Главная » Для будинку » Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкою

Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкою

Похвалитися багатим уловом може не кожен любитель риболовлі. Зловиш дрібну рибку і радієш, наче дитина. Дістати найбільш жирних і рідкісних мешканців водойм можна використовуючи активатор клювання Dry Blooder. Препарат на основі плазми крові діє моментально. Запах поширюється на Дольний відстані, принаджуючи видобуток до вашої вудці або спінінгу. З активатором ви підвищите ефективність риболовлі в 3 рази, відповідно і окупите поїздку. Засіб рекомендовано професійними рибалками, сам Іван Затевахин не залишився в стороні і висловив свою думку про препарат.

Професіонали знають, щоб рибалка вдалася потрібно купити приманку Dry Blooder. З нею не страшні ні вітер, ні дощ, ні мороз. Засіб підходить як для літнього, так і для зимового промислу. Придбати приманку можна тільки в Офіційному магазині . Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкоюУ рибальських магазинах препарат не знайти. Якщо з саморобною приманкою полювати на хижака марно, то з Сухий Кров'ю до вас в руки піде і мирна риба, і суворі хижаки. Реальні відгуки про Dry Blooder для улову кажуть, що засіб працює на результат, риба сама йде на запах крові і синтезованих феромонів, не потрібно озброюватися різними підгодовуваннями і дорогими рибальськими снастями. Розглянемо докладніше, в чому переваги приманки і як працює. Чи дійсно активатор привертає будь-яку рибу або це всього лише маркетинговий прийом виробника.

Властивості Dry Blooder

Виробник з усією впевненістю заявляє, що засіб для приманювання риби:

    Дозволяє збільшити улов взимку і влітку; Підвищує ефективність риболовлі в 3 рази; Залучає рибу з самого дальньої відстані; Окупиться з першого разу.

Вартість суха кров Dry Blooder для риболовлі дійсно не висока. Сьогодні виробник пропонує скористатися акцією і придбати приманку на спеціальних умовах, про які поговоримо далі.

Для чого необхідна приманка?

Активатор клювання необхідний як професіоналам, так і любителям відпочити на природу від міської суєти. Немає нічого кращого, ніж сісти з вудкою на березі і насолоджуватися співом птахів і шелестом листя. Настрій поліпшується, коли часом не проведено в порожню, клює риба - значить і з'їздив не дарма!
З підгодовуванням ви зможете стати щасливим володарем як хижаків, так і мирної риби. Засіб можливо використовувати в озерах, річках, протоках, морях - в будь-яких водоймах, де мешкають водоплавні.

Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкою

Судячи з відгуків, приманка для риби Dry Blooder дозволяє отримати багатий улов, незалежно від обраного водойми.

Як працює

Найбільший і небезпечний хижак здатний вловити запах краплі крові на великій відстані. Цим аспектом керувалися творці приманки, використовуючи унікальну нюхову здатність будь-якої риби.

Активні компоненти активатора - ферменти, отримані з плазми крові. На відміну від аналогів, запах від прикормки здатний поширюватися на кілометри, скликаючи всіх мешканців водойми до обіду. Жоден водоплавний не зможе проігнорувати аромат, що виходить від прикормки. На запах припливає і окунь, і щука.

Склад

У складі активатора клювання Dry Blooder присутні:
Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкою

Суха кров. У медицині, даний компонент називають альбуміном. Головна складова активної речовини - протеїн. Він швидко засвоюється організмом водоплавних і привертає сильним запахом. Риби, інстинктивно, розпізнають знайомий аромат і не здатні йому протистояти; Феромони, отримані шляхом синтезування. Викликають почуття шаленого апетиту у мешканців водойми. Відчувши, що десь з'явилися ароматичні компоненти, водоплавних пливе до місця приманки, не контролюючи свій шлях. Добравшись до потрібного місця, житель водойми починає поглинати будь-яку наживу, яку приготував для неї рибалка. Ефективність риболовлі підвищується в кілька разів.

В інтернеті представлено безліч відгуків про Сухий Крові для риболовлі, в стороні не залишилися і професіонали.

Переваги

На відміну від аналогів, застосування активатора:

    Працює зі 100% ефективністю. Не важливо, який водойма обраний вами, з активатором можна ловити навіть в дрібній протоці; Можливо використовувати і взимку, і влітку. Засіб універсально: ви знайдете будь-яку рибу, навіть ту, яку складно залучити звичайної наживкою; Економічно вигідно. Одна упаковка розрахована на 3 промила. Окупити засіб ви зможете за першу риболовлю, привізши додому багатий улов.

Ціна приманки Dry Blooder не перевищує вартості звичайних підгодовувань, що продаються в риболовецьких магазинах, але ефективність в рази вище.

Думка фахівця

На думку знаменитого ведучого відомої програми про риболовлю, головна перевага препарату полягає в можливості застосовувати його щодо риби будь-якого розміру. Не важливо, на кого ви ведете полювання, збираєтеся зловити сома, щуку або карася. Ефективність риболовлі буде збільшена, якщо ви замість дідівських методів використовуєте сучасну приманку на основі плазми крові.

Вміщені в складі активатора феромони, не тільки привертають рибу, а й викликають у неї шалений почуття голоду. Риболовля перетворюється не в марнування часу, а на справжнє задоволення.

Ефективність

Доведено професіоналами - кількість спійманої риби збільшується із застосуванням активатора клювання. Вам не доведеться шукати місце, де клює, риба сама піде до вас. Досить всипати трохи препарату в готовий прикорм і чекати результату.

Не забудьте озброїтись якісними снастями, хижак може і зірватися.

Спосіб застосування

Вивчіть інструкцію до активатора клювання Dry Blooder:
Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкою

Для мирних мешканців водойми: змішайте готову підгодівлю, в кількості 1 кг, з активатором - 1 пакетик. Інший спосіб - розчиніть у воді Суху Кров; Для хижаків: нанести препарат на всі приманки, як штучні, так і натуральні; При ловлі на живця: розчиніть 2 пакетика активатора в півлітра води і змочуйте наживу перед насадкою.

Скористайтеся пропозицією виробника і купите приманку Драй Бладер за ціною 399 гривень. Акція діє, при замовленні в Офіційному магазині . Доставляють товар поштою, післяплатою.

Інформація

Dry Blooder активатор клювання: ціна, відгуки, купити з доставкою
Ціна активатора Dry Blooder становить 399 гривень.
 
Купити Dry Blooder можна в Офіційному магазині .
 
Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур'єром.