Главная » Здоров'я » Купити Антипаразитні чай. Відгуки. Ціна

Монастирський антипаразитарні чай - збір трав, який повинен позбавити вас не тільки від усіх видів паразитів, але і від хламідій. Чи так це насправді?

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень

 • Опис

СоставВивод

Паразити на те і паразити, що живуть вони всередині жертви так, що поки з тебе вночі не виповзе черв'як, можеш і не підозрювати про його присутності. Такі ось страшилки і безліч інших про черв'яків в очах і інших органах тіла дуже сильно лякають вразливих людей. Та й, правду кажучи, мені теж не дуже приємно від думки про те, що в тебе може оселитися якийсь черв'як, а то і безліч оних.

Як завжди хочеться піти по шляху найменшого опору і випити щось, що відразу все на світі вилікує, навіть якщо ми і не знаємо хворі ми чи ні. У таких випадках дуже привабливо виглядає чай, який може вилікувати від будь-яких паразитів. Насправді ж крім гельмінтів (глистів в тому числі) існує ще кілька видів паразитів і від кожного виду свої ліки.

Засоби, як правило, дуже потужні і токсичні. А що ви хотіли, ваша нормальне середовище черв'яків влаштовує і їх треба труїти, а значить і на вас це трохи відбитися. Перейдемо до самого монастирського антіпаразітарномну чаю і подивимося що він нам обіцяє.

Повне очищення без шкоди здоров'ю, та ще й якісь клінічні випробування нібито за плечима є. Без шкоди здоров'ю має означати повну відсутність побічних ефектів. 

 

Ось тут продавець грає на нашому бажанні не морочитися і вирішити всі проблеми одним разом. Та й правда, кому захочеться йти здавати мазок, кал і кров для виявлення всіх можливих видів паразитів. Потім чекати результат, а потім ще й пити ліки, які суцільна хімія калічить людей, не те, що монастирська травичка. Загалом, нам обіцяють лікування від усіх паразитів без побічних ефектів. Щоб перевірити це твердження, нам доведеться дослідити склад збору.

Склад

 • Листя берези - бактерицидну, сечогінну і ранозагоювальну. Ніяк більше не використовується навіть в народній медицині.
 • Кора дуба - в'яжучий і протизапальний, а також «закріплює» при діареї.
 • Календула - бактерицидну, ранозагоювальну і протизапальну. При паразитів не застосовується.
 • М'ята перцева - жовчогінний, протиспазматичний засіб. Підвищує апетит і позбавляє від нудоти.
 • Пижмо - антигельминтное засіб. Гельмінти - рід паразитів. Ця трава дійсно застосовується при лікуванні гельмінтів, АЛЕ це тільки один з видів паразитів, до якого відносяться всім відомі глисти. І у нього, як і у багатьох інших засобів з цього списку, є побічні ефекти. Зокрема - алергічні реакції. А при передозуванні - нудота, блювота і діарея.
 • Полин гіркий - покращує травлення, підвищує апетит. Використовується в лікуванні шлунково-кишкових захворювань. В офіційній медицині як глистогінний НЕ використовується, але в народній медицині таким вважається. Знову ж, глисти - це тільки гельмінти, тільки один вид паразитів.
 • Ромашка - протизапальну і в'яжучу.
 • Сухоцвіт болотна - ранозагоювальну, судинорозширювальну.
 • Тисячелетнік - кровоспинний, бактерицидний і протизапальний.
 • Репешок звичайний - відхаркувальний, потогінний, спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну та сечогінну.
 • Шавлія - ​​протизапальний і відхаркувальний.

Як видно зі складу, є тільки одне протівопаразітное засіб - пижмо. І то воно бореться тільки з гельмінтами, і то дуже слабо. Решта ж кошти загально профілактичні, женуть сечу, жовч і знімають запалення. І, як ми всі вже зрозуміли, має певну кількість протипоказань. А продавці збору пишуть наступне:

 

Також пишуть про якісь міфічні клінічних дослідженнях, які не вказуючи де, ким вони проводилися і де можна на них подивитися. Природно, в природі їх не існує. Зате є, як і годиться таким сайтам, хвалебний текст «заслуженого» лікаря з даної тематики.

 

Ну що ж, як зазвичай, лікар-паразитолог Ігнатов М. В. виявився зовсім інший особистістю. Це кафіз Рінат Хамітович, він лікар-терапевт і ніякої Антипаразитарний збір нікому не радив ніколи.

І останній цвях в труну недобросовісних торгашів вобьyoм більш уважним поглядом на юридичні дані.

 

ТОВ «Здоров'я кожного» на перевірку виявляється ТОВ "МЕДІА СЕЙЛ". Т. е. Навіть в назві фірми нам брешуть, а якщо фірма торгує сумлінним продуктом, то навіщо їй ховатися?

Висновок

Монастирський антипаразитарні чай - трав'яний збір, який навіть в теорії не може позбавити вас від усіх видів паразитів. Максимум - профілактика гельмінтів і то під питанням, тому що невідомо кількість пижма в зборі, яка здатна їх вбивати.

Паразити - дійсно не жарт, тому краще піти в лікарню і здати аналізи, а не пити чай і заспокоювати себе домовленостями, що це якось може допомогти. А якщо вже зважитеся, то не забудьте звіритися зі списком побічних дій кожного з компонентів, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень