Главная » Для будинку » Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкою

Когтеспрей спрей для кішок

Когтеспрей є єдиний продукт, за рахунок дії якого ви зможете привчити свого вихованця більше не рвати шпалери і меблі. Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкоюЗавдяки роботі препарату ви перестанете переживати за свою квартиру і відновите нерви. Вам більше не доведеться тикати кота мордою і лаяти за пошкодження, які він учинив. Засіб допоможе зберегти дорогі меблі і недавно зроблений ремонт, не впливаючи на активність кішки.

Купити Когтеспрей зараз рекомендують багато власників домашніх тварин. Вихованці не розуміють, де їм можна точити кігті, а де ні, особливо це стосується кошенят. Як заявляє виробник, це засіб допоможе вам швидко прищепити кішці хороші звички і відвадити від меблів і шпалер.

Для чого необхідний?

Добрі відгуки про Когтеспрее залишають люди, які встигли оцінити якість продукту. Це препарат просто необхідний тем:

    Хто завів кошеня і мріє максимально швидко привчити його до порядку. У кого кішка впадає в незрозумілий стан і роздирає все навколо. Кому набридло постійно відновлювати меблі і переробляти ремонт, для усунення котячих витівок. Хто неодноразово намагався обрізати коту кігті і це не допомогло. У кого живе примхливий вихованець, який нескінченно паскудить в тапки, дере шпалери і псує меблі. У кого кіт відчуває себе повноцінним господарем в будинку. Хто недавно закінчив будинку ремонтні роботи і боїться, що домашня тварина все зіпсує буквально за добу.

Чому кішки псують меблі і шпалери?

Всі люди прекрасно розуміють, що кішкам просто необхідно точити свої кігті, з причин:

    Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкоюУ вихованців лущитися поверхню кігтів і їм потрібно її очистити. Кішки звикли мітити територію. Невиховані коти псують меблі. Кошенята деруть меблі від нудьги і нерозуміння, що так робити не можна. Домашні тварини привертають увагу і паскудять з шкідливості. Кішки є досить вразливими тваринами. З цієї причини за допомогою точіння кігтів про поверхні намагаються позбутися від агресивності і стресу.

Властивості

Купивши Когтеспрей для кота, ви зможете самостійно оцінити якість засобу та його корисні властивості:

    Компоненти препарату не викликають звикання. Його легко наносити на когтеточки, повинні знаходитись для ігор і лежанки для тварин, за рахунок чого вихованці самі приходять до них по запаху. Безпечний для людей. Нормалізує стан котячих кігтів. Не має в складі спиртовмісних рідин і шкідливих речовин, які можуть становити небезпеку для життя і здоров'я вихованця. Не має сильного аромату. Не залишає слідів на поверхнях після нанесення.

Як працює?

Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкоюБезліч реальних відгуків про Когтеспрее для меблів підтверджують те, що засіб дійсно працює. Більшість людей знають, що звикання настає через три тижні. У кішок терміни зовсім інші. За цей час можна привчити тварину до лотка і точити кігті в потрібному місці.

Крім привчання вихованця до когтеточке, спрей допоможе ще і в іншому. Він має привертає дію для кішок і викликає у них звикання до конкретного предмету і місця.

Виробник пропонує придбати і скористатися цей унікальний продукт. Після його застосування ваша кішка почне точити кігтики в призначеному місці і вони стануть гладкими і безпечними.

Склад

До складу спрея Когтеспрей входять природні компоненти, які діючи в комплексі забезпечують посилений ефект один одного. У ньому містяться:

Витяжка з валеріани за рахунок спеціальної обробки ця речовина притягує тварина, але не викликає в його організмі бурю емоцій. Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкоюВитяжка з котячої м'яти робить позитивний вплив на котячий організм, тим самим перетворюючи вихованців в ласкавих і спокійних. Витяжка з крилатого тютюну заспокоює котячий організм, дозволяє тварині знайти свою зону комфорту. Актінідін є потужним феромонами для котів. Цей компонент сприяє поліпшенню концентрації уваги на тому місці, куди розпорошено препарат. Комплекс вітамінів містить в собі таурин і біотин, які потрібні для того, щоб зміцнити кігті.

Переваги в порівнянні з іншими засобами

Невисока ціна на Когтеспрей для котів робить продукт доступнішим. Крім того, він має видимі переваги перед аналогами:

    Обприскування натуральними екстрактами, які не завдають шкоди котячому організму. Вони не впливають на їхню психіку, а навпаки, роблять тварин добрими і ласкавими. Завдяки дії засобу не потрібно одягати антіцарапкі на пазурі, тим самим створюючи комфортні умови проживання кота. За рахунок роботи спрея, не потрібно встановлювати спеціальні когтеточки в місцях, де вихованець звик все обдирати.

Думка експерта

На думку ветеринара, проблема домашніх тварин, що б'ються меблі і шпалери, досить актуальна. До нього регулярно приносять вихованців і намагаються з'ясувати, як вирішується подібна ситуація. Лікар вважає, що оскільки кішки особливо вразливі, то метод батога-пряника може похитнути їх нервову систему. У цьому випадку вони або стануть психічно неврівноваженими, або ледачими, або зовсім почнуть пакостити своїм господарям. Тому я рекомендую скористатися новим унікальним і повністю натуральним спреєм, який не робить негативного впливу на організм тварин і людей.

Ефективність

Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкоюОкрім вигідної вартості, спрей Когтеспрей для кігтів володіє максимальною ефективністю. Секрет препарату грунтується в унікальному поєднанні компонентів. Всім відомо, що валеріана для кішки, як наркотик для людського організму. Саме тому виробник прибрав зі складу компонент, який зводить вихованця з розуму, приводячи його до втрати моторики і галюцинацій. У препараті були скомбіновані витяжки котячої м'яти і крилатого тютюну, які допомагають заспокоїти тварину. Причому це відбувається без ефекту божевілля. Компоненти забезпечують так званий магнітне тяжіння, завдяки чому кішки не відчувають дискомфорту перебуваючи з місцем, де потрібно точити кігті.

Спосіб застосування

Використовуйте спрей Когтеспрей для кігтів згідно з інструкцією із застосування:

Проведіть обробку когтеточки. Повторюйте нанесення засобу кожні дві доби. Кількість вживаного спрею слід визначати розміром поверхні. Зазвичай вистачає 2-3 вприскуванням.

Інформація

Когтеспрей спрей для кішок ціна відгуки купити з доставкою
Ціна на Когтеспрей становить 399 гривень.
Купити Когтеспрей можна в Офіційному магазині .
 
Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур'єром.