Главная » Інтим » Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкою

Pantogen (пантогам) для потенції: ціна, відгуки, купити бальзам з доставкою

В тій чи іншій мірі кожен чоловік стикається з розладом ерекції, і це сильно засмучує, вибиває з колії. Для зміцнення чоловічої сили предки зверталися до природи, тому в препараті Pantogen використані народні знання, підтверджені науковими дослідженнями. Потужні натуральні компоненти поєднуються в одному засобі.
Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкою
Доступна ціна на бальзам Pantogen для потенції відкриває можливість зцілення практично кожному, хто цього потребує. Встановлено, що препарат усуває фізіологічні та психологічні причини порушення потенції у чоловіків різного віку. Він дозволяє сповна насолодитися сексуальною близькістю і зробити приємність партнерці. Розглянемо докладніше принципи впливу.

Які проблеми вирішує засіб

Порушення потенції викликаються багатьма причинами, від втоми і недосипання до серйозного захворювання. Застосування бальзаму Pantogen з відгуками чоловіків і медичними спостереженнями показало його ефективність в наступних випадках:

    Ослаблена ерекція внаслідок вікових змін і зменшення кількості тестостерону Прискорена еякуляція, мала тривалість статевого акту, через що партнерка страждає від незадоволеності Підвищена тривожність, очікування невдачі, страх перед близькістю Неповна ерекція, пропадає в момент введення Порушення лібідо, зниження сексуальної активності, бажання сексу менше одного разу на тиждень Хворобливі процеси в простаті, які проявляються при сечовипусканні, семяизвержении

Досить двох тижнів застосування Pantogena, щоб повністю відновити кровопостачання органів малого тазу, відчути прилив сил і енергії.

Чим небезпечне для здоров'я довгий стриманість

Тривалий відмова від сексуальних відносин згубно позначається на чоловічому здоров'ї. Через недостатнє відтоку крові судини стають крихкими, знижується їх еластичність, що поступово призводить до атеросклерозу, підвищеного ризику інфаркту міокарда.

Вікові зниження навантажень на тлі відсутності сексу стають причиною ожиріння і пов'язаних з ним хвороб (порушення обміну речовин, цукрового діабету, накопичення каменів в нирках і жовчному міхурі). Чим старше чоловік, тим серйозніші наслідки викликає відмова від сексу.

Властивості пантогам

Щоб поправити здоров'я без побічних ефектів, медики рекомендують купити Pantogen для потенції, адже його властивості засновані на дії природних інгредієнтів:

    Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкою Нормалізує щоденну ерекцію за рахунок пантів марала Продовжує статевий акт за допомогою концентрату червоного кореня Стимулює вироблення тестостерону, гормону задоволення дофаміну

Вплив на організм комплексне, засіб активує лібідо, підвищує стійкість до вірусних захворювань.

Як працює

Завдяки насиченості вітамінами і мікроелементами бальзам Pantogen за інструкцією призначений чоловікам у віці від 18 років і до глибокої старості. Він зміцнює організм при посилених навантаженнях, недостатньому харчуванні, нервових стресах, вікові зміни.

З віком у чоловіків збільшується ризик запалень простати, а також онкологічних змін. Пантогам бореться з проблемою - підвищує сексуальну активність і підсилює здатність організму пригнічувати патологічні віруси. Він відновлює природне кровопостачання судин, виліковує від анемії і статевого безсилля.

Склад

Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкоюКров молодих пантів алтайського оленя - одне з базових речовин у складі збудника Pantogen. М'які неокостенілі роги відростають у самців з травня по серпень, інтенсивно забезпечуються кровоносними судинами, містять корисні елементи, вітаміни, 18 амінокислот, колаген, гліцин, ензими і ферменти. Кров оленячих пантів активізує діяльність нервової системи, зміцнює і тонізує, стимулює центри збудження.

Концентрат червоного кореня - відома цілюща рослина Алтаю, що викликає стимуляцію статевої системи. Він нормалізує кровообіг в проблемній області, очищує судини, підвищує потенцію, виводить з організму важкі метали, благотворно впливає на роботу серця.

Амінокислота Тирозин включена для підвищення синтезу гормону дофаміну, серед багатьох функцій якого - закріплення задоволення від сексу і посилення потягу.

Порівняння Pantogen з іншими засобами

У фармакології присутні і інші препарати від імпотенції. Вони в основному є синтетичними, і дають лише короткочасний ефект. Найбільший мінус - протипоказання і побічні дії:

Мають вікові обмеження, небезпечні для чоловіків старше 30 років Містять токсичні штучні сполуки Викликають звикання Пригнічують діяльність органів і систем

На відміну від подібних розрекламованих брендів, природний збудник Pantogen купити в аптеці можна, зате він повністю безпечний для юних, зрілих і літніх чоловіків, поліпшує загальний стан організму, відсуває старіння.

Думка експерта

Медики впевнені, що зниження сексуальної активності, викликане проблемами статевої сфери, негативно впливає на здоров'я. Які відгуки лікарів про Pantogen? Наведемо висловлювання сексолога з 20-річним стажем:

«У своїй практиці я зустрічаюся з пацієнтами, які намагалися лікуватися у народних знахарів або самостійно. Іноді їм радять утримання як панацею. Я, як фахівець, наполягаю на тому, що регулярне очищення простати необхідно в профілактичних і лікувальних цілях. При відсутності сексу знижується рухливість сперматозоїдів, падає загальний тонус і чоловік старіє.

Тому відновлення потенції - основа терапії сексуальних розладів. Останнім часом це стало простіше з препаратом Pantogen, який я призначаю своїм пацієнтам при порушеннях ерекції, і завжди відзначаю поліпшення з перших днів прийому ».

Клінічні випробування

Крім реальних відгуків, засіб Pantogen вивчалося в клінічній практиці. Дослідження проводилося в п'яти вікових групах від 18 до 65 років. У більшості випадків (понад 80-90%) зареєстровані результати:

Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкоюПідвищення статевого потягу, регулярне порушення Збільшення обсягу сперми при виверженні Позбавлення від неприємних відчуттів при сечовипусканні Зростання імунної активності організму Здатність продовжити статевий акт в 3-4 рази Стабільна ерекція, зняття страху сексуальної взаємодії

Ефективність та безпечність препарату доведена порівнянням з контрольною групою, що проходила традиційну терапію.

Переваги

Крім натурального складу, адекватної вартості Pantogena від простатиту, він має додаткові переваги:

    Не викликає звикання і алергії, добре переноситься Зручний в застосуванні, не вимагає тривалого лікування Приносить користь організму в цілому Зцілює від тривожності і невпевненості Має антиоксидантну дію

Ефективність

Покупці також відзначають дієвість курсу прийому Пантогам для потенції, купити який вирішуються внаслідок накопичених соматичних і психологічних проблем. Він відновлює здорову ерекцію без дорогих процедур і насильства над організмом, активно працює з самого початку використання.

Спосіб застосування

Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкоюЗасіб приймають по 1 чайній ложці 3 рази на день. Лікування проводять курсами по 15 днів. Позитивні зміни спостерігаються з перших днів, збільшувати тривалість прийому немає необхідності. Повторення раз в квартал закріплює досягнуті ефекти і підтримує потенцію в нормі. Препарат Pantogen за ціною можна порівняти з аналогами, але значно перевершує синтетичні засоби з безпеки і силі впливу.

Інформація

Pantogen (пантогам) для потенції ціна відгуки купити бальзам з доставкою
Ціна на Pantogen становить 399 грн.
Купити Pantogen можна в Офіційному магазині .
 
Звертаємо увагу, що оплата замовлення відбувається тільки після видачі кошти в поштовому відділенні або доставки кур'єром.