Главная » Здоров'я » Купити Антивіковий годжі крем Goji Cream. Відгуки. Ціна

Крем проти зморшок на основі ягід Годжі - Hendel Goji Cream. Стати молодше, яскравіше і красивіше!

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 450 Гривень

  • Опис

  • Як користуватися?
підсумок

На ринку косметики величезне різноманіття кремів від зморшок різних мастей. Кожен виробник намагається виділитися серед інших, найчастіше вони сподіваються на нові розробки медицини або «забуті» засоби народної медицини, т. Е. На природні інгредієнти. У багатьох випадках це просто маркетинговий хід щоб залучити довірливих покупців, тому ми вирішили розібратися з кремом Goji Cream від компанії Hendel.

Ми вже на нашому сайті розбирали самі ягоди Годжі і їх «корисні» властивості. Виявилося, що немає ніяких лабораторних даних про те, що ягода містить дійсно 20 амінокислот (з 22 можливих, тому незрозуміло чому залишилися дві «не самі цінні» і було б цікаво дізнатися які саме), таке позамежне кількість заліза теж не доведено, безліч вітамінів групи в і бетаїн знову ж незрозуміло в яких кількостях є і чи є взагалі, а ось те, що там дійсно багато вітаміну С все ж доведено. Але чи корисно втирати аскорбінку в шкіру?

Який клінікою \ лабораторією доведено? Де посилання на авторитетне джерело з документами по дослідженню? 

Як ви думаєте, чого не вистачає іншим кремам, щоб проникнути в глибокі слові вашої шкіри? Тяжкості їх молекул. Не зрозуміло для чого було виділяти капс біотин, який міститься практично у всіх продуктах, тільки в різних пропорціях. Мабуть, для того ж, для чого було говорити про важкі молекули. Щоб купою «розумних» слів справити враження.

Тут «Остапа понесло». Амінокислоти, як можна зрозуміти з назви, є кислотами. Антиоксиданти - це антиокислювачі, консерванти, природні або синтетичні речовини, здатні сповільнювати окислення. Як кислоти можуть бути антиокислювачами? Знову набір «розумних» слів, щоб справити враження. Амінокислоти не діють як губка, вони є важливими компонентами в побудові м'язових тканин організму. Весь абзац - феєричний марення.

Підсумок

По інтернету ходить трохи відгуків про цей кремі, але жодного летального випадку начебто не зафіксовано. Швидше за все, це звичайний крем від зморшок, їх вже давно навчилися робити, і вони дійсно абияк допомагають. Вказати на те, що в кремі використовуються гучні ягоди Годжі - маркетинговий хід. За який заплатить покупець, тому що, напевно, є більш дешеві аналоги, але ефект плацебо від віри в продукт ніхто не відміняв, тому вирішувати купувати чи ні тільки вам.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 450 Гривень