Главная » Краса » Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки

Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки купити в Україні

Мінус 50%! Економія 196 рублів!

  • Якість препарату

Відгук огляд натурального препарату для волосся Имира

Хочу розповісти про Imira. Це засіб, допомігши багатьом знайти гарні, шикарні і доглянуте волосся за лічені дні. Imira це чудо-засіб, який допомагає боротися з виразом волосся, прискорює ріст волосся, і відновлює пошкоджене волосся, не залишаючи жодного натяку на те, що волосся колись потребували додаткового догляду або лікуванні. Це ампули нового покоління, які допоможуть привезти волосся в порядок за короткий період.

Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки

Основні властивості ампул для волосся

Що входять до складу в компоненти позитивно впливають на волосся, на шкіру голови, сприяючи швидкому зростанню і зміцненню в цілому. У складі ампул є креатин, який робить волосся більш гладким і надає сліпучий блиск. Також, в складі комплекс вітамінів А, В, С, Е і Р, які усувають сухість і ламкість, пробуджуючи «сплячі» цибулини. Анагелін, в складі ампул, сприяє росту волосся і припиняє їх випадання. Екстракт Кінго білоба зміцнює волосся зсередини, і запобігає передчасному старінню, приховує седініну.

Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки

Інструкція та спосіб застосування

Незважаючи на високу якість продукції і багатий склад, спосіб застосування Imira інструкція дуже проста. Для того, щоб ефект з'явився вже через кілька застосувань, варто дотримуватися інструкції. Перед процесом, необхідно вимити голову шампунем, без кондиціонера та інших масок. Далі, відкриваємо ампулу і масажними рухами наносимо на коріння волосся при випаданні, або по всій довжині - для блиску волосся, і від посічених кінчиків. Бажано, наносити вміст ампули і на корені, і на всю довжину, так волосся стане ще міцніше, і красивіше. Змивати вже можна через пару хвилин, після масажних дій. Змивається звичайною теплою для вас водою. Додатково ніякі маски і засоби не потрібні.

Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки

Який же результат після використання Imira для волосся

Рекомендований термін застосування місяць, проте поліпшення помітні вже після декількох застосувань. Imira для волосся це знахідка для тих, хто страждає виразом волосся, так як після Имира можна розпрощатися з такою делікатною проблемою раз і назавжди. Мало того, що волосся перестають випадати, так вони ще й виглядають значно краще:

  • Немає посічених кінчиків.
  • Волосся більш гладенькі.
  • Прискорюється ріст волосся.
  • Волосся слухняні.
  • Чи не випадають.
  • Немає сивини.
  • Волосся виглядають гарними і доглянутими.

Прочитавши Imira відгуки можна підняти, що алергічних реакцій і побічних дій практично не існує, якщо тільки якась індивідуальна непереносимість одного з компонента в складі. Купити варто всім тим, хто хоче стати володаркою шикарних волосся, так як Imira ціна дуже приваблива і доступна для всіх.

Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки

Imira відгуки від фахівців

Відгук на комплекс для волосся Imira ререзультати і думки

Ведучий трихолог, і кандидат медичних наук, Світлана Вікторівна Семенова , висловила свою думку про ампулах Имира: "Багато жінок страждають виразом волосся і січеться кінчиками, в більшості випадків це пов'язано з нестачею вітамінів, з періодом вагітності і годування, постійне використання фена і випрямлячів, тому волосся, з часом, стають дуже слабкими. Чи не багато хто готовий витрачати свої гроші і час на дорогі процедури, всі хочуть позбутися своєї недуги в домашніх умовах, тому всім своїм клієнтам я рекомендую комплекс Имира. Після комплексу, мої клієнтки знову відчувають себе впевненими, адже їх волосся стає більш розкішними, та й випадання волосся їм не знайоме. Imira інструкція дуже проста, тому кожна дівчина чи жінка впорається із застосуванням самостійно. Це просто знахідка сучасного світу, так як це швидке рішення за низьку вартість. »