Главная » Здоров'я » Купити Краплі від безсоння Сонілюкс. Відгуки. Ціна

Концентрат з натуральних компонентів для боротьби з безсонням. Обіцяє заспокоїти нерви, зняти стрес, нормалізувати сон.

Ціна: 399 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

  • Спосіб застосування
Солодкий сон для дорослих і детейПоследствія бессонніциКак це працює? Габа АлішаньКлініческіе дослідження і плацебоЛеченіе бессонніциІтог

Солодкий сон для дорослих і дітей

Слоган, винесене в заголовок, виглядає насторожує. Що це за краплі, які однаково ефективні для дорослих і дітей?

Втім, не будемо робити передчасних висновків: той же гліцин дають в якості заспокійливого і дорослим, і дітям. Але сам факт, що препарат можна приймати з 2 років, повинен свідчити про його м'якому впливі. Що добре, але в деяких випадках є малоефективним.

Самі рекламні обіцянки нічого нового не повідомляють: препарат усуває втому, піднімає настрій, заспокоює і допомагає заснути.

Наслідки безсоння

Далі нам пропонують пройти дивний тест - відзначити ті пункти, які дратують:

При цьому перелік складається виключно з дратівливих речей. Варто відзначити 4 або 5 з них, як нам тут же повідомлять, що не можна так нервувати через дрібниці і що безсоння вже не за горами. А разом з нею добрі продавці обіцяють наступні проблеми:

Насправді тільки одна з перерахованих бід є наслідком безсоння - серцево-судинні захворювання (пишеться разом, а не так, як на скріншоті). Нестача сну може призвести до погіршення формування кісткової тканини і порушення метаболізму, що сприяє ожирінню.

Але про це продавці кошти не згадують: очевидно, вони просто не в курсі, до чого насправді призводить безсоння ( К - компетентність ).

Як це працює?

Розповідь про наслідки недосипання насторожує. Але щоб остаточно розібратися, наскільки цей препарат ефективний, потрібно більше інформації. І продавці «Сонілюкса» великодушно її надають:

Гордість бере за наших вчених! Правда, ненадовго - інформація про склад зводить всю гордість нанівець:

Серйозно?! І це після пафосного запевнення, що «в 2015 році російським вченим вдалося випустити засіб нового покоління» ? Таке собі досягнення - випустити те, що вже відкрили японці.

Габа Алішань

Втім, яка різниця хто відкрив цей засіб? Головне, щоб воно рятувало від безсоння. І все, що нам потрібно - дізнатися більше про цю загадкову рослині.

Габа Алішань - це чай, відкритий японцями в 1987 році. Його назва, Габа - абревіатура гамма-аміномасляної кислоти.

Чай Габа є хорошим антидепресантом, допомагає заспокоїтися, але при цьому стимулює роботу головного мозку. Така собі комфортна ясність думок при хорошому настрої.

Деякі любителі чаю запевняють, що він пом'якшує безсоння і покращує якість сну. Але згадка про це зустрічається далеко не в кожній статті, присвяченій цьому напою. У переліку корисних властивостей цей фактор, в більшості статей, не згадується.

Ось хороший приклад з очевидним протиріччям:

Можете самі пошукати інформацію про це чаї, щоб переконатися - він класний, корисний, але як засіб від безсоння розглядається досить рідко. В першу чергу це заспокійливий напій, який знімає втому і стрес.

Виходить, що даний засіб не таке вже й ефективне при безсонні. І розповідь про клінічні дослідження тільки підсилює це відчуття.

Клінічні дослідження і плацебо

І так, було 3 групи піддослідних. Одні брали «Сонілюкс», другі - інший засіб, а треті - плацебо. І плацебо, згідно з цією легендою, взагалі не допомогло.

Відмо, укладачі цього тексту нічого не знають про ефект плацебо. Він реально діє і робить позитивний вплив. І найцікавіше, що безсоння якраз таки успішно лікується за допомогою плацебо:

Звичайно, плацебо не дає 100% результат. Але помітної частини випробуваних цей ефект точно б допоміг. Тому можна з упевненістю сказати, що дана історія вигадана.

Лікування безсоння

Наостанок не завадить дізнатися, як насправді лікують безсоння.

Починається все з діагностики та з'ясування причин порушення сну. Як видно з цього списку, таких причин досить багато: порушення гігієни сну, стрес, вплив ліків, інші захворювання.

У більшості випадків для боротьби з безсонням необхідно усунути першопричину. Без цього боротьба з порушеннями сну виявиться малоефективною.

Ось кілька цитат з теми з Вікіпедії:

  • Основне лікування безсоння полягає в усуненні причини, її викликала (будь то хвороба, психотравмирующая ситуація і ін.). При медикаментозної терапії головний принцип - активне і адекватне лікування основного захворювання, проявом якого є порушення сну.
  • Снодійні засоби мають досить широким спектром протипоказань і побічних ефектів, тому використовувати їх тривалий час (а особливо без призначення лікаря) категорично заборонено.

Підсумок

Основним компонентом цього препарату є чай Габа Алішань. Але проблема в тому, що він не зарекомендував себе як надійний засіб від безсоння. Охочі випробувати його вплив на собі можуть придбати чай окремо, його легко знайти в продажу.

І головне: безсоння не лікується без встановлення першопричини. По суті, це симптом. І без усунення фактора, який спровокував порушення сну, налагодити його буде досить проблематично.

Ці факти доповнюються некомпетентністю продавців, які не знають про реальні наслідки і принципах лікування безсоння, а також не розуміють, як діє ефект плацебо.

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 399 Гривень