в порядку.