Главная » Авто/Мото » Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкою

Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкою

Автобаффери Power Guard є автомобільні комплектуючі від німецького виробника. Ці запчастини забезпечують надійний захист ходової частини транспорту від механічних пошкоджень. Завдяки їх установці ви реально заощадите величезну суму грошей на сервісному обслуговуванні автомобіля.

Купивши автобаффери Power Guard, ви зможете збільшити термін придатності ходової частини свого автомобіля в три рази і будете отримувати задоволення від їзди на машині навіть в екстремальних умовах. Комплектуючі підходять, як для іноземних марок авто, так і для транспорту вітчизняного автопрому. Вони помітно знижують ризик і запобігають додаткові витрати вашого бюджету.

Властивості

Купити автобаффери Пауер Гард рекомендує більшість автовласників, оскільки вони мають такі властивості:
Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкою

    Збільшують дорожній просвіт більше, ніж на 3 см. Захищають машину від вибоїн і ям на дорогах. Мають тривалий термін служби. Захищають амортизатори і підвіски. Забезпечують комфорт під час водіння. Дозволяють зберегти ходову частину в ідеальному стані, а значить доведеться рідше звертатися в сервіс. Економлять бюджет. Забезпечують безпечну їзду навіть в екстремальних умовах. Захищає машину при пересуванні по бездоріжжю.

Трохи про створення і про автора

Численні позитивні відгуки про автобафферах Power Guard залишили вже чимало користувачів. Їх створенням займалася німецька компанія Power Guard Gmbh, зокрема її засновник. Така ідея прийшла в голову майбутньому президентові фірми ще десять років тому, коли він працював конструктором в Mercedes-Benz.

Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкою

Найважчим моментом для нього виявився вибір ідеального матеріалу, придатного для всіх автомобілів без винятку. На його думку, необхідно було закупити довговічний, надійний, але при цьому недорогий матеріал. Засновник компанії перепробував сотні різних варіантів і рішуче визначився. Вибір його впав на поліуретан. Цей матеріал має високу міцність, тому точно зможе прослужити кілька десятків років, не втрачаючи своїх унікальних властивостей і первісного зовнішнього вигляду. Він завжди буде приймати свою форму після деформації. І все це доступно за досить низькою вартістю.

Після того як засновник компанії Power Guard Gmbh зробив для себе відкриття, він звільнився з Mercedes-Benz. У цьому ж році він створив свою фірму з виробництва та реалізації автобафферов, які і до цього дня надійно захищають автомобілі багатьох власників.

Для чого потрібні?

Німецькі автобаффери Пауер Гард продаються сьогодні за вигідною ціною. Вони стануть в нагоді у випадках переміщення автомобіля по:

    Ямах на дорогах. Вибоїнах. Дорогах, де відсутня асфальт. Бездоріжжю.

Використання цих унікальних деталей дозволить захистити машину від порушення роботи ходової частини, можливих ДТП і збереже ваш бюджет від непередбачених витрат.

Відгук про Power Guard

Як працює?

Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкоюБезліч реальних відгуків про автобафферах Power Guard для машини тільки ще раз доводять високу якість деталей. Їх робота заснована на збільшенні дорожнього просвіту і забезпеченні захисту авто від неприємностей на дорогах. Ці деталі допомагають захистити внутрішні деталі і ходову частину транспорту, що дозволяє поліпшити управління і забезпечити комфортність при водінні.

Експериментальні дослідження

Експериментальні тестування комплектуючих проводилися в минулому році. Для їх перевірки в роботі, використовувалися іноземні марки авто і транспорту від вітчизняного автопрому різного року випуску, починаючи з 1990 року, і закінчуючи нинішнім роком. На одні з автомобілів фахівці встановили автобаффери, а інші машини залишили без зміни комплектуючих. Після цього всі автомобілі проїхали 100 тисяч кілометрів по дорожньому полотну з різними видами покриттів. В результаті виявили наступні результати:

    У 98% автомобілів, з заздалегідь поставленими комплектуючими, ходова частина і інші деталі повністю збереглися в нормальному, робочому стані. У решти транспорту, який пересувався без автобафферов, фахівці відзначили повне руйнування ходової.

Таким чином, оригінальні деталі від німецького виробника повністю виправдовують усі очікування і гарантують високу якість при правильному використанні.

Склад

Окрім вигідної вартості, німецькі автобаффери Power Guard відрізняються ще й унікальним складом. Вони виготовлені з:

    Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкою Поліуретану, який при деформації здатний прийняти початкову форму. Цей матеріал прослужить довгі роки і не втратить свій функціонал. Хімічних наночастинок, які забезпечують надійний захист від передчасного старіння і руйнування автомобіля. Крім того, вони допомагають поліпшити зчеплення транспорту з поверхнею дорожнього полотна. Це означає, що пересування по поганих дорогах тепер не проблема.

Переваги

Низька ціна на оригінальні німецькі автобаффери Power Guard, встановлена ​​виробником, забезпечує продукції доступність для багатьох автомобілістів. До того ж, комплектуючі мають наступні переваги:

    Виготовлені з міцного і довговічного матеріалу. Приймають первісну форму при деформації. Захищають автотранспорт від проблем на дорогах. Мають тривалий термін служби. Підходять для всіх видів автотранспорту. Збільшують дорожній просвіт. Забезпечують безпечну і комфортну їзду навіть в умовах бездоріжжя. Рекомендовані фахівцями СТО та автолюбителями.

Ефективність

Ефективність оригінальних автобафферов від німецького виробника доведена на практиці і полягає в:

Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкоюЗбільшенні дорожнього просвіту. Максимальному захисті транспорту при їзді по поганих дорогах і бездоріжжю. Зменшенні крену або його повне усунення. Безпеки і комфортності при пересуванні навіть в екстремальних умовах.

Спосіб застосування

Використовуйте автобаффери Power Guard за інструкцією від виробника. Їх установка досить проста. Якщо ви будете дотримуватися покрокової схемою з картинками з упаковки, то зможете встановити деталі без проблем.

Інформація

Power Guard автобаффери ціна відгуки купити з доставкою

Ціна на Power Guard становить 359 гривень.
 
Купити Power Guard можна в Офіційному магазині .

 
Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур'єром.