Главная » Краса » Рінокоррект реальні відгуки про коректор для носа (де купити оригінал)

Реальний відгук про Рінокоррект для носа

Цю історію надіслала нам Марія Одинцова з Одеси. У дівчини були серйозні неприємності з носом. Носовий хрящ постраждав в результаті падіння дуже сильно. Показана була тільки операція. Проблему вдалося вирішити за допомогою лангетки для корекції носа Рінокоррект (реальні відгуки лікарів і інших людей підтверджують ефективність даного приладу). Дізнайтеся, як дівчина виправила свій носик за допомогою Рінокорректа, де можна купити оригінальний продукт і яких результатів можна досягти.

Рінокоррект реальні відгуки про коректор для носа (де купити оригінал)

Мене звуть Марія Одинцова, я живу в місті Самара і вчуся в педагогічному університеті, до випуску залишилася трохи більше 1,5 років. Я дуже активна і люблю займатися спортом, але одного разу, ще в 11 років, це призвело до серйозної неприємності, коли я, впавши з велосипеда, пошкодила ніс. Перелому не відбулося, але хрящ постраждав серйозно, і коли все пройшло, набряки спали, кінчик мого носа виявився помітно розплющеними.

По-справжньому мені це стало заважати, коли прийшов час дружити з хлопцями - після 14 років. Я страшно комплексувала через форми носа. Сама я струнка, з блакитними очима і довгим волоссям, і форма носа була єдиним недоліком, який псував мою зовнішність, що було подвійно прикро. Я думала про проведення ринопластики, але це було занадто дорого - сама я поки не заробляю, а у батьків таких грошей немає.

Вихід знайшовся несподівано. У минулому році я їздила в гості до тітки, яка живе в Києві, і коли я за чашкою чаю розповіла їй про свою проблему, вона запропонувала мені замовити спеціальну прищіпку-лангетку для виправлення форми носа - Рінокоррект ось вона.

Що таке Рінокоррект

Рінокоррект - це спеціальна кліпса, яка допомагає скорегувати форму носа, не вдаючись до ринопластиці. Вона виготовлена ​​з сучасного гіпоалергенного матеріалу - ортогелія, з її допомогою можна не тільки виправляти форму носа, але навіть кілька зменшувати його розмір. Лангетку Рінокоррект дуже легка - її вага всього 15 грамів разом з упаковкою.

Ми разом з тіткою прочитали це, коли зайшли на офіційний сайт. Я прочитала і відгуки лікарів, і реальні відгуки покупців - все сходилися в одному думці, що застосування Рінокорректа - це чудова альтернатива пластичної хірургії. Все це мене переконало, порадувала і прийнятна ціна лангетки. І тоді я вирішила зробити замовлення.

Чому я вибрала Рінокоррект для носа

На моє рішення використовувати це пристосування для виправлення форми носа в першу чергу вплинула інформація, прочитана про нього на сайті і на форумах, а також фото до і після його носіння, яке викладалося деякими людьми.

При цьому виробник запевняє, що протипоказання до носіння кліпси Рінокоррект відсутні і будь-які негативні наслідки виключені. А грошей на хірургічну корекцію ні у мене, ні у моїх батьків не було, та й лягати під ніж зовсім не хотілося. Тому я вирішила купити лангетку Рінокоррект для носа і спробувати обійтися без хірургічного втручання.

Де купити оригінал (ціна)

Лангетку для корекції носа продається тільки на офіційному сайті, вартість її на той момент, коли я робила замовлення мене влаштувала. Можливо, що ви її зустрінете в роздрібному продажі - таку лангетку купувати не варто ні в якому разі, тому що оригінальний Рінокоррект в аптеці не продають, як і в магазинах.

Винайдено цей пристрій недавно, але в Америці воно вже користується величезною популярністю, зростає на нього попит і в нашій країні, причиною чого є його висока ефективність. Все це призвело до того, що нечисті на руку люди під виглядом оригінального Рінокорректа продають людям підробки, які в кращому випадку абсолютно марні, а в гіршому - ще й завдадуть здоров'ю шкоду.

Мої результати і рекомендації

Посилку з пристосуванням для корекції носа я отримала поштою буквально через кілька днів. До лангетку додається інструкція, яку я прочитала в першу чергу, щоб точно знати - як правильно одягати і як носити.

Як виявилося, в цьому нічого складного: пристосування просто одягається на ніс. З приводу того, скільки носити - теж розписано в інструкції, не менше 2 годин щодня. Особисто я носила вранці, до занять, протягом години, і після вечері, до того, як лягати спати, ще протягом 1-1,5 годин.

Я, якщо чесно, не чекала якихось миттєвих чудес, але дуже сподівалася, що все вийде і мій носик виправиться. І насправді, форма його почала змінюватися в кращий бік, перші результати стали помітні приблизно через місяць.

Розплющений кінчик повільно, але вірно повертався в нормальний стан, і це не могло мене не радувати. Остаточного результату, тобто повного повернення природної форми носа, довелося чекати п'ять тижнів з того дня, як я почала носити Рінокоррект.

Тепер, коли я змогла виправити свій ніс, не вдаючись до пластичної операції, я хочу сказати всім, хто вже читав інформацію про Рінокоррект і сумнівається, правда чи брехня те, що про неї пишуть покупці і лікарі: не сумнівайтеся, захоплені відгуки - це вся правда! Рінокоррект дійсно допомагає без пластичної операції повернути носі нормальну форму, і я кажу це з власного досвіду!

Думка лікаря

хірург, лікар вищої категорії

Долганов Анатолій Федорович, хірург, лікар вищої категорії

Інноваційна розробка для корекції форми носа - сучасна безпечна лангетку Рінокоррект - вже довела свою високу ефективність. Протягом 2-2, 5 місяців Рінокоррект виправляє косметичні дефекти, такі, як горбинкою на переніссі, занадто широкі крила носа або неправильна форма хряща. Пристосування абсолютно безпечно, має відповідний сертифікат і користується величезним успіхом, оскільки дозволяє скорегувати форму носа, не вдаючись до дорогої операції.


Реальні відгуки

Я весь час соромилася того, що у мене негарний ніс з надмірно широкими ніздрями. Мріяла зробити пластичну операцію, але грошей на неї не було. Про Рінокоррект дізналася від однокласниці, яка зараз живе в Америці. Прочитала на сайті, скільки коштує лангетку, як користуватися, замовила - і була вражена результатом! Це не розлучення і не міфи - Рінокоррект дійсно працює, всім, хто хоче мати гарний ніс, що не лягаючи на операцію, рекомендую!

Олена Андрєєва, 23 роки


Ніс мені сильно пошкодили ще в школі, коли займався боксом. Утворилася помітна горбочок на переніссі і розплющився кінчик. Рінокоррект мені подарувала дружина на день народження. Такого ефекту я не очікував, форма носа за пару місяців стала колишньою! Один мій знайомий, коли дізнався про це, сказав, що таку кліпсу можна зробити самостійно і не витрачати гроші, але це повна нісенітниця і нісенітниця, таку ж лангетку не зробити самому - і матеріал особливий, і технологія виготовлення. Спасибі тому, хто придумав Рінокоррект!

Андрій Ігнатюк, 26 років


що таке рінокоррект