Главная » Краса » Купити Коктейль Acai Fito Cocktail. Відгуки. Ціна

Коктейль для схуднення з ягід Асаи - Acai Fito Cocktail.

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень

  • Опис

  • Спосіб застосування
За рахунок чого буде знижуватися вага і йти обсяги? Відгуки все фейковиеНесколько фактів про самих ягодах АсаіІтог

Суперпродуктів існує вже досить велика кількість. Суперпродукт або суперїжа - це продукт, який може замінити повноцінний прийом їжі і плюс до цього має які-небудь крутими ефектами, типу позбавлення від зайвої ваги або лікування ряду якихось захворювань.

Деякі з них ми вже розбирали і переконалися в тому, що нічого «суперского» насправді в них немає і це лише брехня і маркетинг. Наприклад, зелений кава, ягоди годжі, насіння Чіа і інші Мангустін. На жаль, ягоди Асаи з тієї ж категорії фальш-продуктів. Давайте докладніше розглянемо коктейль з них.

 

Якщо ягоди асаї не працюють, то що ж тут посилили?

 

Стандартний набір ледачою дупи - бажання схуднути не докладаючи жодних зусиль. На жаль, так не буває. Та й без витрат? Коктейль безкоштовний хіба?

 

За рахунок чого буде знижуватися вага і йти обсяги?

 

70%? Так ви, хлопців, хвацько забрехалися. Там на 100 грам ягід 4 грама білка, а це рівно 4%.

 

А які конкретно амінокислоти туди входять? Адже це практично все з існуючих. Насправді там їх набагато менше, 18 - це стандартне рекламне число для всіх диво-ягід.

У всіх інгредієнтах навіть на сайті продавця не вказано ефекту щодо зниження ваги. Так за рахунок чого худнути то будемо?

Ще там є веселі твердження на кшталт «а харчові волокна виводять жир з організму». Це марення сивої кобили, харчові волокна жир не виводять, а якби це було так, то можна було б купити пшеничних висівок пакет рублів за 50 і худнути, худнути, худнути.

Як не важко здогадатися, Максим Іванов, той що провідний спеціаліст в галузі дієтології та здорового харчування, в природі не існує. А його «фотографія» куплена ось в цьому фотобанку.

Відгуки все фейковий

 

Анна М насправді не відомо хто, тому що ці фотографії використовуються на майже 900 сайтах, які рекламують всілякі дієти тощо.

 

З Мариною З схожа історія.

 

Ну а Ольгу До поцупили ось звідси, акуратно обрізавши низ фотографії, де стоїть посилання на джерело.

Кілька фактів про самих ягодах Асаи

  • Професор хімії в харчовій промисловості Stephen T. Talcott, який базується в Texas A & M University, заявив: «На даний момент НЕ існує будь-яких наукових досліджень, який би доводили ефект по зниженню зайвої ваги ягодами Асаи».
  • «Аферою міжнародного масштабу» вважає Канадський Центр протидії шахрайству рекламні компанії продавців Асаи.
  • У 2010 році на продавців ягід Асаи в США подала до суду урядова організація «Федеральна торгова комісія». Звинувачення просте - явний обман покупців про те, що асаї можуть допомогти в лікуванні раку і боротьбі із зайвою вагою.

Підсумок

Acai Fito Cocktail - плацебо. Він не допоможе вам схуднути і позбутися від зайвих кілограмів. Максимум на що варто розраховувати - такий же ефект як від чорничного соку, наприклад. Можна перекусити і не більше того.

Купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень