Главная » Краса » Купити Ab Gymnic пояс для ідеального преса. Відгуки. Ціна

Одягнувши пояс в область живота ви відчуєте імпульси і відразу станете втрачати жирові відкладення.

Ціна: 459 Гривень

Перейти в офіційний магазин

 • Опис

Міостимулятори: що це? Чи варто купувати пояс Ab Gymnic? Ми перерахуємо лише кілька фактів про несертифікованих міостімуляторах: Висновок

Давно всім відомий і ефективний спосіб отримати струнку фігуру і накачаний прес, це займатися спортом. Але є безліч ледачих людей, які хочуть нічого не робити, але при цьому розбивати про свій сталевий прес пляшки. «Будь-який каприз за ваші гроші», - ось девіз продавців цього пояса.

Аб Жімнік (класне назва так? :)): пояс для ідеального преса »сміливо можна назвати міостимулятором. Він має 6 вбудованих програм і 10 рівнів навантаження.

Принцип роботи апарату наступний: він посилає сигнал, який стимулює нерви, що відповідають за роботу м'язів черевного преса, і м'язи починають скорочуватися. Продавець запевняє нас у тому, що достатньо 15 хвилин в день, щоб досягти бажаного результату.

Щоб розібратися з питанням, чи варто купувати пояс Ab Gumnic чи ні, ми спочатку поговоримо про міостімуляторах як таких.

Міостимулятори: що це?

Говорячи простою мовою, міостімулятор - це апарат, який генерує імпульси струму різної тривалості з різною частотою повторення. Варто зауважити, що різні поєднання тривалості імпульсу електричного струму і частоти повторення дають різний результат.

Міостимулятори можна розділити на дві основні категорії: напівпрофесійні і професійні. Професійні апарати завжди мають сертифікати і коштують дорого. Пояс Аб Джімнік  Ніяких документів не має , тому його сміливо можна віднести до простих і дешевих апаратів.

Чи варто купувати пояс Ab Gymnic?

Ми перерахуємо лише кілька фактів про несертифікованих міостімуляторах:

 • Вони дуже примітивні, на відміну від дорогих, тому і Ефект від їх експлуатації значно нижче .
 • Оскільки сертифікати відсутні, під загрозу може потрапити безпеку вашого здоров'я.
 • Бездротові міостимулятори (до них відноситься і даний пояс), не здатні виробити кількість струму, необхідну для розщеплення клітин жиру.
 • Навіть напівпрофесійні пристрої малоефективні для проведення процедур по корекції фігури, не кажучи вже про дешевий Аб Джімнік.
 • Висновок

  Як бачимо, пояс для ідеального преса Ab Gymnic має більше мінусів, ніж плюсів. Але якщо ви все ж захочете його купити, це, безумовно, ваш вибір. Ми можемо лише порекомендувати вам не робити цього.

  купити

  Перейти в офіційний магазин

  Ціна: 459 Гривень