Главная » Авто/Мото » Fuel Shark - економітель палива відгуки ціна купити за 368 грн

Fuel Shark - економітель палива: відгуки, ціна, купити за 368 грн

Fuel Shark - економітель палива відгуки ціна купити за 368 грн

В умовах постійного зростання цін на обслуговування та роботу автомобілісти задаються питанням, як заощадити, підтримуючи свій автомобіль в хорошому стані. Ціни на бензин, на деталі для автомобіля, страхування або сервіс - всі вони не стоять на місці. А значить пора знайти новий спосіб економії на витратах на автомобіль без втрати якості і термінів його обслуговування.

Благо на ринку з'явилося вирішення питання економії на витраті палива, та ще й при більш дбайливого турботи про двигун, акумуляторі, генераторі і інших пристроях автомобіля! Це пристрій - економайзера FUEL SHARK - в першу чергу призначена для економії споживання палива. Але за сумісництвом воно ще й сприятливо впливає на роботу всього автомобіля і його більш довгої служби.

Принцип роботи економітеля палива Fuel Shark

На вигляд економайзер Фул Шах - простий брелок, для початку роботи з яким потрібно лише вставити його в прикурювач авто.

Прилад Fuel Shark діє на зменшення споживання палива завдяки наявності в основний електросхемі автомобіля електролітичного конденсатора. Економітель палива Fuel Shark підключається просто, швидко і зручно - через прикурювач. Дія Фул Шарк можна порівняти з роботою маленької батарейки, за рахунок якої електрична система автомобіля працює корисніше й ефективніше.

Конденсатор, розташований в економайзері Fuel Shark включається в роботу в тому випадку, якщо на автомобільний генератор виявляється сверхнагрузка, наприклад при довгому або швидкому русі, в зимовий період або в спеку. Fuel Shark приходить на допомогу акумулятора, що працює безперервно - прилад компенсує недостатній розмір напруги для таких, здавалося б «легких» пристроїв як магнітола, фари, навігатор, двірники, кондиціонер і т. Д. Забираючи собі додаткове навантаження з акумулятора і генератора, цей пристрій з легкістю доповнює нестачу напруги в ланцюзі.

Властивості економайзера Fuel Shark

  БЕЗПЕКА ВИКОРИСТАННЯ - прилад для економії палива Fuel Shark абсолютно безпечний у використанні! За допомогою проведених Експериментів і тестів доведено, що пристрій рекомендовано для використання в автомобілі будь-якого проізвдства, головне щоб напруга в бортовій мережі було 12 вольт (таке напруга присутня в більшості представлених на ринку автомобілів). Економайзер палива Fuel Shark не представляє загрози для роботи бортового комп'ютера вашого автомобіля. ШИРОКИЙ ОХОПЛЕННЯ ВПЛИВУ - дія приладу таке, що економітель палива Фул Шах компенсує напругу, необхідне для внутреннізх пристроїв машини, забираючи цю роботу у акумулятора. Так само відбувається стабілізація напруги. Все це сприяє більш рівною роботі двигуна, дозволяє паливу краще згоряти, утворюючи мінімальну кількість нагару, електросистеми автомобіля працюють стійкіше. В цілому навантаження на акумулятор і генератор автомобіля - менше. ШВИДКОДІЯ ВИНАХОДИ - швидкодія винаходи не змусить чекати - ефект від роботи ви помітите після першого ж застосування. Ви відчуєте зміни в звуці двигуна - він стане більш тихим і м'яким. Варто зазначити, що про виділення їдких вихлопних газів доведеться забути. ВІДПОВІДНІСТЬ гарантійне обслуговування - Fuel Shark абсолютно не суперечить гарантійному використання вашої машини. Так як його действи те саме роботи додаткової батарейки, пристрій лише допомагає працювати електричній системі авто. Це ніяк не впливає на гарантійне обслуговування вашого залізного коня.

Для яких автомобілів підходить економітель палива Фул Шарк

Прилад Fuel Shark абсолютно універсальний, він може використовуватися в будь-яких автомобілях вітчизняного та іноземного виробництва. Фул Шарк Підходить для:

  Легкових автомобілів Автобусів і пасажирського транспорту Вантажного автотранспорту Будівельного транспорту Машин спеціального призначення

Переваги використання економітеля Fuel Shark

Почавши використовувати Fuel Shark ви відчуєте силу інноваційної розробки сіжан витрата палива:

  Ви почнете економити до 20% обсягів витрати палива. За рахунок і в момент перетворення енергії і досягається мала витрата палива. Ви будете рідше міняти масло. Більш довга безперебійна робота двигуна дозволить знизити витрату мастильних матеріалів таких, як машинне масла. Потужність вашого автомобіля посилиться завдяки збільшенню ККД. За рахунок зменшення тертя в вузлах знижується знос ЦПГ. Профілактика утворення нагару. Автомобільний каталізатор прослужить довше. Ви економите на витратних матеріалах (свічки, фільтри, змінні блоки) за рахунок їх більш тривалого використання

  Де купити Fuel Shark?

  Ексклюзивним розповсюджувачем, що володіє всіма сертифікатами і документами на відповідність якості даного продукту, є ТОВ «ГРІН-Стайл». Замовити Fuel Shark можна на всій території Росії, України, Білорусії, Казахстану та Молдови.

  Купити Fuel Shark можна на Офіційному сайті виробника.

  Консультанти компанії нададуть будь-яку інформацію про товар по телефону або в режимі онлайн.

  В даний момент действет акція на економайзери Fuel Shark! Вартість одного приладу Fuel Shark складає всього 368 грн!

  Відгуки

  На нашому сайті ви знайдете реальні відгуки людей вже випробували Фул Шарк.