Главная » Здоров'я » Купити Краплі від алергії Alergyx. Відгуки. Ціна

Alergyx - концентрат у вигляді крапель, перед застосуванням розлучається з водою. Обіцяє позбавити від всіх типів алергії.

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 399 Гривень

  • Опис

  • Спосіб застосування
Краплі від будь-якого виду аллергііБойтесь аллергііЧто таке алергія? Історія відкриття средстваКак лікують аллергіюІтог

Краплі від будь-якого виду алергії

Перше і найважливіше, що нам повідомляє продає сторінка Алергікс: перед нами ефективне і натуральний засіб. Очевидно, поки що не винайдено такі ліки, чия реклама в інтернеті обійшлася б без цієї фрази.

На упаковці добре помітна фраза «біогенний рослинний комплекс». Вона означає, що засіб має стимулюючий вплив на організм і, ймовірно, виготовлено з якихось рослин.

Якщо вірити щедрим обіцянкам маркетологів, ці краплі усувають симптоми алергічної реакції і виводять з організму причини її виникнення (алергени). При цьому відчути корисну дію препарату можна вже через 10 хвилин після застосування.

Бійтеся алергії

Після короткого знайомства з краплями слід розповідь про небезпеку алергії. Правда, виглядає він неоднозначно:

Почнемо з того, що алергія - хронічна біда, яка лікується досить неохоче. Тому сама постановка питання, «Якщо не лікувати алергію» , залишає питання: що значить «лікувати алергію» ? Логічно припустити, що мова йде про використання даного препарату, і цю фразу слід розуміти як «Якщо не купити наші краплі, то справа може закінчитися ускладненнями для організму». Чи так це насправді?

Найнебезпечніше ускладнення при алергії - анафілактичний шок. Все інше з цього списку до таких не належить. Можна ще виправдати згадка таких симптомів, як утруднене дихання і прискорений пульс, адже ці ознаки супроводжують анафілактичний шок. Але все інше - вигадка.

Звичайно, при алергії можливе виникнення екземи, астма або риніт (нежить). Але вони не є ускладненнями, які неминуче з'являться, якщо не лікувати алергію. Згадані симптоми можуть виникати незалежно від тривалості і ступеня розвитку алергії, або виникати взагалі. А біль в суглобах і зовсім ніяким боком з алергією не пов'язана.

Що таке алергія?

Розповідь про страшні ускладнення завершується значною рамкою з величезним знаком оклику:

Так ми дізнаємося, що кожен день піддаємося страшної атаці. Продукти, пилок рослин, пил і домашні вихованці - всі вони намагаються нас вбити і підривають роботу систем організму. Жах!

Але насправді єдина істина, яку відкриває ця рамка: її творці не розуміють, що таке алергія. Так що повернемося до визначення:

  • Алергія - це надто чутлива реакція організму на певні речовини (алергени).

І штука в тому, що ці речовини не атакують нашу імунну систему. Проблема не в них, а в нашому імунітеті, який чомусь «поплутав берега» і оголосив їм війну.

Пікантності цій розповіді додає існування так званої теорії впливу гігієни. Вона полягає в тому, що через сучасних правил гігієни організм уникає контактів з багатьма антигенами - зростає в тепличних умовах. Це допомагає уникнути ряду серйозних захворювань, але призводить до збільшення кількості імунних розладів, в тому числі алергії.

Звичайно, ми не радимо відмовлятися від правил гігієни. Згадка про цю теорію покликане підкреслити той факт, що продавці крапель від алергії не розуміють природи її виникнення. Вони переживають, що наш організм атакують «мільйони алергенів», але насправді саме відсутність атак на імунну систему може бути однією з причин виникнення алергії.

Історія відкриття кошти

Виникає закономірне питання: як же цим хлопцям вдалося знайти засіб від алергії, не розуміючи природи її виникнення? Ось офіційна версія:

І так, 400 років тому травники Сибіру лікували алергію у місцевого населення за допомогою особливого рецепту. Про це зберігся запис в якомусь Яндашском патерику, який дійшов до наших днів.

Але от невдача: можете погуглити фразу «яндашскій патерик» - все запити неминуче ведуть на продають сторінки цих ліків від алергії. Іншими словами, ніхто, крім продавців крапель, ніколи не чув про такий документ і не може підтвердити його існування.

А що можна легко підтвердити і перевірити, так це історію вивчення алергії. Вперше це явище помітив педіатр Клеменс Фон Пірке в 1906 році. А розібратися, які процеси відбуваються під час алергії, вдалося тільки ближче до середини ХХ століття (і то не до кінця). Тому 400 років тому лікувати алергію не могли ні в Сибіру, ​​ні де-небудь ще - в той час ніхто і не підозрював про її існування.

До того ж, згадайте теорію впливу гігієни. Вона заснована на тому, що в бідних країнах з недостатніми нормами гігієни імунні розлади зустрічаються рідше - в тому числі алергія. Тому 400 років тому подібне явище на просторах Сибіру, ​​ймовірно, зустрічалося трохи рідше, ніж мамонти.

Як лікують алергію

Більше про способи лікування алергії можна дізнатися тут. Нижче виділимо кілька головних думок:

  • Ефективних ліків від алергії немає.
  • Основний принцип лікування алергії - зміна способу життя, покликане звести до мінімуму контакт людини з алергеном.

На противагу цьому, краплі обіцяють вивести алергени і токсини з організму. Але це даремне заняття: якщо не прибрати алерген з навколишнього середовища, алергічна реакція повториться знову.

Описуючи механізм впливу крапель, його продавці згадують рецептори H-1:

Це опис відповідає принципу дії антигістамінних препаратів - ліків, які організовують блокаду рецепторів гістаміну. Найвідоміше з них - димедрол. Наскільки розумно вживати подібні препарати без призначення лікаря? Здається, відповідь на це питання очевидна.

Підсумок

Відповідно до опису, краплі Alergyx є антигістамінним препаратом. Але це не точно: адже продає сторінка рясніє вигаданими фактами і відвертою брехнею. Сама історія виникнення цього кошти на 100% вигадана. До того ж, ідея лікування алергії виключно ліками, без зміни способу життя і встановлення причини виникнення алергії, приречена на провал.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 399 Гривень