Главная » Здоров'я » Гельміфаг інструкція із застосування, ціна, чи є в аптеці, відгуки, склад

Мій відгук про Гельміфаг від паразитів: інструкція із застосування, де купити

Цю історію надіслала нам Лариса з Кіровоградської області. У її доньки лікарі виявили паразитів. Наша героїня проводила лікування препаратом від паразитів Гельміфаг. Інструкція по застосуванню досить проста, складнощів не виникне навіть при лікуванні грибка нігтів. Зате результати перевершують всі очікування! Дізнайтеся, де купити оригінальний препарат. Читайте відгуки лікарів і людей, щоб дізнатися правда це чи розлучення, ніби Гельміфаг допомагає винищити всіх паразитів? Як приймала препарат наша героїня і чи є аналоги даного лікування?

Гельміфаг інструкція із застосування, ціна, чи є в аптеці, відгуки, склад

Ми живемо в невеликому містечку в Архангельській області, де майже кожен знає один одного. Одного вечора, забираючи дитину з садка, вихователь покликала мене в сторону і сказала: «Лариса Юріївна, у вашій Ірини погані аналізи. З завтрашнього дня вам не можна відвідувати дитячий сад ». Для мене це було шоком. Мені дали купу направлень на аналізи, де в якості діагнозу були вказані гельмінти. Раніше я ніколи не стикалася з препаратами від паразитів. Довелося терміново шукати ліки. Але проблема вкрай делікатна. Хотілося для дитини знайти натуральний засіб, у якого відсутні протипоказання, не афішуючи свою проблему.

В інтернеті знайшли інформацію про Гельміфаг, реальні відгуки про який були дуже позитивні. Вирішили замовити відразу для всієї родини. Адже проти паразитів і грибків прийнято лікувати всіх, хто знаходився в тісному контакті.

Гельміфаг

Препарат продається без рецепта і являє собою безпечний засіб. Коротко можна охарактеризувати його так:

 • Біологічно активна добавка, створена з трав;
 • Капсули упаковані в пластикову ємність;
 • Антипаразитарний препарат широкого спектра, який використовується навіть від грибка нігтів;
 • Пропорції компонентів підходять як дорослим, так і дітям.
 • Звичайно, в аптеках є різні аналоги, які крім паразитів вбивають не тільки корисну мікрофлору кишечника, а й отруюють організм токсинами.

  Чому я вибрала Гельміфаг від паразитів

  Крім дочки, в нашій родині було ще двоє дітей, тому давати їм ліки або неперевірений БАД не хотілося. У терміновому порядку старшу пролікували тим, що рекомендували лікарі, інакше б не пустили в сад. Але для всіх інших вирішили дочекатися, коли прийде біодобавка, тому що:

  • Вбиває не тільки шкідників, але і їх личинки;
  • Покращує роботу шлунково-кишкового тракту;
  • Має комплексну дію;
  • Природне засіб, ефективність компонентів якого перевірені часом.

  Вартість цілком прийнятна. Ми брали кілька упаковок, тому нам зробили безкоштовну доставку поштою. Анонімність дозволила не афішувати неприємну проблему, щоб не було зайвих розмов. Тим більше, що, найімовірніше, зараження дитини минуло саме в садку.

  Виробник також вказував, що побічні дії відсутні, а сайт, на якому знайшли інформацію про препарат, дозволяв нам вважати, що це не черговий обман.

  Правда чи розлучення

  Проблема досить педантична, і якщо не проводити лікування проти паразитів, то почнуться великі проблеми зі здоров'ям в цілому. Адже це і втрата здорового зовнішнього вигляду, і загроза потрапляння гельмінтів в важливі системи організму, наприклад, дихальну, що смертельно небезпечно. Тому для мене було важливо, правда чи розлучення, що засіб на травах може вирішити цю задачу.

  Шукала відгуки лікарів про Гельміфаг, що входить до складу, всілякі думки тих, хто брав, аналізувала офіційний сайт - все, щоб переконатися, що це не лохотрон і не афера. Витратила на всі ці пошуки багато часу і нарешті вирішила зробити замовлення).

  Інструкція по застосуванню

  Інструкція по застосуванню містить докладний вказівку, як використовувати препарат. В принципі нічого складно:

 • Ми брали капсули двічі на день;
 • Обов'язково під час їжі;
 • Запивали великою кількістю води.
 • Паразитологи кажуть, що діяти так потрібно протягом 20 днів. Якщо є медичні показання, то через декаду курс лікування повторюють.
  Застосування засобу для боротьби з грибком відбувається за аналогічною схемою.

  Склад препарату

  Коли шукала інформацію, що це за засіб, уважно вивчала вміст. В його основі:

  • Деревій, він як раз і ліквідує паразитів;
  • Золототисячник, комплексно впливає на шлунково-кишкового тракту;
  • Гвоздика, що перешкоджає повторному зараженню.

  Природний склад дозволяє використовувати засіб навіть при вагітності, якщо немає алергії, а також можна інсультнікам. Гельміфаг має відповідний сертифікат, який доводить свою надійність.

  Чи є аналоги

  Деякі шахраї пропонують схожі препарати, але потрібно вміти відрізнити обман. Деякі пишуть, що можна змішати трави самостійно. Я вважаю, що зробити самому неможливо, адже з травами жартувати не можна. Неправильні пропорції можуть сильно нашкодити організму. Судячи з того, які показання до застосування у препарату, заміна знайдеться йому не відразу.

  Ціна і чи можна купити в аптеці

  Купити в аптеці такий засіб не вийде, тому що його продають тільки через офіційний сайт виробника. Негативні відгуки зустрічала серед тих, хто замовив підробку. Тому краще не ризикувати, а замовляти безпосередньо у виробника.

  Для себе вирішила раз в рік проводити за допомогою Гельміфага профілактику для всієї родини. Тим більше що, думка лікарів з цього приводу однозначна, а ймовірність зараження в сучасному світі дуже висока.

  Відповіді на часті питання:

  1. Чи допомагає Гельміфаг від грибка нігтів? В інструкції із застосування Гельміфаг ви зможете знайти інформацію, що препарат може боротися з будь-якими паразитами. Грибок нігтів - це ні що інше, як атака організму паразитами.

  2. Скільки коштує Гельміфаг і де його купити? Ціна на антипаразитарний засіб може бути різною в залежності від країни в якій ви проживаєте і вартості доставки. Побачити найактуальніші ціни і замовити Гельміфаг можна на офіційному сайті за посиланням.

  3. Як працює натуральне і безпечний засіб проти паразитів? Гельміфаг складається з речовин природного походження, які надають переважна вплив на паразитів. Дорослі черви і їх личинки вмирають, а токсини виводяться природним шляхом. Ось так діє Гельміфаг.

  Відгуки лікарів

  лікар терапевт

  Кислов А., лікар-терапевт.

  Багато хто вважає, що паразити, потрапляючи в організм, відразу повинні дати знати про своє існування. Насправді інкубаційний період може бути дуже довгим, а їх існування в ряді внутрішніх органів довгий час залишається непоміченим, навіть для фахівців. Саме тому всім пацієнтам, які скаржаться на болі в шлунку і погіршення зовнішнього вигляду для профілактики раджу пропити Гельміфаг. Це дозволяє знизити ризики, а також покращує загальну схему лікування.


  педіатр

  Самойлова А. К, педіатр.

  Дітки люблять все тягнути в рот, забуваючи при цьому мити руки. Саме тому проблеми з різними вірусами або паразитами в цій віковій групі зустрічаються найчастіше. Велика частина препаратів крім ліквідації паразитів викликає руйнівний вплив на дитячий організм. Відгуки фахівців показують, що лікування трав'яними добавками більш переважно в такій ситуації. З огляду на, скільки капсул в упаковці, діткам досить і одного курсу.


  лікар косметолог

  Руракова Е. С, лікар-косметолог.

  Як не дивно, мої клієнти отримують від мене часом зовсім не ті рекомендації, які очікують. Наприклад, посилаючись на поганий стан шкіри, нігтьових пластин або волосся, я змушую їх пройти обстеження на гельмінтів. І дуже часто мої побоювання виправдовуються. Вилікувати нігті може допомогти і мазь, що продається в аптеках. Але це лише зовнішній вплив. Проблема ж йде зсередини. З огляду на, скільки коштує Гельміфаг, багато клієнтів вибирають його, т. К. Він доступніше, ніж велика частина схожих засобів.

  Реальні відгуки

  Я свого лікаря довго скаржилася на те, що болить живіт, а по ночах у мене відчуття, ніби там камені. Він все списував на вікові зміни в організмі. Добре, що розговорилася з сусідкою, а вона порекомендувала пропити Гельміфаг. Дізналася, що варто це засіб майже 1000 руб. Довго роздумувала, але зважилася замовити. Після перших п'яти днів у мене вже пройшли мої неприємні відчуття. Потім побачила, що і зовсім паразити вийшли. Ні за що б не подумала, що на старості років з такою проблемою доведеться боротися.

  Караваєва Л. П., 55 років.


  У нашому місті в аптеках ніхто про Гельміфаг не чув. Хоча зважитися запитати було нелегко. Знаю, що треба купувати тільки через сайт виробника, а то шахраїв розвелося багато. Від подруги отримала схвальні відгуки. А ми з нею на пару зараження грибком нігтів в басейні заробили. Вона використовувала тільки один курс. Сама поки борюся спеціальним кремом, але свербіж регулярно повертається. Хочу, все-таки замовити Гельміфаг.

  Галина, 35 років.


  Я працюю моряком на судні, яке займається виловом риби. Ми з друзями часто влаштовуємо собі їжу з свежачка. Повернувшись одного разу з рейсу, зрозумів, що зі мною щось не так. Шкіра майже сіра стала. Дружина запідозрила недобре. Перевірилися, лікарі визнали гельмінтів. Терміново замовив Гельміфаг. Доктор Мясников хвалив природні трави, що входять як раз в його склад. Почитав уважно, як приймати. Виявилося, що кожен компонент відповідає за свою функцію, в щадному режимі не тільки вбивають заразу, а й покращують роботу всього кишечника. Пройшов два курси. Більше рибою необробленої не зловживаю. А Гельміфаг беру з собою в море
  .

  Костянтин, 37 років.