Главная » Краса » Купити Бриджі для схуднення Hot Shapers. Відгуки. Ціна

Нам обіцяють що якщо ми будемо носити бриджі Hot Shapers кожен день - втратимо силу-силенну кг, підтягнемо тіло і т. Д.

Ціна: 349 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

Що нам обіцяють рекламщики даного товараПосмотрім ще відеорекламу шорт Hot Shapers (Хот Шейперс) Висновок

Сьогодні ми будемо руйнувати міф про те, що потіти = худнути. У наш час багато «спортивної» одягу, яка не дихає, провокуючи рясне потовиділення, що позиціонується як втрата зайвої ваги. Це зовсім не так, тому що інакше сходити в лазню, наприклад, було б найефективнішим способом схуднути.

Хто-небудь помічав, що після лазні втрачає зайві кілограми? Думаю, що ні, а от зайві літри - так.

 Справа в тому, що під час потовиділення з людського організму виводиться вода, на випадок якщо хтось цього не знав, ну і мінерали з солями теж захоплюються, тому піт солоний. Але жир з потім не виходить, не в цьому його функція, а в тому, щоб стати джерелом енергії в разі, коли з поза її надходить недостатньо.

Наприклад, Ви поїли на 500 ккал, а робота або тренування вимагає витратити 800, звідки взяти ще 300? З жирових відкладень, або з глікогену. Тільки в такому випадку буде витрачатися накопичений підшкірний жир. Загалом, функцію охолодження організму при перегріванні жир не виконує, а значить з потім з організму не виводиться.

Що з цього випливає?

Що одягнувши ви штани для потіння, фольгу для потіння або озирнися Ви харчовою плівкою, від зайвих кілограмів не позбудетеся, але допоможете організму позбутися води і мінералів, які йому сильно потрібні. Адже зневоднення організму - штука вкрай неприємна, яка призводить до перевтоми і слабкості, а в разі втрати на 25% і до летального результату. Але до нього ці шорти, звичайно довести не зможуть, якщо Ви будете регулярно пити воду.

Що нам обіцяють рекламщики даного товару

 

 

Чому саме в 4 рази швидше допомагають скинути вагу, а не, скажімо, в 15? Навіть не намагаються набрехати, що на цей рахунок проводилися дослідження в уявному інституті. Ось фігуру вони коригують дійсно за принципом білизни, що тягне.

Neotex - фірма, яка шиє килимові покриття для літаків та іншої промисловий текстиль. Я так розумію, що килими ці повинні мати хорошу теплоізоляцію, тому якщо їх одягнути на тіло, вони зберігають тепло і з часом Ви сильно потієте. Ну і прошарок для вбирання вологи, щоб не хлюпати при ходьбі, теж дуже важлива частина.

 

Та й після того як дізнаєшся, що людина носить ці бриджі теж не розумієш в чому секрет того, що людина постійно потіє, але не худне, бо реклама обіцяла протилежний ефект.

Так то! Унікальний фітнес ефект за рахунок підвищення температури тіла досягається. Автор статті тренувався в 40 градусну спеку на вулиці в Таїланді при вологості повітря близько 90% і унікального фітнес-ефекту на собі не відчув, зате відчув, як швидко зневоднюється і стомлюється організм у порівнянні з тренуваннями в свіжому своєю прохолодою кліматі середньої смуги Російської Федерації.

Подивимося ще відеорекламу шорт Hot Shapers (Хот Шейперс)

Всі п'ять хвилин штовхається основна тема про те, що потіти = худнути, але ми б хотіли звернути вашу увагу на «реальні» приклади втрати зайвої ваги в цьому відео. 

 

Подивіться на дівчину зліва і справа, реально 8 кіло? Подивіться на руки тієї, що зліва, на живіт і ноги, там в сукупності кілограм 15 різниці. Якщо тільки у неї не зростання 130 см. У разі якщо вона дуже маленька на зріст, тоді в даних пропорціях вийде приблизно 8 кг.

 

Серйозно? 6 кілограм? Там теж близько 15-ї, та й кадр швидко змінюється, тому що видно сліди фотошопу, голову приклеїли. Така чесна реклама викликає довіру покупця.

 

І останній, сліди від монтажу рятують волосся на плечі, але цифра 6 кг... Могли б придумати реалістичніше? У тітки зліва від тітки справа відміну кілограм 20 точно.

Висновок

Потіти - не означає худнути, навіть не означає позбавлятися від зайвої ваги, тому що волога, яку Ви втрачаєте зовсім не зайва в організмі. Недобросовісна реклама як доповнюючий фактор для того, щоб ніколи не вірити цим продавцям. Купувати ці бриджі можна тільки якщо Ви любите потіти в одязі і заробити пітницю на дупі. 

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 349 Гривень