Главная » Здоров'я » Монастирський чай від гіпертонії склад, як приймати, де купити

Мій відгук про монастирський чай від гіпертонії (тиску): як приймати

Цю історію надіслала нам Лариса, яка в свої 35 років дізналася, що означає гіпертонія. Прочитайте історію нашої героїні, яка спробувала монастирський чай від гіпертонії і одужала. Дізнайтеся, як правильно приймати чай від підвищеного тиску, щоб хвороба відступила назавжди. Які трави входять до складу чаю і де купити оригінальний збір проти гіпертонії, щоб не вживати підробку?

Монастирський чай від гіпертонії склад, як приймати, де купити

Мене звати Лариса. Мені 35 років. У молодості, коли я чула про гіпертонію, вважала, що це хвороба бабусь. Але довелося зіткнутися з цією напастю самої, коли після других пологів раптом несподівано почалися проблеми з тиском. В одній зі своїх програм Олена Малишева сказала, що нормалізувати тиск можна не тільки за допомогою ліків, приймати які мені при годуванні грудьми було просто не можна. І тоді я зайнялася пошуком натуральних засобів, за допомогою яких можна проводити лікування гіпертонії.

Монастирський чай від гіпертонії

В інтернеті я знайшла інформацію про те, що є унікальний збір трав, який допомагає при тиску. Першо-на-першо шукала відгуки лікарів, щоб переконатися в якості такого напою. Він зроблений у вигляді чаю, щоб зручніше було приготувати. Роблять його при монастирі в Білорусії, керуючись старовинними рецептами.

Монастирський чай від гіпертонії допомагає за рахунок того, що:

 • Регулюється діяльність серцево-судинної системи;
 • Поліпшується робота сечовидільної системи;
 • Очищаються судини, печінку і нирки;
 • Організм позбавляється від токсинів;
 • Відбувається профілактика інсульту і гіпертонічного кризу;
 • Зміцнюється нервова система;
 • Підвищуються імунні сили організму.
 • Чому я вибрала монастирський чай від тиску

  Згодом я багато думала, чому наважилася замовити цей чай. Але основними мотивуючими факторами, мабуть, були:

  • Зміст з натуральних компонентів;
  • Білоруське виробництво;
  • Те, що готують збір монахи;
  • Прийнятна в порівнянні з ліками ціна чаю;
  • Широкий спектр дії.

  Я розуміла, що вирішення питань високого тиску повинно носити комплексний характер. Монастирський чай від гіпертонії здатний був реалізувати цю ідею.

  Склад монастирського чаю від гіпертонії

  Велика частина трав, які входять в монастирський напій, всім відома, як і їх цілюща сила:

 • Глід, позитивно впливає на серце;
 • Шипшина, зміцнює стінки судин;
 • Звіробій, має тонізуючу дію;
 • Ромашка, що славиться антибактеріальним і заспокійливим властивостями;
 • Евкаліпт і ін.
 • Тому з таким набором не страшно не тільки підвищений тиск, а й інші болячки. Я помітила, що мій імунітет в цілому став краще, і простудні захворювання для мене перестали бути нав'язливим явищем.

  Як приймати (рецепт)

  Всі ми великі любителі чаю, тому приймати 2-3 рази на день цілющий збір, нормалізує тиск, досить легко. Докладний рецепт вказано на упаковці: як заварити, скільки разів в день застосовувати для профілактики і лікування.

  Я роблю так: заливаю окропом дві ложки складу, щоб був насичений чорний чай.

  Рекомендується робити курс не менше місяця, щоб відчути стійкий ефект. Власне, згодом нічого не заважає вживати вже з метою профілактики в такому ж обсязі. Високий тиск в моєму випадку пішло набагато швидше.

  Ціна і чи можна купити в аптеці

  Намагалася спочатку знайти цей засіб в аптеці, щоб вивчити інструкцію ретельніше. Але в Мурманську чай не продається точно. Пізніше я вже дізналася, що замовлення потрібно робити тільки через офіційний сайт. Актуальна ціна завжди є на сайті - це зручно.

  Вивчаючи негативні відгуки, зрозуміла, що оригінал відрізняється по упаковці від того, що демонстрували інші споживачі. Купити підробку досить легко, зазвичай при цьому пропонують подарунки і дуже низькі ціни. Тому всім родичам і знайомим, коли раджу цей чай, відразу кидаю посилання. На жаль, скачки тиску у багатьох тепер стали нормою.

  Думка лікаря

  лікар терапевт

  Кирилов С. Н., лікар-терапевт

  Проблеми гіпертонії зустрічаються все частіше. Хвороба стала значно молодше, що пов'язано і зі збільшенням стресів, і неправильним харчуванням, і зменшенням уваги до власного здоров'я з боку пацієнтів. Потрібно розуміти, що будь-які ліки штучно підтримують нормальний тиск, але не усувають причину. Основною причиною є забруднення судин, втрата їх еластичності, неправильна робота серця і хронічні захворювання. Саме тому варто частіше вдаватися до своєчасної профілактики, яку може виконувати трав'яний чай від гіпертонії.

  Відгуки

  Я - гіпертонік зі стажем. Жах високого тиску полягає в тому, що ти можеш не знати про це. Коли вперше на апараті для вимірювання тиску побачив 170 на 100, подумав, що це жарт. Але мене тут же поклали в стаціонар. Після прийому різних ліків тиск прийшло в норму, зате шлунок і печінку стали докучати. Діти замовили мені Монастирський чай від гіпертонії. Почитав, як приймати. Ну і вирішив, що спроба - не катування. Десь через півтора місяці зрозумів, що прилад постійно показує однаковий тиск, а препарати вже не приймаю. Спасибі чаю, він і шлунок мій поправив. Напевно, ромашка працює.

  Кирило Семенов, 65 років.


  Гепертоніческій криз у мене вперше трапився в 40 років. Списала на гормональні зміни. Відмовлялася приймати на постійній основі таблетки. У підсумку в передінсультному стані потрапила до лікарні. Поки перебувала там на лікуванні, дізналася від сусідки, що вона збирається замовляти монастирський чай від гіпертонії. Скооперувалися з нею, щоб доставка була дешевше. Нам обом це засіб допомогло. Тиск більше не стрибало, але чай двічі в день п'ю до сих пір. Нехай як профілактика тепер буде
  .

  Людмила Петрівна, 45 років.


  У нас по жіночій лінії у всіх проблеми з високим тиском. Я вже якось змирилася зі своїми головними болями і тим, що при зміні погоди лежу пластом на дивані. Якось мені моя просунута дочка замовила унікальний збір трав. Веліла пити двічі на день замість чаю. Все літо і осінь я вже живу без своїх минулих проблем. Чи не натішиться. Тепер знайшлися сили і самої освоїти інтернет. Чай від гіпертонії замовляю вже сама, завжди перевіряю, як виглядає упаковка. Спасибо большое за повернене здоров'я!

  Людмила Іванівна Копосова, 65 років


  монастирський чай від гіпертонії і чим вона небезпечна