Главная » Здоров'я » Купити АлкоБарьер - засіб від алкоголізму. Відгуки. Ціна

Виробники обіцяють нам, що АлкоБарьер це сухий розчинний напій проти алкоголізму.

Ціна: 1 Гривня

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

  • Склад
  • Спосіб застосування
З чим обіцяє допомогти? Докази дієвості препаратаІсследованіеРекомендаціі ведучого наркологаОтзиви і сертіфікатІтог

Існує безліч способів для боротьби з алкоголізмом, від таблеток і чаїв до гіпнозу і спеціалізованих клінік. Не відстає в цій сфері і народна медицина, пропонуючи різні збори і суміші трав для боротьби із «зеленим змієм». «АлкоБарьер» - напій, який позиціонується як результат кращих досягнень народної медицини, зібраних в один засіб.

З чим обіцяє допомогти?

  • Усунути психологічну тягу до алкоголю;
  • Допомогти оздоровити організм шляхом виведення шлаків і токсинів;
  • Відновити печінку;
  • Усунути похмільний синдром;
  • Заспокоїти нервову систему, зробивши її більш стресостійкою. 

Все це повинно стати можливим завдяки натуральним рослинним компонентам, які лежать в основі його складу. Основний «цвях програми», на який робиться ставка - бурштинова кислота. Її вже років 5 позиціонують як засіб для боротьби з алкоголізмом - наприклад, в тому ж «Монастирському чаї». Також існує БАД «Бурштинова кислота», який, судячи з відгуків, є хорошим засобом проти похмілля. Всі інші компоненти спрямовані на загальне зміцнення організму, відновлення печінки і нервової системи.

Докази дієвості препарату

Доказова база того, що напій дійсно допомагає подолати пристрасть до алкоголю, зводиться до наступного:

Дослідження

Схвалено наркологічним центром Москви в 2014 році - з усіх наркологічних установ Москви є тільки один центр, який можна було б спрощено так назвати: Московський науково-практичний центр профілактики наркоманії. Але ніяких досліджень Алко Бар'єру там не проводилося. Тому абсолютно ніяких доказів існування подібних результатів, крім слів продавців засоби, немає.

Рекомендації провідного нарколога

Лікар-нарколог Никонов А. А. не згадується ніде, крім рекламних сторінок кошти. А його фото є звичайною картинкою з інтернету:

Відгуки та сертифікат

Говорити в черговий раз про замовний характер відгуків на продають сайтах навіть незручно - афішувати і без того очевидну інформацію вважається поганим тоном. Втім, придумані коментарі - це стандартний атрибут практично будь-якого інтернет-товару.

Сертифікат, який можна побачити на сайті, наблизити і розглянути в деталях не можна. Зате можна погуглити «сертифікат відповідності алкобарьер» і знайти наступне:

Як видно з цього документа, препарат не позиціонується як медичний засіб - це швидкорозчинний сухий напій.

Підсумок

Алко Бар'єр має склад, який дійсно повинен позитивно впливати на організм, що страждає від алкоголізму. Ймовірно, це засіб допоможе в разі похмільного синдрому, підтримає шлунок і печінку. Але позбутися Психологічною Залежності за допомогою бурштинової кислоти і трав неможливо - на те вона і Психологічна , а не Фізіологічна .

Інформація, викладена в огляді, дозволяє зробити висновок, що ніяких серйозних доказів дієвості кошти виробник не надає. Замість цього продають сторінки рясніють стандартними обманними прийомами для збільшення продажів. Справжніх відгуків, які вселяють довіру, на просторах інтернету також знайти не вдалося.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 1 Гривня