Главная » Здоров'я » Купити Біомагніти від куріння ZeroSmoke. Відгуки. Ціна

Варто тільки причепити до тіла біомагніт, і бажання палити зникає назавжди.

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень

  • Опис

  • Інструкція по застосуванню
  • Протипоказання
Як кинути курити біомагніти... У підсумку нам пропонують почепити Голду на вухо і ходити з ним 24 / 7Вивод

Як кинути курити біомагніти...

Це другий пункт у видачі за запитом "біомагніти", і що характерно: з усього виходить, що питання не позбавлений сенсу. За запевненнями інтернет-магазинів, біомагніти - це пара спеціальних двокомпонентних пристосувань, які змусять вас кинути нікотин, марихуану та навіть, чорт візьми, спайс! Складаються вони з не постійною магнітика всередині і, звичайно ж, золота зовні (а точніше спеціального біозолотом (tm), яке, як відомо куди краще звичайного за всіма параметрами!)

Отже, в теорії, кріпляться магніти на вухо і з допомогою акупунктурних впливів на певну точку в вусі - повністю позбавлять від залежності при будь-якому стажі вживання за один місяць. Історія, м'яко кажучи, прохолодна.

Взагалі, поява біомагнітов на ринку зводиться до того, що якийсь французький доктор (так само відомий тим, що винайшов Енергетику Основних аурікулярние проекції, а також придумав і досліджував тему Судинного Автономного Сигналу - що це, блін, взагалі таке?) В 50-х роках двадцятого століття - розробив теорію, за якою виходить, що вухо - це проекція розташування плода в матці, а кожна точка вушної раковини співвідноситься з тією чи іншою частиною тіла або органом.

Цю офигительно теорію перевірили в НДІ Рефлексотерапії, щось десь зійшлося, а потім НДІ Рефлексотерапії закрили, тому що вся ось ця натуротерапія швидко вийшла з моди. До слова, половина цієї інформації була на силу вицеплена на криво зверстаний сайтах, з більшої частини яких копіпаст чому - то заборонено.

У підсумку нам пропонують почепити Голду на вухо і ходити з ним 24/7

Нічого страшного, якщо вам здавлює вухо і сильно боляче - біомагніти завжди можна зрушити туди, де буде не боляче - адже це Аурікулорефлексотерапія - дуже красиве, довге, розумне слово, гуглящееся тільки на сайті виробника біомагнітов і форумі який - то православної лікарні, придумане французом, яке поки читаєш, начисто забувши, що акупунктура має на увазі тільки спеціальні, комплексні дії на ціле безліч конкретних і, що важливо, строго певних точок.

Так само магніти продаються в двох варіантах: з білим і жовтим біозолотом (tm). "Воно необхідне для посилення провідних властивостей магнітів", що само по собі змушує задуматися про те, що ті, хто причетний до біомагнітам, регулярно заїдають психоделіки діссоціатівамі. 

Висновок 

У підсумку, мінусів повно: вони не дешеві, їх боляче носити, т. К. Вони здавлюють вухо, і нарешті, вони просто фізично не можуть працювати. І все було б зовсім темно, якби не воно "але": сила самонавіювання людини, котре повірило в плацебо, так само як і людини, який усвідомив, що він віддав 3000р просто на вітер і не бажає собі в цьому зізнаватися - здатна творити чудеса і дійсно змусити кинути курити.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень