Главная » Здоров'я » Osteo health відгуки про спрей від остеохондрозу, де купити

Відгук про Osteo Health - спрей від остеохондрозу, де купити, інструкція із застосування

Цю історію нам надіслав Сергій з Новгорода. Чоловікові 42 роки, як і багато людей з сидячою роботою, він захворів остеохондрозом. Сергій розповість вам як він впорався з хворобою за допомогою Osteo Health - спрею від остеохондрозу і чому він вирішив спробувати саме цей засіб. Також ви дізнаєтеся: Як швидко діє Osteo Health, де купити оригінал спрею, поради та інструкція із застосування, думка лікаря - невролога та інших людей спробували Osteo Health.

Osteo health відгуки про спрей від остеохондрозу, де купити

Вітаю! Моє ім'я - Сергій Соколов, мені сорок два роки. Живу з дружиною і сином Антоном в місті Новгороді. За професією я програміст, цілодобово просиджую за комп'ютером і, зрозуміло, безслідно для мого здоров'я це не пройшло. Три роки тому мене почали мучити сильні болі в області шийного відділу хребта. Спочатку я не звертав на це уваги, але біль посилювалася, до того ж додалися й інші неприємні симптоми: запаморочення, слабкість, головний біль. Одного разу, я навіть втратив свідомість і після цього звернувся до лікаря.

Фахівці виявили у мене шийний остеохондроз, причому хвороба прогресувала досить швидко. Брав купу ліків, але ефект був короткочасним і незначним, так що мені вже маячила інвалідність! Навіть страшно подумати, щоб зі мною було, якби одного разу лікуючий лікар не порадив спробувати такий засіб, як osteo health.

Osteo Health спрей від остеохондрозу

Лікар порекомендував мені більш докладно ознайомитися з інформацією про спрей osteo health від остеохондрозу, так що, ввечері я зайшов на офіційний сайт, щоб дізнатися все про це засобі. Виробник стверджував, що остео хелс на відміну від інших препаратів для лікування остеохондрозу, не тільки усуває біль, але і впливає на першопричину захворювання, відновлюю еластичність міжхребцевих дисків і нормалізую процеси кровообігу.

Крім того, спрей osteo health від остеохондрозу, робить благотворний вплив на стан хрящових і суглобових тканин, як і АРТРОПАНТ, покращує процеси обмінного характеру, знімає набряклість і запалення. Чесно кажучи, по початку я подумав, що все це черговий обман, надто вже багато раз я розчаровувався в різних чудо-препарати!

Але почитавши відгуки покупців і фахівців медичної сфери, вирішив спробувати. Раз вже навіть знаменитий доктор Бубновський вкрай позитивно висловлюється про остео хелс, то можливо це засіб і справді ефективно! Крім того, привернув виключно натуральний склад спрея, тому що знову труїти свій організм хімією не хотілося.

Де купити Osteo Health

Коли я вирішив купити спрей osteo health від остеохондрозу, залишилося тільки розібратися з тим, де ж його придбати. Адже, як виявилося це засіб на фармацевтичному ринку з'явилося досить недавно, а тому його немає в аптеці. Негативні відгуки, які я зустрічав в Інтернеті, свідчили про те, що в мережі орудує чимало шахраїв, які продають вироби під osteo health. Очевидно, що такі незрозумілі кошти не тільки не дадуть бажаного ефекту, а й можу нашкодити здоров'я. Тому, щоб не ризикувати, я, вирішив придбати спрей osteo health від остеохондрозу, оформивши замовлення на офіційному сайті.

До речі, ціна продукту мене приємно здивувала, адже вартість спрею склала всього тисячу рублів, що вкрай дешево, в порівнянні з тими препаратами - хондопротектори, які я купував раніше!

Інструкція по застосуванню

Користуватися спреєм osteo health виявилося легко і просто. Потрібно було лише три - чотири рази на день наносити засіб на шийний відділ хребта, акуратно втираючи легкими масажними рухами і не змивати його пару годин, щоб ліки встигло подіяти.

Спрей остео хелс вбирався буквально за кілька хвилин, так що у мене не було ніяких проблем з забрудненої одягом і інших неприємностей. Згідно з інструкцією із застосування, середня тривалість терапевтичного курсу становить три - чотири тижні.

Мої результати і рекомендації

Через місяць лікування, я сміливо можу стверджувати, що спрей osteo health від остеохондрозу - це не черговий розлучення довірливих покупців, а дійсно ефективний засіб, унікальне за своїм принципом дії. Буквально за тиждень мені вдалося позбутися від головних болів і больових відчуттів в області шийного відділу, запаморочень і набряків.

Моє самопочуття помітно покращився, пройшла слабкість, розбитість, я буквально почав повертатися до нормального життя! А коли в черговий раз проходив медичне обстеження, то був і зовсім вражений, оскільки лікарі відзначили явну позитивну динаміку. Стан суглобових і хрящових тканин стало набагато краще, активізувалися регенераційні процеси, підвищилася еластичність міжхребцевих дисків.

Зараз я, за рекомендацією лікаря, зробив невелику перерву, після чого пройду повторний терапевтичний курс. Спрей osteo health подарував мені надію на повне одужання і перемогу на остеохондрозом! А ще радує, що не потрібно приймати жодних таблеток, адже osteo health надає м'яку місцевий вплив безпосередньо в осередку ураження, не завдаючи шкоди організму!

Думка лікаря

невролог

Анна Самойлова, лікар - невролог:

Основний недолік препаратів - хондопротектров полягає в тому, що в силу уповільнених обмінних процесів в міжхребцевих дисках пацієнтів, які страждають остеохондрозів, діючі речовини лікарських засобів не проникають в них в необхідній кількості, а тому не дають належного ефекту. Спрей osteo health - це інноваційний засіб зовнішнього застосування, яке не тільки має хондопротекторнимі властивостями, але і сприяє нормалізації процесів обмінного характеру в області хребетного відділу, що робить його високо ефективним при лікуванні будь-якого типу остеохондрозів.