Главная » Здоров'я » Купити Кидай курити легко разом з EASYnoSMOKE. Відгуки. Ціна

Незвичайний порошок який може позбавити вас назавжди від куріння. Просто п'єте даний коктейль після їжі.

Перейти в Офіційний Магазин

Ціна: 199 Гривень

 • Опис

 • Інструкція по застосуванню
Склад, подивимося детальноІтог

Способів кинути курити є досить багато. Є всім відомі, а є екзотичні. Наприклад, можна просто взяти і кинути, проявити волю і стійкість, перетерпіти і все. Можна використовувати нікотинові пластирі, можна перейти на електронні сигарети.

У дитинстві ходили легенди, що якщо напхати в сигарету стрижених нігтів і викурити її, то потім більше не захочеться, та ж легенда ходила про сигарету, вимоченої в молоці, висушеної і викуреної. Останнім часом одним з найбільш ефективних способів є, як не дивно, книга. Книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити».

Я курив з першого класу по 19 років і кинув в той же день як дочитав цю книжку, з тих пір я не курю вже майже 10 років і ніколи не хотілося. Такого ж ефекту досяг відомий російський дизайнер Артемій Лебедєв, про що накатав свого часу об'ємний пост (обережно, ненормативна лексика).

Здавалося б, способів купа, бери будь-да кидай, але немає, прогрес не стоїть на місці і тепер з'явився порошок від куріння. Що це за звір такий ми і спробуємо зрозуміти.

Обіцянки райдужні, тільки не зрозуміло, чим порошок краще таблеток, тому що таблетка - по суті пресований порошок.

 

Не встигли познайомитися, а вже брехня. Брендом року за версією EFFIE в 2014, так і в 2015 стала Кока-Кола, а не якийсь нікому не відомий EASYnoSMOKE. Можна зацінити за посиланням.

 

Складні слова повинні якось справити враження чи що? Сублімація - це перехід з твердого в газоподібний. Круто, а при чому тут порошок тоді, якщо ви перевели речовина в газ? Вони зробили газ і отримали концентрат? Що за маячня?

 

Склад, подивимося детально

 • Корінь аїру. Як він повинен допомогти позбутися від звички палити? Плюс до всього він внесений Роскомнадзором в список заборонених речовин, зважаючи на свою отруйність. 
 • Вівсянка. Прекрасно, ніхто ще не лікував нікотинову залежність вівсянкою.
 • Хвощ польовий - сечогінний засіб. Як повинно допомогти від куріння?
 • Ісландський мох теж ніяк на нікотинову залежність не впливає.
 • Квітки липи - сечогінний і потогінний. Зневодненням брати буде порошок чи курця?
 • Властивості листя татарника взагалі особливо не вивчені. Стимулює нервову діяльність, а при передозі стомлює, мабуть, там є кофеїн.
 • Чорна бузина - потогінну, сечогінну та протизапальну. Також є слабким отрутою для людей!
 • Медунку використовують для лікування легеневих захворювань. Це єдиний засіб, який має відношення до паління, може трохи допомогти в поліпшенні дихання, але і то сумнівно.
 • А користь коров'яку нічого знайти не вдалося, хоча б тому, що у нього безліч видів і який конкретно вид тут невідомо.
 • Пікульник - це бур'ян, отруйний для людини якщо що!
 • Спориш застосовують при лікуванні туберкульозу легенів, він теж сечогінний і протизапальний. Дівчата, будьте обережні, він викликає скорочення матки.
 • Живокіст використовується для загоєння ран, містить отруйні речовини і в російських аптеках не продається ні одних ліків, де живокіст б приймався всередину, тільки зовнішнє застосування.

У складі порошку аж чотири компоненти, які є отруйними для людей. Це що, гомеопатичний засіб або просто отрута?

Лікаря-нарколога Михайла Серенко не існує, а фотка завантажена з інтернету.

Це теж брехня, можете самі переглянути дані випуски, там ніякої інформації про EASYnoSMOKE немає.

 

Такого ТОВ не існує, це легко можна перевірити пройшовши за посиланням.

Підсумок

Ми маємо в продажу порошок, до складу якого входить чотири отруйних компонента і підроблене юридична особа, яке їм торгує. Також брехня в рекламі та відгуках. Все разом це називається «Кидай курити легко з EASYnoSMOKE». Мертві не палять? В цьому суть порошку? Ми не радимо використовувати цей засіб, краще почитайте Аллена Карра або просто зберіть волю в кулак і киньте вже нарешті цю згубну звичку. 

купити

Перейти в Офіційний Магазин

Ціна: 199 Гривень