Главная » Здоров'я » Китайський пластир від геморою відгуки, купити в аптеці

Китайський пластир від геморою: відгуки, де купити

Цю історію надіслав нам читач на ім'я... (вирішив промовчати). Він перевірив китайський пластир від геморою на власному досвіді і переконався, що вони працюють. Як результат з'явилася ця стаття. Дізнайтеся, як використовувати трансдермальний пластир від геморою anti hemorrhoids, де його можна купити і що говорять відгуки лікарів?

Китайський пластир від геморою відгуки, купити в аптеці

Мені довелося зіткнутися з гемороєм через особливості роботи. Я звичайний будівельник в невеликій компанії, що займається малоповерхових будівництвом. Працювати доводиться і влітку в спеку, і на страшному морозі. Без підняття важких предметів не обійтися. Перші симптоми у вигляді свербежу доставляли дискомфорт, але йти до лікаря з такою проблемою було ніяково. Потім все стало набагато серйозніше: біль навіть при ходьбі, постійні запори, кров. Довелося звертатися до проктолога. Виснажливе лікування геморою, дорогі ліки, але варто було повернутися на роботу і все лікування марно.

Китайський пластир від геморою Anti Hemorrhoids

Дружина часто користується китайської косметикою. Вона ж і побачила першої рекламу китайських пластирів в Інтернеті. Ми вже неодноразово переконалися, що китайські нанотехнології в області медицини можуть творити чудеса. Мені було важливо тільки позбутися від проблеми якомога швидше. Приємно порадувала і ціна на пластир. Вирішили купити. Замовлення прийшов досить швидко.

Трансдермальний пластир від геморою

Китайські пластирі невеликі, акуратні. Приклеюються легко, не заважають навіть при активній роботі. У перші два особливих змін я не помітив. На третій день звернув увагу, що став краще працювати кишечник. Зменшення болю списав на відсутність запору. Правда через тиждень довелося визнати, що засіб дійсно працює.

За два роки я настільки звик до своєї хвороби, що навіть не відразу зрозумів, що мені стало комфортно сидіти на жорсткій поверхні. Всю другу тиждень кожен день уважно стежив за змінами: крові не стало зовсім, анальна тріщина акуратно затягнулася, пройшов свербіж, вузли зменшилися. Я почав вільно рухатися. Від пластирів anti hemorrhoids не відмовлявся ще місяць, все-таки робота.

Тепер спокійно живу, про всі ліки згадую як про страшний сон. Офіційний сайт пластиру, не соромлячись, рекомендую знайомим.

Чи можна купити в аптеці

У наших консервативних установах, де традиційна медицина заробляє на хворобах людей, я подібного кошти не зустрічав. Тому замовив китайський пластир від геморою в інтернеті, на офіційному сайті виробника.

купити в аптеці виробника

Відгуки лікарів

урологТрандермальний лейкопластир ефективний засіб для лікування геморою. До його складу входять унікальні лікарські композиції, вони проникають в організм безпосередньо через шкіру, впливаючи на кровообіг в малому тазі. Шишки розсмоктуються природним шляхом, після усунення застою крові.

Лікар-уролог, Трошин І. Б.


проктологТрансдермальні пластирі при геморої позбавляють від самої причини хвороби, комплексно впливаючи на всю систему. Позитивна динаміка спостерігається і в лікуванні інших захворювань кишкового тракту. Максимум результату за короткий проміжок часу застосування. На жаль, в аптеці поки важко придбати китайський продукт.

Лікар-проктолог, Петров М. А.