Главная » Інтим » Купити Big Zilla - краплі для потенції. Відгуки. Ціна

Чи працюють насправді чарівні краплі для потенції Big Zilla (вони ж Молот Тора)? 

Ціна: 199 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

підсумок

З яких коштів інформації чоловік не отримує інформації про те, що він повинен бути самцем? Правильна відповідь: не з якихось. З радіо, телебачення, газет, журналів, навіть книг йде інформація про те, що мужик повинен бути мачо, самець, альфач тощо.

Великий член, міцний стоять і тривалий секс - ось ознаки чоловіки, всі, хто не відповідає одному з пунктів повинні комплексувати і забиватися в кут при самця. Це вже записано на підсвідомості, тому цими комплексами користуються недобросовісні продавці всяких засобів, які повинні зробити з вас альфа-самця.

Адже велика частина населення не відповідає всім вищевказаним вимогам, а значить поле для діяльності у них неосяжне. Чи допоможуть краплі Big Zilla насправді зробити вас тим, ким вам кажуть стати всі ЗМІ? Давайте розберемося. 

Тут прямо, не приховуючи, відразу нам і пропонують стати самцем.

Відразу на нас чиниться тиск, відразу у нас чомусь вялостоящій і невиразних розмірів, хоча з іншого боку, якщо було б інакше, то потрапив би потенційний клієнт на цей сайт? Так легко, у людини все може бути нормально, але комплекс все одно навіяні, типу «недостатньо» великий і т. П. Маніпуляція суцільна, що думають про тебе її подруги і т. Д.

Лексика «пацанська», що вже говорить про статус продавця, про його відсутності швидше. Ну і щодо романтики, одягу і дорогого автомобіля хлопці явно погарячкували, подивіться на щасливі обличчя дружин олігархів. Як, до речі, вони гарантують ефект ніде на сайті не розказано і жодних гарантійних зобов'язань не згадано.

Шановний Шінакарёв А. Н. нам відомий по таких продуктах як Молот Тора і іншим засобам схожого дії, в дійсності ж такої людини не існує, як ви вже здогадалися. Це вигаданий персонаж з вигаданим текстом, тим більше що вже доктор медичних наук провів би належне дослідження і у нас були б медичні дані з цього дослідження.

Опа, стародавні вікінги звідкись намалювалися, про них ні слова не було до цього, мабуть, коли копіювали сайт з продажу Молота Тора, який позиціонується як спадщина вікінгів, забули або в кінці прибрати інфу про славних воїнів, або на початку додати. 

Женьшень є загальностимулюючу засобом, на вироблення тестостерону, звичайно, не впливає, але загальний тонус підняти може.

Дикий перець, він же Елеутерокок, по суті робить те ж саме, що і женьшень, на статеву функцію безпосередньо ніякого впливу не робить, але теж піднімає загальний тонус організму, в аптеці пляшечку з ним варто рублів 30, напевно, в студентські роки перед іспитом його пили для бадьорості та активності, трохи допомагав, але з ним треба бути обережним, тому що є протипоказання, особливо людям з різними проблемами серця.

Гингко не впливає на вироблення гормонів, статеву систему і сперму, його використовують як засіб для поліпшення пам'яті і лікування деяких судинних захворювань, однак тривале його вживання збільшує ризик інсульту, тому вкрай не рекомендується безконтрольне вживання цього компонента і робити це потрібно під контролем лікарів, інакше не тільки стояти не буде, а ще й серце встане.

Глід, тут взагалі смішно, як вживання глоду підвищує впевненість в собі? Що за маячня взагалі? А випивши шипшина починаєш в веб-дизайні розбиратися краще? Глід за дією схожий на шипшина, як засіб народної медицини для загальної профілактики попити можна, на розмір і потенцію ніяк не впливає.

В результаті з усіх перерахованих компонентів жоден навіть в теорії не допоможе підвищити потенцію і «посилити стояк».

Ще хотілося б звернути увагу на «реальні» відгуки про продукт.

Насправді цього хлопця звати Андрій Кадетів, він колишній учасник Дому-2 і його вбили в 2010 році, ось такий ось поворот. На скільки хтось «там» може «охороняв від захвату» ми поки не помремо не дізнаємося.

Ну а цей справжній мачо розтиражований по всьому інтернету під різними іменами в кількості 200 екземплярів.

Підсумок

Краплі для потенції Big Zilla (і вони ж Молот Тора) - лохотрон і плацебо. Якщо і впливають якось на потенцію, то за рахунок приховано доданих основних компонентів Віагри і ще не відомо в яких дозах, тому можна сильно погубити своє здоров'я цим незрозумілим ліками. Ми радимо НЕ купувати і іншим радити цього НЕ робити.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 199 Гривень