Главная » Здоров'я » Мій відгук про Anti Nikotin Nano (спрей від куріння): як застосовувати, обман або правда

Мій відгук про Anti Nikotin Nano (спрей від куріння): як застосовувати, обман або правда

Читайте історію Ірини Ермолевской про те, як вона позбулася від згубної звички, куріння, за допомогою спрею Anti Nikotin Nano. Відгук Ірини допоможе багатьом позбутися шкідливої ​​звички. Дізнайтеся всю правду про спрей від куріння Анти Нікотин Нано: як його використовувати, де купити і що думають лікарі з цього приводу?

Мій відгук про Anti Nikotin Nano (спрей від куріння): як застосовувати, обман або правда

Вітаю! Мене звуть Ермолевская Ірина Євгенівна, мені 23, живу в місті Одеса. Палити почала ще в школі, з дівчатками ховалися в туалетах і бавилися. У ті часи це було забавою і в деякій мірі ознакою «крутості». У компанії курили все, ніхто не ризикував бути білою вороною. Компанія розпалася, друзі роз'їхалися, а звичка - залишилася. За 10 років кидати намагалася раз 15 - не менше. Вистачало мене не на довго, максимум - пару тижнів. Варто було трапитися якомусь стресу - зривалася і починала курити ще більше. Моїм рятівником став спрей проти куріння - Анти Нікотин Нано.

Спрей Anti Nikotin Nano

Спрей anti nikotin nano - сучасний засіб, що допомагає кинути палити. Він діє таким чином, що звичка викорінюється на фізичному рівні. Результат його дії видно вже з першого застосування. До його складу входять нікотинова кислота, екстракти трави звіробою, ягід глоду, а також ефірні масла меліси, ментолу, м'яти та евкаліпта.

Чому я вибрала Антінікотін Нано

Я перепробувала багато всього: і пластирі, і таблетки, і навіть намагалася читати цю жахливу літературу в дусі «Як легко кинути курити». Ні, це абсолютно не легко і у мене нічого не виходило. Довго я перебувала в стані цілковитої безнадії, до того дня, коли випадково натрапила на рекламу спрею анти нікотин. Багато читала про нього, шукала реальні відгуки, сподіваючись зрозуміти, це обман або правда? Потім зважилася спробувати і купити його - була не була.

Спочатку мені здалося, що його вартість занадто висока, але потім прикинула і зрозуміла - стільки грошей я витрачаю приблизно за півтора тижні, купуючи сигарети. У перший день вранці застосувала спрей anti nikotin nano в порожнину рота і пішла у своїх справах, і тільки через пару годин зловила себе на думці, що за цей час мало того, що жодного разу не курила, так ще й не хотілося! Від щастя хотілося плакати.

Я не курю вже півроку. За цей час я майже ні разу не відчула тяги до сигарети! Через місяць мені стало набагато краще: я перестала нервувати, стала добре спати, легко дихати і навіть виглядати молодше! Зараз я виглядаю на 20, хоча раніше часто давали і 35. Таким чином, ціна повністю виправдана.

Інструкція по застосуванню

Після покупки відразу постає питання: як застосовувати спрей anti nikotin nano? В цьому немає нічого складного: необхідно розпорошувати спрей в порожнину рота, двічі натиснувши на флакон. Ефект триває близько чотирьох годин, таким чином, застосовувати засіб треба всього 3-4 рази за день.

Де купити (ціна)

Купити препарат можна на офіційному сайті. Зробивши всього пару кліків, можна назавжди позбутися згубної звички! Доставка проводиться без передоплати, товар йде близько тижня. Ціна становить 199 грн.

Чи можна купити в аптеці

Зверніть увагу, що антінікотін нано можна купити в аптеці! Спрей anti nikotin nano можна придбати тільки на офіційному сайті виробника.

Думка лікаря

Мій відгук про Anti Nikotin Nano (спрей від куріння): як застосовувати, обман або правда

Куріння - це бич сучасності. Близько 40% населення залежні від нікотину і щодня курять в середньому одну пачку сигарет, забуваючи про їх шкоду і про своє здоров'я. Більшість з тих, хто намагався кинути, швидко починали заново. Нікотинова залежність не менш сильна, ніж наркотична. Все жуйки, пластирі та інше - лише замінники, а дійсно кинути допоможе тільки різке припинення прийому нікотину. Саме тому спрей Anti Nikotin Nano - реальна допомога залежним. Дана програма лікування безліч людей позбулися звички, навіть якщо їх стаж куріння був більше 30 років.

Відгуки

Я курив більше 20 років. Кидати намагався ще по молодості, але звичка поверталася назад кожен раз. Так і вийшло, що я кинув кидати курити! До минулого місяця... Почув, як знайомі обговорювали спрей проти куріння anti nikotin nano. Вирішив спробувати. І я не повірив сам собі - в перший же день використання бажання курити пропало абсолютно, ходив, немов мені нові легкі дали, чесне слово. Через місяць використання було навіть огидно чути запах тютюнового диму. За цей місяць жодного разу не курив. Цей спрей змінив моє життя! Мені, як дівчині, було важче - чоловіча стать з неприязню ставиться до кращим дівчатам, мене обходили стороною, особисте життя пішло під укіс. Прочитала в інтернеті про антінікотін нано і зрозуміла - гірше вже точно не буде. Але стало тільки краще! Вранці пшикнула в рот і весь день не хотілося палити! Я не могла повірити своєму щастю. Ось уже три місяці я не курю зовсім. Я стала краще себе почувати, висипатися і добре виглядати. З'явився хлопець... Всім раджу! За вдачею я скептик, і коли почув про це засіб, подумав, що це черговий розлучення для збору грошей. Зайшов на сайт, почитав, купив чисто заради інтересу. Наступні дні мого життя змінили мене до невпізнання: з перших днів використання курити більше не хотілося, стало легше дихати, обличчя перестало бути жовтим, набуло рожевий відтінок. Я дивився на себе в дзеркало і бачив іншу людину. Зрозумів, що все свідоме життя, поки курив, заганяв себе в труну! Купити спрей anti nikotin nano - значить повернути себе до життя.

Мій відгук про Anti Nikotin Nano (спрей від куріння): як застосовувати, обман або правда