Главная » Авто/Мото » Renumax для видалення подряпин на авто ціна відгуки купити з доставкою

Renumax для видалення подряпин на авто: ціна, відгуки, купити з доставкою

Renumax являє собою інноваційну розробку вчених, яка допомагає усунути всі видимі дефекти, що утворилися на поверхні автомобільного кузова. Як заявляє виробник, засіб допоможе вам швидко видалити подряпини, що виникли на машині, завдяки чому вам не доведеться витрачати кошти на фарбування кузова.

Renumax для видалення подряпин на авто ціна відгуки купити з доставкоюКупити Renumax для видалення подряпин рекомендує не тільки виробник, а й люди, яким засіб дійсно допомогло. Рідка консистенція продукту легко наноситься на пошкоджену поверхню, миттєво вбирається і висихає. Вона не має абсолютно ніякого запаху. За рахунок активного впливу складу, засіб швидко заповнює порожнечі, приховуючи тим самим дефект. Простіше кажучи, після декількох нанесень, подряпини зникають самі по собі. А чи так це? Давайте перевіримо.

Властивості

Renumax для видалення подряпин на машині володіє наступними свойст:

    Допомагає усунути будь-які дрібні дефекти на поверхні автомобіля. Легко наноситься і швидко розподіляється. Заповнює порожнечі пошкодження, приховуючи подряпини від людських очей. Не токсичний, а значить не шкодить здоров'ю. Не має запаху і кольору. Чи не змивається водою.

Склад

Засіб Renumax отримало безліч позитивних відгуків від людей, які змогли гідно оцінити якість продукції. Його можна застосовувати з метою маскування і подальшого видалення дрібних пошкоджень, що утворилися на поверхні кузовний частини автомобіля. Renumax для видалення подряпин на авто ціна відгуки купити з доставкоюУ складі кошти міститься величезна кількість мікрочастинок, які рівномірно покривають подряпини, за рахунок чого відбувається притягання частинок фарби. Це дозволяє поверхні автомобіля прийняти ідеальний зовнішній вигляд. Причому на процес відновлення пошкодженої поверхні у вас підуть лічені секунди.

У продукті немає абсолютно ніяких хімічних і токсичних речовин. Він зафарбовує поверхню на тривалий термін і підходить під будь-який колір автомобіля. Продукт не має відтінку і запаху, тому ідеально відновити дрібне пошкодження покриття кожної машини.

Сьогодні засіб Renumax продається за вигідною ціною. Воно легко розподіляється по подряпини і миттєво висихає. Як заявляє виробник, засіб не змиється навіть після чищення автомобіля, а відновлені подряпини будуть здатні витримати ще більше тисячі контактів з водою.

Як працює?

Хороші реальні відгуки про Renumax тільки ще раз підтверджують високу якість і ефективність засобу. Воно працює просто. Після розподілу продукту по пошкодженій поверхні відбувається її миттєве заповнення мікрочастинками, що дозволяє швидко повернути зіпсованому ділянці ідеально блискучий і рівний зовнішній вигляд. Після цього полімери починають своє активна взаємодія з пігментами барвника, допомагаючи їм придбати потрібний відтінок. В наслідок цього від подряпин і інших мікропошкодження не залишається ніякого сліду. Поверхня автомобіля стає гладкою, а всі нерівності і поглиблення стають непомітні для оточуючих.

Засіб для видалення подряпин відмінно підходить для будь-якої машини. Воно ідеально лягає на кузовную частина і через кілька секунд стає непомітним. Навіть при ретельному розгляді нікому не вдається знайти пошкоджений колись ділянку.

Переваги

Крім низької вартості, Renumax володіє ще й іншими корисними перевагами:

    Renumax для видалення подряпин на авто ціна відгуки купити з доставкоюДопомагає усунути подряпини на вашому автомобілі без додаткових витрат. Можна використовувати при будь-якій погоді і в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. Ідеальний результат стає помітним вже через 10 хвилин. Простий у використанні. Має високу якість і доведену ефективність.

Ефективність

Виробник рекомендує купити Renumax, оскільки інноваційне універсальний засіб дійсно допомагає швидко видалити подряпини та інші мікропошкодження фарби, що утворилися на кузовний частини автомобіля. Активні речовини унікальної формули продукту містять в собі величезну кількість мікрочастинок для полірування, які дозволяють рівномірно заповнити пустоти в пошкодженнях вашої машини. Вони практично миттєво відновлюють колишній зовнішній вигляд верхнього покриття машини. Якість кошти підтверджена на практиці багатьма автомобілістами. Ефективність продукту досягається за рахунок:

Відсутність у складі хімічних і токсичних речовин. Довговічності і водостійкості, оскільки може витримати до тисячі зіткнень з водою. Відсутності відтінку, завдяки чому засіб підходить всім автомобілям без винятку. Відсутність специфічного запаху, завдяки чому його легко і приємно розподіляти по пошкодженій поверхні машини навіть в закритих приміщеннях.

Як використовувати?

Застосовуйте Renumax для видалення подряпин з авто згідно з чинною інструкцією з упаковки:

Renumax для видалення подряпин на авто ціна відгуки купити з доставкоюРетельно промийте пошкоджену частину машини і просушіть її. Нанесіть на вимитий і просушений ділянку обезжириватель, а поверх якого розподіліть невелику кількість Renumax для видалення подряпин. Наносите продукт за допомогою спеціальної губки, прикріпленої до флакону. Оцініть підсумковий результат через 10 хвилин, оскільки протягом цього часу полімери почнуть поступово заміщати вільний простір, а подряпини відповідно будуть зникати.

Оскільки продукт не має специфічного неприємного запаху, використовувати його можна в будь-якому місці, не тільки на відкритому повітрі, а й навіть в гаражі.

Де купити?

Renumax для видалення подряпин в звичайних автомобільних магазинах, на жаль, поки не продається. Його можна знайти тільки в інтернет-магазині виробника. Замовити засіб зі сторінки офіційного сайту дуже просто. Для цього вам буде потрібно ввести ваші дані в спеціальне поле і дочекатися підтверджує дзвінка від оператора магазину, який погоджує з вами відправку. Доставка здійснюється поштою протягом десяти днів, передоплати вносити не потрібно.

Поверніть свого автомобіля ідеальний зовнішній вигляд! Досить викидати гроші на вітер і купувати непотрібні фарби!

Інформація

Renumax для видалення подряпин на авто ціна відгуки купити з доставкою
Ціна на Renumax становить 499 грн.
Купити Renumax можна в Офіційному магазині .
 
Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур'єром.