Главная » Здоров'я » Купити Краплі від паразитів Антігліст Форте. Відгуки. Ціна

Антігліст Форте - надійний засіб від паразитів. Позбавлення від паразитів і глистів за 30 днів.

Ціна: 359 Гривень

Перейти в офіційний магазин

  • Опис

висновок

Проблема паразитів недооцінена громадською думкою. Всі чули про глистів, навіть іноді жартують один над одним з цього приводу. Мовляв, виведеш глистів і теж одужаєш як я і інші варіації цієї іскрометною жарти, пік популярності якої припав на початок 2000-х.

Але проблема дійсно серйозна, від паразитів в рік помирає набагато більше людей, ніж від усіх диких і домашніх тварин разом узятих. Основна небезпека паразита - абсолютно не очевидно його присутність в організмі. Вони можуть тривалий час жити і розмножуватися в тілі, а господар тіла не буде цього помічати.

Щоб визначити їх наявність навіть може не вистачити здати кал на аналіз, не всі паразити в ньому можуть засвітитися. Більш надійні методи - аналіз крові на антитіла. Немає якоїсь однієї таблетки від всіх паразитів, є різні ліки, спрямовані на різні види цих гадів.

Ліки ці досить сильні і токсичні, воно й не дивно, щоб ці тварюки передохли їх потрібно гарненько витравити. А тут нам пропонуються краплі, які позбавлять від всіх паразитів і глистів, не токсичні і приємні на смак. Давайте розберемося, чи є користь від Антігліст Форте або це чергове фуфло.

 

Відразу кидається в очі маячний твердження. Очищає від паразитів завдяки дубильних речовин. З яких це пір дубильні речовини стали глистів виводити? Відвар дуба попив і все, паразити подохли? Вони забирають здатність до гниття, наприклад, і дублять шкіру, але паразитів не виводять.

Ведмежа жовч. Черговий супер-продукт народної медицини Китаю. Згідно з дослідженнями, немає взагалі ніяких доказів хоч якихось лікувальних властивостей ведмежої жовчі. Тут ось можна почитати про те, що ведмедів, які занесені до Червоної книги розводять в Азії для видобутку ведмежою жовчі, але дійство це абсолютно безглузде і негуманне. У будь-який жовчі міститься УДХК (Урсодезоксихолева кислота), її призначають при рефлюксі-гастриті, хворобах застою жовчі і алкогольної хвороби печінки. Про паразитів ніде ні слова не говориться.

 

Ага, сертифіковане. А ось і сертифікати в оригінальному розмірі. Спробуйте що-небудь там прочитати:

 

Класика жанру, як то кажуть. Можна також побачити експертну думку вигаданого лікаря і фантастичні дані клінічних досліджень, які ніколи і ніким не проводилися в реальності.

Знову ж таки, якщо засіб рекомендують навіть лікарі, то вже знайти реальні відгуки позитивні простіше простого повинно бути, а що ми маємо тут?

Віра Пічугіна, яка засвітилася на десятках сайтах з модними зачісками за 2009-2010 роки. Ось за цим посиланням, наприклад.

 

Лія Острогова, яка засвітилася на купі сайтів з сумнівними продуктами, але в оригіналі вона жриця кохання. Посилання на фото не замазуємо, тому що сайт цей більше не є сайтом інтим-знайомств.

 

Висновок

Антігліст Форте - не тільки марна засіб для боротьби з паразитами, але і потенційно небезпечне для життя. Чому? Тому що поки ви намагаєтеся вивести глистів або інших паразитів за допомогою цієї пустушки, ваше здоров'я може постраждати ще сильніше.

Не затягуйте візит до лікаря. Спочатку здайте всі необхідні аналізи, щоб переконатися, що паразити у вас дійсно є, потім зрозумійте який конкретно гад в вас завівся і лікуєте його засобами, які призначить лікар. Не віддавайте своє здоров'я в руки шахраїв в інтернеті. 

купити

Перейти в офіційний магазин

Ціна: 359 Гривень