Главная » Здоров'я » Антицелюлітний крем Gladien. Відгуки. Ціна

Крем проти целюліту з природними компонентами. Усуває підшкірний жир і запобігає появі целюліту в майбутньому.

Купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 299 Гривень

  • Опис

  • Спосіб застосування
Позбавлення від целюліту без зайвих усілійЧем небезпечний целюліт? Історія целлюлітаПрічіни виникнення целлюлітаПрінціп дії кремаІтог

Позбавлення від целюліту без зайвих зусиль

Целюліт гірше Гітлера. По-крайней мере, якщо порівняти, скільки уваги приділяється в медіа-просторі засобів від целюліту, і скільки осуду нацизму, то неминуче приходимо саме до такого висновку.

Так що целюліт - один з головних ворогів людства; нарівні з венеричними захворюваннями, короткостроковими кредитами і сучасними російськими комедіями. Але є і радісна новина - новий антицелюлітний крем обіцяє позбавити всіх бажаючих від цієї страшної напасті (чи не від комедій, від целюліту).

Нічого оригінального в подібних обіцянках немає. Натуральний крем з природних компонентів усуває підшкірний жир і целюліт - все коротко і ясно.

Єдине, що незрозуміло, як він запобігає появі цієї проблеми в майбутньому. Але про це продавці крему не поспішають розповідати. Замість цього вони в фарбах розписують загрозу, яка виходить від целюліту.

Чим небезпечний целюліт?

Целюліт виникає в підшкірному шарі через порушення мікроциркуляції лімфатичного відтоку. Згодом відбувається застій і дистрофія жирової тканини, яку ми називаємо целюлітом - та сама «апельсинова кірка».

Наскільки це серйозно? Ось яку страшну історію приготували для нас маркетологи:

Виявляється, будь-яка людина з целюлітом ризикує захворіти на рак або заробити серцево-судинні захворювання. Чи так це насправді?

Якщо відповісти коротко - немає. Більшість лікарів відмовляються називати целюліт захворюванням. Вони підкреслюють, що це виключно косметологічна проблема. Чому ж тоді до цього явища сформувалося таке негативне ставлення?

Історія целюліту

Може здатися, що целюліт - сучасна проблема. Запитайте у своєї бабусі, чи був у неї целюліт? Швидше за все, в молодості вона навіть не знала такого слова.

Хоча вперше термін «целюліт» з'явився в 19 столітті, довгий час його ніхто не вважав проблемою. Моделі без проблем демонстрували далеко не самі спортивні стегна і сідниці. Всі захоплювалися, і ніхто навіть не здогадувався, що це, виявляється, страшенно некрасиве видовище.

Все змінилося в 1973 році. Власниця салону краси Ніколь Ронсар придумала «фішку» для залучення нових клієнтів - боротьбу з целюлітом.

Вона почала широку рекламну кампанію проти целюліту, яка вилилася в кілька статей в популярному журналі «Vogue». Інші ділки швидко відчули наживу і, незабаром, на ринку товарів проти целюліту стало не проштовхнутися.

Сьогодні думки фахівців щодо целюліту розходяться. Але більшість сходиться в тому, що наявність целюліту першої-другої форми можна вважати нормою для жіночого тіла. А якщо це явище приймає незначну форму, можливо, варто пошукати причину його виникнення.

Причини виникнення целюліту

Пройдемося коротко по основних причин целюліту:

  • Вузька одяг і тісне взуття, які утруднюють циркуляцію крові.
  • Міні-спідниця в морозну погоду змушує організм «нарощувати» захисний шар жирової тканини.
  • Спадковість по жіночій лінії.
  • Ендокринні та судинні захворювання також можуть привести до погіршення мікроциркуляції лімфи.

Таким чином, щоб позбутися целюліту, необхідно усунути першопричину. У цьому можуть допомогти фізичні вправи (особливо їзда на велосипеді), які будуть тримати організм в тонусі. Також існують спеціальні антицелюлітні дієти.

Принцип дії крему

Але повернемося до головної теми - крему від целюліту Гладіен. Як він збирається боротися з цим явищем?

Боротися з самою причиною целюліту - відмінна ідея. Але якщо панночка має звичку гуляти на високих підборах і в міні-спідниці, та ще й з сигаретою в роті, то подібний крем надасть мінімальну користь.

Щоб зрозуміти, наскільки крем в принципі здатний вирішити цю проблему, звернемо увагу на існуючі способи поліпшення мікроциркуляції в тканинах шкіри: це мікрострумова терапія, пілінг, мезотерапія, плазмоліфтінг, масаж - процедури, які крем не зможе замінити.

Будь-які крему надають досить м'який вплив на організм. Більшість їх компонентів не можуть проникнути крізь захисний шар шкіри, щоб надати істотний вплив на кровотік.

Підсумок

Почнемо з того, що целюліт - виключно косметична проблема, яка не загрожує здоров'ю. Проте, продавці крему Gladien нахабно брешуть, намагаючись залякати покупців серцевими та онкологічними захворюваннями.

У боротьбі з целюлітом крему малоефективні. Вони не можуть усунути першопричину і надати значущий вплив на мірокціркуляцію лімфи в тканинах шкіри. І вже тим більше фантастичним є обіцянка запобігти появі целюліту в майбутньому.

Купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 299 Гривень