Главная » Здоров'я » Fitoheel - крем від п'яткової шпори (ціна, відгуки)

Мій відгук про крем Fitoheel від п'яткової шпори

Цю історію надіслала нам дівчина, яка вилікувала п'яткову шпору. Вона використовувала fitoheel крем від п'яткової шпори і так швидко отримала результат, що вирішила поділитися своєю радістю з нами. Дізнайтеся, чому вона вибрала крем фіто кволий, спосіб застосування, де його можна купити і яка ціна? А нижче читайте відгуки від інших людей, хто випробував цей крем.

Fitoheel - крем від п'яткової шпори (ціна, відгуки)

П'яткова шпора наздогнала мене несподівано. Робота моя була з жорстким дрес-кодом: красиві туфлі на невисокому каблучку приблизно 3-4 см із закритою п'ятою і носком. Весь робочий день я була на ногах і частіше стояла, як олов'яний солдатик, по стійці смирно. Сидіти не дозволяли категорично. В результаті нога весь день була закупорена в тісний туфлю, де відчувався постійний дискомфорт, пітливість, печіння, упор на п'яту (спроба дати тілу відпочити і перенесення вантажу на п'яту).

І раптом я зрозуміла - у мене проблеми з п'ятами! Стояти стало боляче, ходити важко, зробити упор на п'яту вже не можна, знову ж таки - боляче. Засмучена я поскаржилася колегам на ноги, зробивши висновок: туфлі винні. Винесла припущення як лікувати ноги, але надії на це не відчувала, так як знаю, народні методи пом'якшують біль, але не усувають проблему.

Чому я вибрала крем фіто кволий

Колеги, з світяться від щастя очима, порадили купити крем фіто кволий, щоб не мучитися зі своєю п'яткової шпорою більше ніколи. Дивлячись на їхні щасливі обличчя, я зрозуміла, крем fitoheel їм однозначно допоміг. Навіщо проводити на собі «досліди» в пошуку хорошого кошти, якщо хтось вже цей шлях пройшов? Я довірилася досвіду колег і купила крем від п'яткової шпори fitoheel, про що зовсім не шкодую, через пару тижнів я теж ходила з світяться від щастя очима.

А для підтримки і зниження навантаження на суглоби одночасно користувалася препаратом Сустафаст для суглобів, відчувала, як навантаження на суглоби проходить, було не так важко ходити.

Спосіб застосування fitoheel

Застосування крему просте, його потрібно наносити на стопу в області п'яти двічі в день, вранці і ввечері. Для того, щоб дія крему посилилося і було більш ефективним, рекомендовано перед його нанесенням пропарити ноги в гарячій воді хвилин 5, потім зняти надлишки твердих тканин зі стопи в області п'яти (скребком зручніше), прибрати залишки вологи, нанести крем в область поразки легкими масажними рухами. Масажувати шкіру на п'яті до тих пір, поки крем fitoheel повністю не вбереться.

Після цього бажано надіти тонкі бавовняні шкарпетки, щоб нога швидко не остигала після розпарювання, а крем працював довше. Через дві години носочки можна зняти. Видаляти тверді тканини з п'яти потрібно обов'язково, вони заважають крему вбиратися в шкіру, в результаті він залишається на поверхні стопи в районі цих самих твердих тканин, що небажано, ефективності лікування в цьому випадку не буде.

Ціна

Ціна на крем помірна, але дозволити собі купити його може не кожен. П'яткова шпора зробила вибір за мене, спрага позбутися її була набагато сильніше, ніж бажання заощадити. Купити крем fitoheel не складає труднощів, продаж вільна, рецепт не потрібний. Тільки ось в аптеках він не продається. Його можна купити прямо на офіційному сайті виробника.

Fitoheel крем від п'яткової шпори

До складу засобу від п'яткової шпори fitoheel входить:

  • Акулячий жир,
  • Адамов корінь,
  • Живокіст,
  • Корінь лопуха.
  • Всі чотири компоненти спрямовані на зняття запального процесу, зниження тонусу, полегшення больових відчуттів. Вдале поєднання лікарських трав, ефективність їх впливу на п'яткову шпору бездоганно радує.