Главная » Для будинку » Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень

В умовах постійно зростаючих цін через санкції, економія на постійних витратах, в числі яких і комунальні дуже актуальна. Навіть ті люди, які зазвичай не женуться за економією напевно не проти заощадити на тому, за що не хочеться переплачувати, адже краще витратити ці кошти на приємні процедури для себе. Благо в наш час є можливість заощадити на електроенергії, за яку служби щомісяця нам виставляють рахунки. Прилад, за допомогою якого можна дозволити собі витрачати менше енергії при тому ж рівні споживання - Electricity Saving Box - інноваційний прилад, робота якого повинна бути помітна вже з першого місяця використання.

Принцип дії Saving Box простий: він зменшує силу струму під час споживання електроприладів. За рахунок цього зниження лічильник «крутиться» набагато менше, і в підсумку регулярні рахунки за електрику виходять зниженими. Енергозберігаючий прилад ELECTRICITY SAVING BOX дозволить вам економити на оплаті за світло до 50% грошей. Естесственно на суму в яку виливається споживання електроенергії впливають прилади, якими ви користуєтеся, і частота їх використання.

Electricity Saving Box економить

50% 45% 40% 35% 30%
Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень
Пральна машинка, фен, комп'ютер Мікрохвильовка, обігрівач, плита, телевізор Газовий котел і Холодильник Чайник, тостер, кавоварка Електро інструменти

Переваги

Купивши Energy Save Box ви незабаром оціните всі переваги цього унікального винаходу.
Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньSaving box досить просто підключається. Для початку використання його необхідно лише включити в розетку!

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньПристрій Electricity Save box не обманює лічильник. Прилад сприяє більш ефективному витраті енергії.

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривень Ефективність такої технології пояснюється науково і підтверджена неодноразовими дослідженнями.

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньПрилад сприяє не тільки зниженню споживаної електрики, але і подовжує термін служби електроприладів.

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньElectricity Saving box зменшує шкідливі електромагнітні випромінювання, які виділяються електричними приладами і проводкою.

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньЗ першого місяця ви відчуєте, що менше полегшуєте гаманець, Повна окупність гарантована виробником - максимум 2 місяці.

Області застосування

У Європі пристрій ELECTRICITY SAVE BOX вже дуже поширене і популярне. Якщо вірити, соціологічними дослідженнями, пов'язаними з домашнім побутом, енергозберігаючий прилад є в кожному другому будинку. Нарешті черга знайомства з Saving Box дійшла і до нас! Тепер цей пристрій продається і в Росії.

  КВАРТИРИ І ПРИВАТНІ БУДИНКИ
  ОФІСИ
  ФІТНЕС ЦЕНТРИ І САЛОНИ КРАСИ
  МАГАЗИНИ, КАФЕ І РЕСТОРАНИ
  Гаражі та автомайстерні

  Використання

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньВставте вилку пристрою для економії енергії SAVING BOX в розетку. Тепер ви економите на оплаті за електрику! Цей унікальний прилад захищає вас і ваших близьких від шкідливих лектріческая випромінювань.

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньВаша електрична мережа під захистом від реактивної енергії, електричні прилади «з'їдають» менше енергії. Згадуючи курс фізики 7 класу школи, енергія буває реактивної і активної. Тільки активну енергію можна вважати корисною - так як вона допомагає електроприладів працювати. Реактивна енергія в результаті залишається невикористаною і в наслідок цього непотрібної. Але кудись себе подіти їй треба. Не корисна енергія такого типу «бігає» по дротах і підвищує навантаження в електричній мережі. У підсумку, зростає струм споживання, і поширює загрожують здоров'ю людини електромагнітні поля.

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньВи можете знизити платежі за спожиту електроенергію Щомісячні рахунки зможуть стати на 30-50% менше, в порівнянні з періодами, коли ви не використали ELECTRICITY SAVING BOX. Енергозберігаючий прилад виключає марну реактивну складову з електромережі, як наслідок, зменшується навантаження і, в підсумку, струм споживання. Електричні прилади можуть споживати знижена кількість електрики, за рахунок цього зменшуються витрати на її оплату.

Технічні характеристики

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньПрилад рекомендований для використання в стандартній електромережі в будинку, квартирі, офісі, гаражі;

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньМаксимально допустима вологість повітря - 85% (не підходить для установки в лазнях, басейнах і ванних кімнатах);

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньДозволена навантаження 5кВт - 19 кВт (досить одного електросберегающего приладу для будинку);

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньВага: з упаковкою 170 грам, без упаковки 125 грам;

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньРозміри: 12см x 7см x 4 см

Де купити Energy Saving Box?

Electricity Saving Box - прилад для економії енергії: відгуки, ціна, купити за 699 гривеньЕксклюзивним розповсюджувачем, що володіє всіма сертифікатами і документами на відповідність якості даного продукту, є ТОВ «Шанталь».

Ціна Економітеля енергії Electricity Saving Box становить 699 гривень.Купити Electricity Saving Box можна в Офіційному магазині .

Консультанти компанії нададуть будь-яку інформацію про товар по телефону або в режимі онлайн. Приємним бонусом для покупців буде оплата покупки після її отримання на пошті або у кур'єра. Кожен економітель енергії продається виключно в оригінальній коробці, що містить ідентифікаційний код! Радимо не купувати продукцію в неоригінальних інтернет магазинах і перевіряти наявність коду в момент отримання товару.