Главная » Краса » Купити Активатор спалювання жиру. Відгуки. Ціна

Активатор для схуднення - це розчинний порошок, який необхідно розводити у воді, кефірі або молоці. Отриманий коктейль приймається під час їжі.

Ціна: 299 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

  • Спосіб застосування
Активатор спалювання зайвого весаОчіщеніе організму від шлаковУскоренний обмін веществУпотребляем в їжу будь-яку їжу і не поправляемсяАктіватор спалювання жиру Підсумок

Активатор спалювання зайвої ваги

Що потрібно зробити, щоб схуднути? Записатися в спортзал, сісти на дієту або купити в інтернеті порошок, який спалить всі зайві калорії? Здається, останній варіант найпростіший. Але хіба такі порошки існують? Рекламні банери на численних сайтах запевняють, що так.

Що ж це за активатор такий? З опису стає ясно, що мова йде про розчинну порошку. І якщо вірити цьому блоку, то складається він з клітковини:

Клітковина - це не перетравлюються компоненти їжі, які йдуть на користь мікрофлорі кишечника. Тому, якщо бути точним, порошок не такий вже і розчинний - він розлучається, але не розчиняється в рідині.

Як цей порошкоподібний активатор допоможе скинути зайву вагу? Щоб знайти відповідь на це питання, розглянемо 3 головних обіцянки, якими нас привітно зустрічає продає сайт.

Очищення організму від шлаків

Це слово оповите ореолом таємничості і негативу. Цілителі всіх мастей час від часу збираються кудись виводити шлаки і очищати від них організм. На одному сайті зустрів ще більш приголомшливу фразу: «Крім хімічних шлаків, існують ще й емоційні шлаки».

Насправді в медицині навіть не використовується поняття « Очищення організму від шлаків». Наш організм відмінно влаштований - він здатний самостійно позбавлятися від непотрібної гидоти і не накопичує її десь в затишних місцях.

Але, судячи з усього, творці засобів для схуднення впевнені в зворотному: ніби наш організм складує шлаки в неймовірних кількостях, поступово перетворюючи себе в смітник відходів. Відповідно до цієї легендою, «фахівці» всіх мастей підходять до питання очищення від шлаків по-різному. Одні намагаються чистити печінку, інші нирки, треті беруться за шлунок.

 З огляду на, що ми розглядаємо, активатор складається з рослинної клітковини, його продавці належать до третьої категорії: на їхню думку, саме шлунок вимагає негайного позбавлення від шлаків (для інших органів клітковина марна).

Але насправді в нашому кишечнику немає ніякої «звалища відходів» з шлаків і інших відкладень, які призводять до ожиріння. Кишечник - це не забита каналізація, яку потрібно прочистити. Звичайно, запори та інші розлади шлунка трапляються - але вони можуть призвести не до ожиріння і вимагають зовсім іншого лікування.

Прискорений обмін речовин

Для роботи наших органів потрібна енергія: її організм бере з їжі, яку ми вживаємо, спалюючи отримані калорії. Закономірно, що в стані спокою витрата енергії менше, ніж під час активності. Різні методики, що пропонують прискорити обмін речовин, намагаються перехитрити організм і змусити його витрачати більшу кількість калорій навіть в стані спокою. Чи це можливо?

Якщо коротко, то так. Але не все так просто, адже прискорення обміну речовин - серйозне втручання в роботу організму. І всякі «100% натуральні і безпечні препарати» , як розповідає нам реклама, такі зміни не матимуть. Для прискорення метаболізму використовуються стимулятори, що впливають на роботу щитовидної залози і анаболічні стероїди. Їх використання загрожує серйозними побічними ефектами і підвищує навантаження на серце. Крім того, до багатьох стимуляторів організм звикає і з часом результат втрачається.

А всякі БАДи, що обіцяють швидко і безпечно спалити жири за допомогою прискорення обміну речовин, насправді не приносять користі.

Вживаємо в їжу будь-яку їжу і не поправляється

Ця обіцянка - не прикритий популізм. Спростовувати його також дивно, як доводити комусь, що Земля кругла або небо синє.

Нормальне харчування - наріжний камінь приведення своєї ваги в порядок. Формула успіху проста: необхідно більше спалювати калорій, ніж отримувати. А все історії з розряду «випив чудо-табелтку і їж скільки хочеш» - відверті казки і рекламна брехня.

Звичайно, неможливо дізнатися кількість калорій «на око». Тут вступає в силу правило «знання - сила» . Бажаючому позбутися зайвих кілограмів доведеться рахувати калорії; можливо, проконсультуватися з лікарем або іншим тлумачним фахівцем; досліджувати цю тему в інтернеті, щоб дізнатися нормальна кількість калорій необхідне для його організму. Замной все це чарівною пігулкою неможливо.

Активатор спалювання жиру - черговий лохотрон?

А що ж наш улюблений порошок? Це чергова спроба заробити на довірливих. Чого тільки варта калькулятор правильного ваги!

При вазі 65 кг і зростанні 180 см мені порадили скинути 10 кг. Я вирішив перевірити з іншими даними: сказав, що важу 53 кг, але хочу важити 40 кг - результат той же, « Вам рекомендується скинути від 10 кг!»

Звичайно, більшість людей запідозрять підступ - але раптом хтось наївний повірить їхніми розрахунками? І здрастуй, анорексія!

При цьому ефективність препарату і фантастичні обіцянки нічим не підтверджуються, крім відкликання експерта:

Насправді це не дієтолог і не кандидат медичних наук. Ця дівчина - Кондратюк Наталія Олександрівна, стоматолог з Києва. На оригінальному фотознімку добре видно, що вона знаходиться в стоматологічному кабінеті:

Підсумок

Порошок АСЖ-35 не допоможе позбавитися від зайвої ваги. При детальному розгляді все рекламні обіцянки виявляються нездійсненними казками. Ніякої доказової бази ефективності цього засобу його продавці не надають. Навпаки, при детальній перевірці їх легко викрити в брехні: той же калькулятор підрахунку зайвої ваги, як і «експерт», виявляються фейковий.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 299 Гривень