Главная » Краса » Купити Бифидобактерии для схуднення Bifido Slim. Відгуки. Ціна

Біфідо Слім - розчинний порошок з біфідобактеріями, який повинен позбавити від зайвої ваги. Також обіцяє знизити апетит і прискорити обмін речовин.

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 99 Гривень

  • Опис

  • Спосіб застосування
Біфідобактерії Bifido SlimБіфіо Слім проти дісбактеріозаЧто таке біфідобактерії? користь біфідобактерійІтог

Чим ближче до літа, тим важче жити з думкою про зайві кілограми. Бажання позбутися від зимових запасів підшкірного жирку цілком природно, особливо напередодні пляжного сезону. І якщо абонемент в спортзал купити не проблема, то силу волі і вільний час для фізичних вправ придбати складніше.

Реклама в інтернеті поспішає на допомогу: їжте біфідобактерії і ні про що не турбуйтеся! Приваблива пропозиція, чи не так? Давайте розглянемо його детальніше.

Біфідобактерії Bifido Slim

Виходить, біфідобактерії повинні утамувати відчуття голоду, прискорити метаболізм і розщепити жир. Точніше, багато жиру: 15 кг за 2 тижні - не слабкий показник.

Більше інформації про те, що ще повинні зробити біфідобактерії, надає блок з заголовком «Унікальний склад»:

З нього ми дізнаємося, що в складі Біфідо Слім Більше десяти (одинадцять?) Видів живих біфідобактерій, які перетворять будь-яку людину на справжнього супергероя: збільшать м'язи, знищать жир, знизять рівень холестерину і т. Д.

Суть ясна - вся відповідальність і всі надії покладені на біфідобактерії. І щоб зрозуміти, наскільки виправдані такі надії, необхідно розібратися, що ж таке ці біфідобактерії і як вони діють на організм.

Але перш дозвольте зробити невеликий ліричний відступ і пояснити, чому фраза про лікування дисбактеріозу виділена червоним.

Біфіо Слім проти дисбактеріозу

Дисбактеріозу не існує. Це вигаданий діагноз, який полюбився деяким вітчизняним медикам і тим, хто вважає себе причетним до медицини. Наприклад, продавцям біфідобактерій.

Бажаючим розібратися в цьому питанні допоможе детальна і змістовна стаття Олексія Яковлєва. Він дає відповіді на багато питань щодо дисбактеріозу і «живих» йогуртів з біфідобактеріями.

Процитую одну здорову думку, яка цікава в світлі оповідань про Біфідо Слім. Вона допоможе оцінювати можливості не тільки цього кошти, а й взагалі будь-яких «Актімель»:

  • Навіть якщо ви будете поглинати пробіотики склянками, сумарна кількість бактерій-прибульців завжди буде незрівнянно мало з полчищами бактерій того ж виду в складі вашої власної мікрофлори (навіть після антибіотиків). Причому, функціонально ваші власні бактерії нічим не поступаються пробіотичним культурам.

Так що не варто боятися дисбактеріозу. Але варто скептично поставитися до тих, хто пропонує його лікувати.

Що таке біфідобактерії?

Повернемося до біфідобактеріям. Відкриваємо будь-яку енциклопедію або медичний довідник і дізнаємося, що ці мікроорганізми становлять 80-90% мікрофлори кишечника грудних немовлят. У міру дорослішання людини, їх кількість в організмі знижується.

Біфідобактерії використовуються в лікарських цілях для нормалізації мікрофлори кишечника і лікування діареї. Але, знову ж таки, їх користь переоцінена по причини, про яку згадував Олексій Яковлєв. Це інша стаття, але в ній звертається увага на той самий момент:

Виходить, наш шлунок вже містить величезну кількість біфідобактерій. І невелике поповнення кардинально ситуацію не змінить.

Користь біфідобактерій

Якщо запитати виробників Біфідо Слім, ніж корисні біфідобактерії, вони розкажуть приблизно наступне:

Безсумнівно, біфідобактерії корисні. Їх виробники запевняють, що ці ліки від усіх хвороб. І обмін речовин збільшать, і з холестерином боротися будуть, і проблеми з кишечником вирішать. Частка істини в цьому є.

Але ось яка штука: чи можуть зберігатися біфідобактерії у вигляді порошку? В одній статті зустрів думка, що біфідобактерії повинні продаватися в рідкому вигляді або в капсулах, які розчиняються в шлунку. А порошки і таблетки прирікають ці бактерії на загибель і, швидше за все, на момент прийому вони будуть мертві.

Судіть самі: є різні живі бактерії для поліпшення мікрофлори кишечника. Як вони діють? Готуватися закваска - рідина з бактеріями, де вони живуть і розмножуються. Вона ж вживається в якості готового ліки. Але чому відразу не проковтнути все ці біфідобактерії і не запити стаканом молока? Нехай в шлунку роблять йогурт! Але немає, так ніхто не робить - «сухі» біфідобактерії не зможуть надати якусь користь. Крім ефекту Плацебо, звичайно.

Припустимо, що Біфідо Слім - це якийсь супер-унікальний порошок, який зберігає бактерії живими. Але є більш простий спосіб наповнити організм біфідобактеріями: необхідно перемішати пастеризоване молоко з «живим» йогуртом і підігріти цю суміш до 45 ° С. В результаті вся рідина перетвориться в йогурт з біфідобактеріями - їх буде на порядок більше ніж в дивному порошку з інтернету. Чи будуть вони корисні? Так. Чи допоможуть схуднути? Малоймовірно.

Підсумок

Порошок Bifido Slim не допоможе скинути зайві кілограми. Обіцянка вилікувати неіснуюче захворювання, дисбактеріоз, свідчить не на користь цього кошти.

Немає підстав вважати, що біфідобактерії можуть допомогти скинути зайву вагу: по-перше, в нашому організмі повно біфідобактерій і без Біфідо Слім. нНебольшое збільшення їх кількості мало що змінить. По-друге, біфідобактерії прийняті у вигляді порошку, з великою часткою ймовірності, що не життєздатні.

купити

Ціна: 99 Гривень

Перейти в офіційний магазин