Главная » Здоров'я » Монастирський чай серцевий склад, відгуки, де купити

Мій відгук про монастирський чай серцевий (склад, як застосовувати)

Історію нам прислала Марина. Дівчині 33 роки, і вона працює вчителем фізкультури в школі. Здавалося б, молода дівчина, а лікарі діагностували проблеми серцево-судинної системи. Дізнайтеся, як наша героїня використовувала монастирський чай серцевий для лікування. Читайте також, відгуки лікарів про трав'яному зборі, що входить до його складу і де купити оригінальний продукт, а не підробку.

Монастирський чай серцевий склад, відгуки, де купити

Добрий день, а може ранок або вечір. Допиваючи останню кухоль «Монастирського серцевого чаю», вирішила поділитися з вами своїми думками на рахунок цього цікавого товару. Але для початку, хотіла б представитися. Мене звуть Марина Владиславівна. Мені 33 роки і я вчитель фізичної культури в загальноосвітній школі. Не дивлячись на мій молодий вік і часті фізичні вправи, стала помічати, що з віком здоров'я стало слабкіше, а виглядати трошки гірше, з'явилися перші глибокі зморшки.

Пройшовши повне медичне обстеження, фахівці діагностували у мене проблеми в роботі органів серцево-судинної системи. Але пити відразу медикаментозні препарати не призначили, а розповіли про дивовижний монастирський чай серцевий.

Монастирський чай серцевий

Спочатку я сприйняла таке нетрадиційне лікування трошки насторожено. Але як з'ясувалося пізніше, даремно.

Насамперед я вирішила почитати в інтернеті інформацію про чай, і з'ясувати для себе це все-таки правда чи розлучення. І на мій подив, я зустріла інформацію про те, що це засіб, створене на основі натуральних компонентів, має вражаючу ефективністю. Крім боротьби із захворюваннями серцево-судинної системи різного ступеня тяжкості, він також здатний їх запобігати.

Тому моя порада всім, купуйте чай для серця незалежно від стану здоров'я, адже багато захворювань набагато легше попередити, ніж лікувати. Зміцнюйте своє серце змолоду.

Інструкція по застосуванню

Після покупки чаю, перше що мене зацікавило - це інструкція із застосування. Вона знаходитися в кожній упаковці чаю. Я з подивом дізналася, що про те, як заварювати такий чай здавна знали тільки ченці одного монастиря, розташованого в Республіці Білорусь. Саме вони розробили склад, який здатний вилікувати будь-які хвороби серця.

Інструкція детально описує, як правильно готувати і застосовувати серцево судинний чай. Першу порцію я приготувала дуже просто. Для цього взяла чайну ложку збору трав і залила її окропом. Наполягати чай необхідно не менше 5 хвилин. Для цього я використала спеціальний посуд - фарфоровий або емальований посуд. Але не закривала щільно настій, адже до нього повинен надходити кисень.

Що мене найбільше здивувало, що чай можна пити відразу, і він не потребує ніяких смакових добавок, адже його смак просто приголомшливий.

Склад трав

Збір трав, який знаходитися в пачці, це унікальний комплекс цілющих рослин. У складі присутній 7 трав, кожна з яких має оздоровчий впливом на серцево-судинну систему людини. Лікування таким складом не має протипоказань і побічних ефектів.

Де купити (ціна)

Після ради лікарів я вирушила на пошуки цього чудо-чаю і яким було моє здивування, коли в аптеках я його ненашла тоді я почала переривати інтернет в пошуках інформації, поки не натрапила на офіційний сайт, де і купила «монастирський серцевий чай». Ціна відносно недорога, з огляду на яку користь я отримую.

Думка лікаря

лікар терапевт

Завгородній Сергій, лікар-терапевт

Монастирський чай серцевий »в своєму складі містить тільки натуральні компоненти, що обумовлює його високу ефективність і мінімум побічних ефектів. Через пару днів прийому настою з збору трав пацієнти відзначають поліпшення загального самопочуття і зникнення болю в ділянці грудної клітки. Що мене здивувало найбільше, за час моєї практики, вже було пару випадків, коли чай допоміг людям, коли традиційна медицина визнала своє безсилля. Найголовніше, про що слід згадати, що такий серцевий чай не несе шкоди здоров'ю.

Відгуки

Незважаючи на мій молодий вік, від постійного емоційного напруження на роботі, я стала відчувати дискомфорт в районі грудної клітки. Мама завжди мені говорила, що берегти здоров'я потрібно змолоду, тому я відразу звернулася за допомогою до фахівців. Мій лікуючий лікар, і за сумісництвом моя подруга, порадила монастирський чай для серця. Через тиждень, після початку його прийому болю пройшли, а психоемоційний стан стало більш стабільним.

Валентина, 25 років


Ефектом від прийому чаю для серця я була вражена. Всього за пару днів я відчула себе краще. Пройшли кола під очима, руки і ноги перестали мерзнути, нормалізувався серцевий ритм.

Марія Семенівна, 49 років


У моєму віці захворювання серця не рідкість. Тому, я вирішив, що краще підготуватися до старості заздалегідь, і вже на протязі 5 років періодично купую собі монастирський чай для серця. Я вірний йому стільки років по одній простій причині. Це воістину унікальний лікарський збір, який дарує мені силу, здоров'я і життєву енергію. Що таке корвалол, я забув давно. І це ж рекомендую зробити всім чоловікам і жінкам мого віку.

Микола Сергійович, 55 років


монастирський чай чому потрібно стежити за здоров'ям серця