Главная » Краса » Купити Caboki загущувач для волосся. Відгуки. Ціна

Спрей який створює ефект збільшення об'єму волосяного покриву вашої голови. 

Ціна: 399 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

Склад продуктаСпособ прімененіяОтметім кілька мінусів CabokiІтог

Сaboki - загущувач для волосся, який маскує проблемні місця, завдяки розпорошення речовини на проблемні зони з рідкими волоссям або часткові лисини. Мікроскопічні волокна переплітаються навколо стержня і створюють ефект збільшення об'єму волосся в кілька разів. Зачіска з Caboki буде виглядати природніше, а засіб не принесе шкоди фолікулів, як штучне нарощування.

Склад продукту

Склад даного засобу нехитрий. Виробник стверджує, що все зроблено з унікального виду бавовни, який росте тільки в Марокко. Перевірити цей факт надзвичайно складно, однак косметологи, знайомі з цим засобом, стверджують, що сиплеться з флакончика чиста целюлоза.

Більш того, на головному сайті з продажу цього кошти, говорятт, що тут в складі бавовна зі світловідбиваючими властивостями, який виглядає як натуральне волосся людини. 

Оскільки перевірити хімічний склад можна тільки в лабораторії, однозначно можна сказати наступне: на голову сиплеться гранульований порошок, що має в своєму складі целюлозу, який забарвлює шкіру вашої голови і налипає на ваші рідні волосся. Таким чином, якщо ви вже абсолютно лисий, а волосся є тільки на скронях, або лисина вже розміром з денце склянки, Caboki навряд чи допоможе вам у вашій проблемі.

Спосіб застосування

На тому ж сайті, де пропонують цей чудовий товар, про спосіб застосування розказано скупо. Тим часом, виробник вказує, що перед нанесенням потрібно промити і просушити голову, укласти волосся чистою сухою гребінцем, можливо, змочити гелем для укладання для кращого зчеплення, і починати нанесення з потиличної частини голови. 

Потім пригладити волосся якомога щільніше і закріпити все це справа лаком. Пропоную для ознайомлення подивитися відео одного життєрадісного товариша, який замаскував свої невеликі залисини даними засобом:

До речі, на інших сайтах можна знайти інформацію про те, що ніякого закріплювача не потрібно, так як частинки кошти і наше волосся має різні заряди, і притягуються один до одного за всіма законами фізики.

Відзначимо кілька мінусів Caboki

1. Заява зміцнення волосяного покриву - не відповідає дійсності. Засіб ніяк не зможе зміцнити існуючі волосся, ніяк не сприятиме утворенню нових «цибулин». Навпаки, навантаження на старі волосся, обліплені засобом, зростає.

2. Виробник стверджує, що засіб легко струсити при попаданні на одяг, і воно її не забруднює. Як ми бачимо на відео: (ссилочку зверху), якщо шкіра голови буде мокрою (наприклад зіпрілій) частинки Сaboki можуть пофарбувати лоб і обличчя, так що доведеться постійно стежити за підтікання.

3. Натуральність і природність продукту також під великим питанням, цілком можливий штучний синтез фарбувальних частинок, а тому цілком можлива алергія і роздратування шкіри голови.

4. Засіб ніяк не допоможе вам при значному облисінні, щоб не говорив виробник. Для ефекту пишної шевелюри вам потрібні рідкісні, але свої, волосся.

Підсумок

Загущувач для волосся Caboki - засіб, який, безсумнівно, допоможе вам додати густоти волосся і замаскувати залисини. Воно не зміцнить ваш волосяний покрив, його натуральність залишається під великим питанням, а зручність і відсутність можливості їм забруднитися є досить сумнівним. 

Так чи інакше, частинки кошти дійсно прилипають до волосся і зберігаються на них певний час, що дозволяє виглядати вашої зачісці більш густий і красивою. 

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 399 Гривень