Главная » Для будинку » Суха кров Dry Blooder активатор клювання відгуки де купити ціна

Суха кров Dry Blooder активатор клювання: відгуки, де купити, ціна

Суха кров Dry Blooder активатор клювання відгуки де купити ціна :: 1

Суха кров Dry Blooder - активатор клювання, вартість якого ви окупите вже після 1 риболовлі! Унікальний склад створений для приманювання і хижої, і мирної риби. Він на 100% безпечний і відповідає вимогам якості. При цьому вам не доведеться возитися з опаришами, підгодовуванням, борошном, манкою, хлібом, хробаками, опаришами та іншими «секретами великого улову». Закидайте вудку і устигайте витягувати рибу! Прямо до вас в руки підуть і мальки, і великі особини на 5-7 кг!

Купіть Суху кров Dry Blooder - і вам більше не доведеться виправдовуватися:

    «Кльова не було. Погода, напевно. Ось тільки 2 карасика за 12 годин сидіння з вудкою! ». «Спека зараз. Риба на дно пішла. Чи не буде толку від улову! ». «Нічого не зловив. Тільки даремно витратив гроші на новий спінінг! ». "Як на зло! У мене тиша й гладь, а сусід через 2-3 метра кожні 5 хвилин вудку тягав! Ціле відро карасів! ». «Невдалий день сьогодні. На щуку ходили, але ні в кого не вийшло! ».

КУПИТИ Dry Blooder
Суха кров Dry Blooder активатор клювання відгуки де купити ціна :: 1

Dry Blooder - активатор клювання, якого вистачить мінімум на 3 риболовлі! Але вже в першу ви зможете «відбити» вартість покупки. Ви тільки уявіть, скільки задоволення відчуєте! Нехай вашим улову позаздрять рідні, друзі та сусіди!

З якими проблемами стикаються початківці і досвідчені рибалки?

    Не йде. Риба просто не клює, незважаючи на всі підгодівлі. Заздрість. У вас нічого, а сусід через пару метрів тягає одного за одним. Час. Вам доводиться купувати борошно, ваніль, цукор, манку і витрачати час на створення підгодівлі. Гроші. В магазинах пропонуються готові рішення за 2 000 - 3 000 рублів. Але ніхто не знає, чи допоможуть вони отримати більше риби.

Чому стандартна підживлення не працює?

Риба «зажралась». Кожні вихідні рибалки закидають на підгодівлю купу хліба, м'якоті, борошна, манки. Риба звикла. Особи сприймають підгодівлю як природне явище, перестають реагувати. Т. е. Таке ж, що і рослини, бактерії, жуки. Склад не той. Неможливо приманити хижака цукром. Це так само марно, як приманювати акулу цукерками. Потрібна кров - і інстинкти тут же прокидаються.

Чому активатор клювання Dry Blooder краще аналогів? огляд активатора

    Включає феромони, які активізують тваринні інстинкти. Гарантує підвищення клювання. Створено провідними виробниками та експертами з питань іхтіології. Формує зграї риби і їх «кола» біля місця підгодівлі. Відрізняється зручністю у використанні. Підходить для коропа, щуки, ляща, окуня, плотви, лина, карася та інших. Дозволяє економити (коштує дешево, а 1 упаковки вистачає на 3 риболовлі).

Продукція використовується для лову на вудки, спінінги, сітку, «дамбу». Відгуки про активаторі клювання Dry Blooder суха кров позитивні. Одним вдалося виловити в 2 рази більше, ніж зазвичай. Інші відзначили, що риба активізується навіть на «мертвих» річках або озерах. Склад можна використовувати як в прісній, так і в солоній воді.

Що знаходиться всередині? Чому добавка так ефективна?

Альбумін - суха кров. На 95% складається з чистого протеїну, вважається одним з кращих джерел живлення і для малюків, і для дорослих особин. Впливає на інстинкти і рецептори водних хребетних.

Синтезовані феромони. Пробуджують у особин почуття дикого голоду. Керовані інстинктом, вони збиваються в зграї і прямують до місця, де ви використовували наживку. Залишилося тільки підготується витягувати одну за одною!

Склад унікальний тим, що не викликає звикання. Ви можете використовувати його хоч кожен день на одному і тому ж місці. Драй Блудер - суха кров, яка краще аналогів. Спробуйте 1 раз - і вам не захочеться возитися з іншими видами підгодівлі і наживки.

Як діє суха кров?

Засіб створювалося з урахуванням особливостей водних хребетних тварин. Акула може відчути 1 краплю крові на відстані 10 км. Така ж здатність є й у інших видів риб. Виробник розробляв склад спільно з вченими з області біології, зоології, іхтіології.

В результаті вдалося створити ароматичний компонент, який миттєво поширюється на величезну територію і впливає на рецептори. Особи просто інстинктивно починають рух до приманки. Цього разу у вас буде шикарний улов!

ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ
Суха кров Dry Blooder активатор клювання відгуки де купити ціна :: 1

Наукові дослідження

У 2016 році на базі мисливсько-рибальського комплексу в Підмосков'ї проводили спеціальні дослідження. Для цього використовували снасті й наживку спочатку без активатора клювання, а потім з ним. У першому випадку за 2 години було 3 спроби клювання і 1 мальок. У другому - 28 спроб клювання і 11 риб. Т. е. Ефективність лову збільшена в 11 разів!

Яких результатів ви чекали б?

Підвищите ефективність рибного лову. Будете приносити шикарний улов додому. Перестанете витрачати гроші на непотрібні наживки і приманки. Чи зможете брати і велику рибу, і мальків. Окупите кошти вже в першу риболовлю.

Спосіб застосування

    Для мирною. Взяти пакетик кошти і додати в 1 кг будь-прикормки, яку ви використовуєте. Для хижака. Засіб потрібно додавати в усі штучні і природні принади. Якщо у вас блешня або воблери, то опускаємо їх в ємність з атрактантів. Для живої наживки. Робимо розчин (2 пакетика на 500 мл води) і занурюємо черв'яків, опаришів, м'якоть.

Де купити активатор клювання Dry Blooder?

Тільки у виробника! Встигніть, поки ціна на активатор клювання Dry Blooder знижена. Як тільки акція закінчиться, товар буде коштувати 3 000 - 5 000 рублів.


Суха кров Dry Blooder активатор клювання відгуки де купити ціна :: 1

Думка фахівця

Ключовий компонент кошти - синтезовані феромони. Вони впливають на інстинкти, тому їм підпорядковуються і дорослі особини, і мальки. Склад протестований в лабораторних і реальних умовах. Водні хребетні дійсно починають збиватися в зграї і рухатися до місця, де поширена приманка. Залишається тільки використовувати гарну наживку і отримувати улов. Відгуки про Dry Blooder позитивні. Приєднуюся!

Миколаїв Іван Іванович,

Спеціаліст в області іхтіології, м Самара.

Відгуки про інноваційну приманку

Василь, 43 роки, керівник

Ловиться без проблем. Не потрібно нічого замочувати, засушувати, готувати.

Олександр, 28 років, майстер по ремонту

Відмінний засіб! Будинки вже на карасів дивитися не можуть! Я все тягаю і тягаю.

Олексій, 39 років, ландшафтний дизайнер

Замовив, на наступних вихідних буду пробувати. Не знаю, чи спрацює.