Главная » Здоров'я » Puer Combo (Пуер Комбо) - таблетки від куріння - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців

Puer Combo (Пуер Комбо) - таблетки від куріння - ошуканство чи ні? Відгуки лікарів і покупців

Puer Combo (Пуер Комбо) - таблетки від куріння - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Puer Combo - таблетки на основі натуральних компонентів, які позбавлять вас від нікотинової залежності. Ви тільки уявіть, що вам більше не захочеться «взятися за сигарету» в відповідальний момент; не доведеться терпіти претензії родичів про те, як все закурити; не потрібно страждати через пожовклих зубів, зміни кольору обличчя і пальців. Нарешті, у вас більше немає ризику гормональні збої, забруднення легких і появи небезпечних ракових пухлин. Засіб створено на базі ряду натуральних компонентів, тому не викликає алергії. Всього 3 тижні - і ви забудете про пристрасті до сигарет назавжди.


КУПИТИ Puer Combo
Puer Combo (Пуер Комбо) - таблетки від куріння - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Більше 90% людей, які намагалися кинути самостійно, стикаються з рядом проблем: різкий набір ваги, нервозність, агресія, дратівливість, паніка і бажання знову взятися за сигарету. Puer Combo від куріння захистить від всіх цих проблем, а процес розставання зі звичкою буде легким.

Склад таблеток Pure Combo

  Триптофан . Амінокислота, яка не синтезується в організмі не синтезується. Речовина бере участь в підтримці балансу в організмі, бере участь в процесах синтезу важливих білків і необхідних організму компонентів (вітаміну B3, серотоніну, мелатоніну та інших).

  Вітамін РР . Речовина, яка бере участь в процесі побудови нікотінамідних коферментів. Воно необхідне для метилування транспортних РНК і білків.

  Токофероли . Сполуки, які присутні в організмі людини і виконують роль біологічних антиоксидантів. Токофероли інактивують вільні радикали. Це дозволяє захистити організм від освіти і розвитку вільнорадикальних процесів перекисного окислення ненасичених ліпідів.

  Екстракт Кудзу (пуерарії лопатевої). Необхідна для нормалізації обмінних процесів, поліпшення роботи нервової системи, зняття дратівливості, відчуття злості, агресії.

  Екстракт чебрецю . Має виражену заспокійливу дію, блокує бажання є або курити.

Puer Combo - таблетки, які впливають на клітини акуратно, м'яко і дбайливо. Капсули не завдають шкоди вашому організму, підходять для використання в будь-якому віці і при будь-яких захворюваннях (якщо такі є).

Як діє Puer Combo проти куріння?

Якщо ви вирішили Puer Combo купити, то вас точно цікавить і принцип дії. Він включає ряд складних хімічних і біологічних реакцій, що відбуваються в організмі. Основними є такі:

Ви приймаєте засіб відповідно до того, як вказав в інструкції виробник.

Активні речовини проникають всередину.

Вони активізують вироблення «природного нікотину», впливають на ділянки мозку, що відповідають за бажання закурити.

Вам просто не хочеться взяти в руки сигарету, ви не відчуваєте в цьому потреби.

Компоненти додатково живлять, насичують енергією, дарують сили.

Про Puer Combo від куріння відгуки ходять різні: хтось позбувся звички за 2 тижні, комусь було потрібно 2 місяці (з перервами). Але майже всі відзначають, що ефект досягається «раз і назавжди».

Як використовувати Pure Combo?

В упаковці всього 10 капсул. Для досягнення потрібного ефекту і проходження курсу вам потрібно 30 капсул (або ж 3 упаковки). Рекомендуємо купити їх відразу, щоб потім не виникало питань з приводу придбання і інших нюансів. Схема використання виглядає таким чином:

Взяти засіб з ранку (на голодний шлунок!).

Випити і запити чаєм, кавою, теплою водою.

Повторити протягом дня, коли виникне бажання взятися за сигарету.

ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ
Puer Combo (Пуер Комбо) - таблетки від куріння - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Засіб пройшов випробування на базі НДІ Терапії і профілактичної медицини. У дослідженні взяли участь 300 осіб, кожен з яких не розлучався з сигаретою по 5-15 років. Ефективність склала 87% (у людей, які брали інші препарати вона досягла всього лише 13%).

Що робить?

Встановлена ​​на Puer Combo вартість на 100% виправдовує той результат, який ви отримаєте. Доведено, що засіб:

  Допоможе кинути палити за 21 день.

  Очистить організм від шлаків, токсинів та інших «забруднювачів».

  Позбавить від нервозності, постійного бажання взятися за сигарету.

  Подарує вам розумову і фізичну активність (як ніби ви скинули 10-15 кг).

  Позбавить про бажання випити, перекусити або взятися за сигарету.

  Поверне сили і здоров'я.

Де можна купити таблетки Puer Combo?

На Puer Combo ціна становить 299 гривень. Продажі ведуться поки що тільки з офіційного сайту, що належить виробнику. Він часто влаштовує спеціальні акції, робить приголомшливі знижки. Можливо, ви встигнете на одну з таких. В такому випадку покупка буде для вас на 50-60% дешевше. Рекомендуємо брати відразу як мінімум 3 упаковки для повного курсу лікування.


Puer Combo (Пуер Комбо) - таблетки від куріння - ошуканство чи ні Відгуки лікарів і покупців :: 1

Думка фахівця

Кинути палити не так просто, як здається оточуючим. Нікотинова залежність - феномен, який включає фізичні, біологічні та психологічні фактори. На ринку представлені сотні різних рішень: книги та посібники на кшталт Алана Кара; магніти; спеціальні пластирі; таблетки і жувальні гумки. Нарешті, хтось користується змовами і народними засобами. Коли до мене приходять пацієнти, сміливо рекомендую їм це засіб на основі натуральних речовин і компонентів.

Ванюхина Сергій Сергійович,

Лікар-нарколог, м. Санкт-Петербург.

Puer Combo відгуки

Василь, 48 років, будівельник

Палю з 15 років. До 45 років помітив, що моя норма - це 2 пачки в день. Звичайно, здоров'я через це не дуже. Приймаю таблетки Pure Combo 2 тижні. Поки що став «диміти менше»: всього 1 пачка в день.

Лариса, 34 роки, вчитель

Чоловік спочатку балувався, а потім звик. Зараз йому потрібна як мінімум 1 пачка в день. Сам собою, по бюджету «б'є», на ремонті позначається. Виганяла курити на вулицю або на балкон, але запах-то все одно залишається! П'ємо ці таблетки під моїм контролем вже тиждень. Курити став менше.

Владислав, 31 рік, менеджер

«Пихчу» по кілька сигареток в день і п'ю таблетки. Помітив, що останнім часом навіть до запаху з'явилося якесь огиду.

Анастасія, 19 років, студентка

Палю 5 років (з перервами). Ці таблетки допомогли кинути за 1 тиждень. Нічого не робила, просто брала їх за встановленим режимом.

Валентин, 24 роки, водій

Таблетки роблять більш активним і енергійним, продає бажання вийти і закурити. Ефект мені подобається, спасибо большое!